مهدی باغجری؛

احمدی نژاد 96 را چه کسی می سازد؟!

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۷
Share/Save/Bookmark
 
حال که احمدی نژاد نود و دو هم تمام شده است باید گفت سکوت چند ساله اش نشانه حرکت او به سمت تعالیست. و باز هم به او کامل تر از نسخه پانزده بهمن نود و یکش است.
به گزارش گروه صفحات مجازی راهکارنیوز، مهدی باغجری در یادداشت تلگرامی اش نوشت:  انسان از بدو تولد در حال رشد بوده است, یا در محور مثبت و یا منفی.

احمدی نژاد تا سال هشتاد و چهار در طرف مثبت محور قرار داشت و این باعث شد مردم در کنار او قرار گیرند و تا حتی حرکت به سمت تعالی او سرعت بیشتری بگیرد و این امر باعث پدیده ای به اسم احمدی نژاد بیست و هفت خرداد هشتاد و چهار شد. او را نه حزب اللهی ها و نه اصولگرا ها احمدی نژاد خرداد هشتاد و چهار کردند بلکه عده ای از مردم در کنار او , احمدی نژاد بیست و هفت خرداد هشتاد و چهار را آفریدند. ولی از آنجا که همیشه عده ای هستند که افراد را با معیار خود متر می کنند, می خواستند اورا احمدی نژاد سوم تیر معرفی کنند, یعنی مجموع مردم, احمدی نژاد و کاسبینی که در انتخابات شکست خورده بودند.

احمدی نژاد هشتاد و هشت همان احمدی نژاد بیست و هفت خرداد بود اما با رشدی که کسی باورش را نمی کرد و به همین دلیل بود که عده ای جلیقه انتحاری به تن کردند تا دیگر شاهد رشد او نباشیم. او هم خودش قدرتمند شده بود و هم به دلیل قدرت او عده ای هم به نان و نوایی رسیده بودند, یعنی اینکه قدرت آنها هم متأثر از قدرت احمدی نژاد بود. پس می توان گفت احمدی نژاد هشتاد و هشت یعنی او و مردم و عده ای از مسوؤلین که برای چهار سال دیگر نقشه می کشیدند یا آنهایی که از احمدی نژاد نفع می بردند.

اما بازی زمانی شروع شد که احمدی نژاد بعد انتخابات هشتاد و هشت آفریده  شد. عده ای نقشه هایشان نقش بر آب شده بود و عده ای هم به دنبال نزدیک شدن به او بودند تا سرش برای انتخابات بعدی ببرند.
اما دیدند که نه, او به هیچ صراطی به راه آنها نمی آید پس پروژه ضد احمدی نژادی آغاز شد.

احمدی نژاد نود تا نود دو یعنی او و مردم و امتحان هایی  مردم شاهد آن بودند.امتحان‌هایی که او سربلند از آن در می آمد. احمدی نژاد نود تا نود و دو اصلا قابل قیاس با سال هشتاد و چهارش نبود. نه اینکه عوض شده باشد بلکه در مسیر تعالی حرکت کرده و احمدی نژادی کامل تر را به نمایش گذاشت.

به نظر حقیر قله احمدی نژاد همان احمدی نژاد پانزده بهمن نود و یک است که با کار غیر شرعی و غیر اخلاقی اش نگذاشت تا عدالت را سر ببرند , نگذاشت تا بعدها تاریخ خود احمدی نژاد را سر ببرد.

حال که احمدی نژاد نود و دو هم تمام شده است باید گفت سکوت چند ساله اش نشانه حرکت او به سمت تعالیست. و باز هم به او کامل تر از نسخه پانزده بهمن نود و یکش است.

اما عده ای فکر می کنند احمدی نژاد باید برگردد و بازگشت او شروطی دارد که یکی از آنها بازگشت به احمدی نژاد هشتاد و چهار است و البته نه مدل خرداد ماهی اش بلکه نسخه سوم تیری آن. به همین دلیل در صدد نشان دادن احمدی نژادی آرام و گوگولی مگولی و اصولگرا هستند. این امر تا جایی پیش می رود که نمی گذارند حتی رسانه های هواداری او فریاد مظلومیتشان در ماجرای بقایی بلند شود.

لذا عده ای بر آن شده اند که او را به عقب برگردانند تا به خیال خودشان به قدرت برسند و این در حالیست که مدلی شبیه به احمدی نژاد هشتاد و چهار در سال های گذشته مورد استقبال مردم قرار نگرفت. ولی آنها همچنان به دنبال پوشاندن کاپشن سفید کتان و انداختن چفیه به دور گردن احمدی نژادند.

حال عده ای او را برای سال نود و شش, احمدی نژادی  می خواهند که شبیه به مدل هشتاد و چهارش باشد تا به قدرت برسند و عده ای هم احمدی نژاد نود و ششی را می خواهند که فرا تر و والا تر از نسخه های گذشته اش باشد.

به نظر شما احمدی نژاد نود و شش را چه کسی می سازد؟

 
کد مطلب: 21010