مهدی قویدل؛

میراث شوم نجومی احمدی نژاد!

تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۵
Share/Save/Bookmark
 
اما ای کاش جناب روحانی و کابینه دولتشان همانطور که مسکن مهر را متوقف کردند،درهای انرژی هسته ای را پلمپ فرمودند و یارانه ۴۵هزار تومانی مردم را قطع نمودند، در کنار این آوارهای بجا مانده از دولت قبل، حقوق های نجومی را نیز توقف می بخشیدند تا لکه ننگی دیگر بر بدنه احمدی نژاد افزوده گشته و اندک مریدانش نیز از او فاصله بگیرند تا دیگری سری در میان سرها نداشته باشد!.
به گزارش گروه صفحات مجازی راهکارنیوز، مهدی قویدل در یادداشتی نوشت: اگر شب ها خوابتان نمی برد،هوا باب میل شما نیست،خودروی شما دچار روغن سوزی شده و یا حتی اگر شیر دستشویی منزلتان چکه می کند، ریشه همه این مشکلات را در سیاستهای غلط احمدی نژاد در دوران ریاست جمهوری بیابید! و بدانید اگر احمدی نژاد نبود خانه و خانواده شما همیشه در آسایش، جیب شما همیشه پر پول،جامعه سرشار از صلح و مملکت گل و بلبل می گشت.

احمدی نژاد و میراث هایش، دل دولت راستگویان را نیز در این سه سال خون کرده است. چه زجرها که رییس جمهور،معاونان و وزرای دولت راستگویان نکشیدند تا از خرابه های به جا مانده از دولت احمدی نژاد آواربرداری کنند.خرابه هایی مانند طرح مزخرف و فاجعه بار مسکن مهر ، هدفمندی یارانه ها،سهام عدالت،انرژی هسته ای و... که احمدی نژاد را از چشم ملت انداخته و حتی کسی حاضر نیست در سفرها به استقبالش برود.

در میان همه این مشکلات فجیعی که دولت احمدی نژاد در طی ۸ سال برای کشور ایجاد کرد،میراث شوم دیگری هم به تازگی توسط غیور مردان دولت تدبیر و امید برملا شد و آن هم حقوق های نجومی خود این غیورمردان است!! البته دولتمردان کابینه یازدهم هرگز راضی به افشای حقوق های تا به آسمان رسیده ای که به گفته رسانه های غیرزنجیره ای و کاملا حقیقت جو از دولت قبل به ارث رسیده، نبودند، تا آبروی احمدی نژاد لااقل در این زمینه حفظ شود که ناگهان حقیقت بر خلاف میل باطنی آنان برملا شد و چهره ای دیگر از مظلومیت دولت روحانی را بر همگان آشکار ساخت.

از حقوق های ۶۰میلیونی تا یک میلیاردی که مدیران ارشد دولت حجت الاسلام روحانی در بیمه مرکزی،وزارت بهداشت،وزارت نفت،سازمان مدیریت و برنامه ریزی و صندوق توسعه ملی در اثر میراث نحس احمدی نژاد در این سه سال دریافت میکرده اند ولی لب نگشودند.از جناب صفدر حسینی گرفته تا دکتر نوبخت و معاونانش.

سه سال حقوق و مزایای آنچنانی گرفتن، خرج کردن و دم نزدن نشان از خودسازی و باطن قوی دولتمردان تدبیر و امید دارد.چه ماه هایی که با حقوق های میلیونی و میلیاردی صرف شد ولی حرفی زده نشد تا  اندک آبروی دولت قبل در میان مردم حفظ شود.

اما ای کاش جناب روحانی و کابینه دولتشان همانطور که مسکن مهر را متوقف کردند،درهای انرژی هسته ای را  پلمپ فرمودند و یارانه ۴۵هزار تومانی مردم را قطع نمودند، در کنار این آوارهای بجا مانده از دولت قبل، حقوق های نجومی را نیز توقف می بخشیدند تا لکه ننگی دیگر بر بدنه احمدی نژاد افزوده گشته و اندک مریدانش نیز از او فاصله بگیرند تا دیگری سری در میان سرها نداشته باشد.

گندهایش همگی گردن آن مرد که رفت
شیخ ما ذره ای از این همه تقصیر نداشت

 
کد مطلب: 21049