۳
 
به بهانۀ شیرین کاری های نوۀ امام در برنامۀ سیما؛

اگر ارتباط ژنتیکی با امامِ راحل از سیدحسن مصطفوی جدا شود از این حامیِ آخوندِ باغی و رفیقِ گرمابه و گلستانِ سرانِ ضدانقلاب و فتنه چه می ماند؟!

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۳
Share/Save/Bookmark
 
آقای سیدحسن فرمودید: «نقلابی ماندن یعنی : مقید ماندن به ارزشهای انقلاب» ... آیا رفاقت با آخوند باغی نظام (همانکه برای ممنوع التصویری اش جگر میسوزانید) و پالوده خوردن با سران فتنه به معنای تقید به ارزشهای انقلاب است؟!... چرا رفیق گرمابه و گلستان سران ضدانقلاب فتنه بودید و همچنان هستید؟!
 
گروه سیاسی راهکارنیوزــ مهران موزون: سید حسن مصطفوی شب گذشته میهمانِ برنامۀ نگاه از شبکۀ اول رسانۀ ملی بود.

"من فکر می کنم انقلابی یعنی کسی که نسبت به ارزش هایی که انقلاب ما داشته خودش را مقید می داند و حاضر است برای این ارزش ها هزینه دهد؛ ولو این هزینه شخصی باشد. در غیر این صورت فرض کنید در انقلاب ماتریالیستی بودن که ارزش ندارد. انقلاب ما ارزش هایی دارد. انقلابی یعنی نسبت به ارزش های انقلابی مقید بودن و اینکه شخص گرا نباشیم. مشکل این است که تا وقتی من سر کار هستم خوب است؛ وقتی من را کنار گذاشتند بد می شود. این گونه نباشد. ما نسبت به ارزش های انقلاب پایبند باشیم و حاضر باشیم که هزینه بدهیم می شود انقلابی بودن. ارزش های انقلاب همان سه گانه و مواردی که می توان در کنار آن به عنوان ارزش های زیر دستی مطرح کنیم است."
جملات فوق الذکر بخشی از سخنان سید حسن مصطفوی (یکی از یادگارانِ محترمِ یادگار امام ره) است که شب گذشته در برنامه نگاه یک شبکه اول سیما ابراز شد.

اگر چه سوابق رفتاری این فرد نشان داده که عمدتا از دیالوگ یکطرفه استقبال کرده و اهل پاسخگویی به مخاطبان و مردم نیست اما به احترام زحمتی که دیشب کشید و خود را به محک چشم و گوش مخاطبان رسانه ملی قرار داد چند سوال از این آقازاده ی معزز داریم که انشالله در خلوتِ خود به آن بیاندیشند :

باسلام به آقای سیدحسن مصطفوی،

دیشب گفتید که انقلابی یعنی نسبت به ارزش های انقلابی مقید بودن و اینکه شخص گرا نباشیم.

سخن نسبتا معقولی است اما،

سوال اول: اگر بخواهیم جنابعالی را در سنجه ی همین سخن بسنجیم، بدئین معنی که کد "نوه امام راحل بودن" و یا کد "فرزند حاج سید احمدآقا بودن" و یا کد "متولی حرم امام راحل بودن" ویا کد "مدیر حفظ و نشر آثار امام راحل بودن" و مشخصا کد "ارتباط ژنتیکی با شخص امام راحل" را از جنابعالی جدا کنیم از شما در عرصه سیاست و رسانه چه می ماند؟

به بیان بهتر : امام راحل با هوشمندی تمام ، انقلاب را طوری فارغ از شخص گرایی خودشان تعریف و تثبیت کردند که پس از حیات شریفشان انقلاب باقی ماند، صد البته ما همه باید ضمن حفظ احترام تام و تمام به امام راحل (حتی امام حاضر)، به خود ارزشهای انقلاب پایبند باشیم و با آنها شناخته شویم.
آیا انقلابی گری شما محدود به شخص گرایی محض شما (افتخار کردن به نسبت ژنتیکی با امام راحل) تعریف نمیشود؟
 
جناب مصطفوی،

شما جزو انقلابیون که نبوده اید زیرا به گفته  ی خودتان و حافظه تاریخی ملت، سن تان کفاف نمیکند که بوده باشید.

می ماند اینکه در حال حاضر جزو مقیدین به انقلاب باشید یا نباشید!.

فرمودید : انقلابی ماندن یعنی : مقید ماندن به ارزشهای انقلاب

سوال دوم: آیا رفاقت با آخوند باغی نظام (همانکه برای ممنوع التصویری اش جگر میسوزانید) و پالوده خوردن با سران فتنه به معنای تقید به ارزشهای انقلاب است؟
 
سوال سوم: آیا هزینه های دهها میلیاردی برای معماری کاخ حرم امام راحل مطابق با ارزشهای انقلاب است؟

آیا این کاخ با کوخی که مورد اشاره آن بزرگوار بود نسبتی دارد؟
فراموش کرده اید که فرمود : "من یک تار موی کوخ نشینان را با کاخ نشینان عوض نمیکنم"

سوال چهارم: آیا حذف کُد "یادگار امام" از نام شریف مرحوم حاج سید احمد خمینی ره و مصادره آن بنفع شما، برازنده ی کسی است که میخواهد به 80 میلیون ایرانی انقلابی گری را بیاموزد؟!

آیا ارزشهای انقلاب اجازه مصادره عنوان پدر را به شما داده است؟!

آیا شما تنها نوه ی حضرت امام راحلید که ابوی و اخوی ها را حذف کرده و خود را به تنهایی یادگار امام راحل میدانید؟!
براستی این رفتار منصفانه ی یک انقلابی است؟

سوال پنجم: اگر شما مقید به ارزشهای انقلابید چرا در برابر فتنه 88 که قرار بود بنیان این انقلاب را برچیند در حد یک "یادگار واقعی امام " ظاهر نشدید؟ چرا رفیق گرمابه و گلستان سران ضدانقلاب فتنه بودید و همچنان هستید؟

ظاهرا برای اقرار به اینکه "تعریف شما از ارزشهای انقلاب چیز دیگری است" با مردم تعارف دارید.

راستی،
شب گذشته مدل نشستن تان جلوی دوربین و تسبیح چرخاندن و قصه های شیرینی که تعریف نمودید نشان داد که انسان خوش مشربی هستید و به قصه و داستان های آموزنده علاقه خاص دارید، آیا قصه عبرت آموز آن پادشاه و لباس ویژه ای که برایش دوخته شد و برای نمایشش به میان مردم آمد را بیاد دارید؟!

نگارنده معتقد است برخی مدعیان پوشیدن لباس انقلابی گری، حکم آن پادشاه را دارند که روی سکوی پخش زنده ی 80 میلیون نفری رسانه ملی، با افتخار برای مردم دست تکان میدهند، نظر جنابعالی چیست؟!

انشالله باز هم روی آنتن زنده از افاضات شیرین جنابعالی بهره مند باشیم!.

فاعتبرو یا اولی الابصار
کد مطلب: 20903
 


 
 
کاظم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۱۳ ۱۸:۲۵:۳۹
همین که ادبیاتتات مثل منافقین است نشان می دهد باغی نظام کیست. شما دارودسته احمدی نژاد وصله ناجوری بودید که خودتان را به انقلاب چسباندید و حالا به دیگران انگ ضد انقلابی می زنید. شما انحرافیون نفوذی دشمنان در انقلابید. باغی و فتنه گر تویی و انحرافی نژاد (76900)
 
بچه دهاتي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۱۷ ۱۸:۰۰:۳۱
يواش ببم جان ! چرا قات مي زني ؟ تو بگو ادبيات منافقين چه طوري بوده؟ اصلا اين انقلابي كه شما ادعاش رو داريد ، چي هست ؟ مبانيش رو كي تعريف كرده؟‌
فتنه گر و باغي بر نظام چه قات بزني و چه نزني ، با اسم و رسم مشخصه . (76938)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۱۴ ۲۳:۰۵:۳۳
افکار وعقاید ایشان 180 درجه با امام راحل متفاوت است. (76935)