۶
 
دورۀ پنهان شدن پُشتِ نامِ اصولگرایی و اصلاح طلبی گذشته است!

تلاش جریانِ موسوم به اصولگرایی برای به ثمر نشاندنِ القایِ غلطِ روحانی به اجتماع / آقای رئیسی باید بداند که انقلاب ۱۶ میلیون نیست! / یک انقلابی، موفقیت و دستاوردش را به انقلاب نسبت می‌دهد نه شکست و فضیحتش را

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۵
Share/Save/Bookmark
 
ابراهیم رئیسی به کرات، آراء خود را رای به گفتمان انقلاب عنوان می‌کند که این امر همان چیزی است که روحانی در صدد القای آن است و آن اینکه جریان انقلابی تنها ۱۶ میلیون طرفدار دارد و در اقلیت به سر می‌برد!. چیزی که دقیقاً منظورِ نظرِ دشمنانِ نظام است!. در اقلیت نشان دادنِ انقلابیون در جمهوریِ اسلامیِ ایران(!)
گروه سیاسی راهکارنیوز/محمدسعید ابراهیمی: در انتخابات اخیر دوقطبی نشدن فضا به حدی مهم بود که رهبر معظم انقلاب با نظر به مصالح  آن روزها، برادر مومن خویش را توصیه به عدم حضور در انتخابات نمودند مباد که در شرایط نیاز کشور به وحدت، دودستگی میان مردم ایجاد شود.

در غیاب دکتر احمدی نژاد که حضورش دوقطبی فقر و غنا را ایجاد می‌کرد حسن روحانی که خود را فاقد کارنامه قابل دفاع می‌دید چاره را در ایجاد دوقطبی های کاذب دیده و با ترسیم چهره‌ای اپوزیسیون وار از خویش، در صدد ایجاد دوقطبی "انقلاب_ضدانقلاب" یا "رهبری_روحانی" برآمد.

پرواضح است که قاطبه ملت ایران، انقلابی و پشتیبان ولی فقیه و امام امت هستند و در صورتی که امر، دائر به انتخاب میان انقلابی و ضدانقلاب گردد بی شک به گفتمان انقلاب "آری" می‌گویند.

در این میان اما اردوگاه اصولگرایی مرتکب اشتباهی سهمگین شد و با به میدان فرستادن کاندیدایی فاقد سابقه اجرایی که به واسطه دیدگاه های فرهنگی و اجتماعی خاص، قابلیت ایجاد دوقطبی های کاذب را نیز داشت ناجی روحانی شد.

توضیح آنکه اردوگاه تبلیغاتی حسن روحانی از یک سو انتخابات دوره دوازدهم را صحنه رقابت میان آزادی خواهان با مستبدین عنوان کردند و اینگونه وانمود کردند که رقیب در صدد  دیوارکشی میان زن و مرد و محدود کردن شهروندان است و از دیگر سوی زمزمه هایی مبنی بر اینکه رئیسی گزینه‌ی رهبر انقلاب در انتخابات است مطرح کردند.

مردم با توجه به تصریح چندباره امام خامنه ای مبنی بر عدم دخالت در انتخابات، این گزاره که رهبر انقلاب در انتخابات دخالت کرده و گزینه‌ای داشته است را نپذیرفتند و برای فرار از حاکم شدن الله‌کرم‌ ها بر مقدرات کشور و علیرغم نارضایتی از دولت حسن روحانی، بین بد و بدتر، به گزینۀ بد رای دادند تا اگر معیشتشان دچار مشکل است لااقل از افراط در عرصه های فرهنگی و اجتماعی مصون بمانند فلذا گرایششان به سمت روحانی نه به سبب تایید گفتمان او بلکه از روی اجبار بود.

 پس از انتخابات اما حسن روحانی مدعی شد که مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت به  گفتمان وی "آری" گفته اند و گفتمان رقیب وی را رد کرده اند.

هدف روحانی از تحریف جامعه‌شناختی رای مردم این بود که وانمود نماید انتخابات ۹۶، عرصه دوقطبی "روحانی_گزینه‌رهبری" یا "ضدانقلاب_انقلاب" بوده است و رای مردم به روحانی به منزله عبور مردم از گفتمان انقلاب و رهبری است و نظام باید با درک صحیح  پیام انتخابات راه را برای اجرای سیاست های غیر انقلابی وی بیش از پیش بگشاید.

در چنین شرایطی که تکلیف هر شخصیت انقلابی، نفی این دوقطبی واهی است اما شاهد آنیم که ابراهیم رئیسی به کرات، آراء خود را رای به گفتمان انقلاب عنوان می‌کند که این امر همان چیزی است که روحانی در صدد القای آن است و آن اینکه جریان انقلابی تنها ۱۶ میلیون طرفدار دارد و در اقلیت به سر می‌برد!. چیزی که دقیقاً منظورِ نظرِ دشمنانِ نظام است!. در اقلیت نشان دادنِ انقلابیون در جمهوریِ اسلامیِ ایران(!)

جناب رئیسی!
از حضرتعالی  التماسِ تأمل داریم!
یک انقلابی، موفقیت و دستاوردش را به انقلاب نسبت می‌دهد نه شکست و فضیحتش را !
کد مطلب: 21709
 


 
 
سید
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۰۸ ۱۵:۱۵:۵۴
ازنویسنداین کقاله که نویسنده ان ظاهرامتمایل به تفکر احمدی ن›اداستچند نکته رامتذکر میشوم ۱ درسالهای۸۴ ۸۸ ارشیورسانه هارانگاه ببیندچه کسی خودراگفتمان عدالت مینامید وطرف مقابل راضدعدالت پس سیذابراهیم رئیسی اگرمیگوید گفتمان انقلاب باهمان اعتقاد قلبی است ببینید دوروبررئیسی همان وزرای ایشان هستنداقای نیکزاد که مااورا به پاکی ونجابت میشناسیم ما می خواهیم بگوئیم که اگرکسی حول ومحور گفتمان انقلاب باشد می تواند ظرفیت عظیم ملت را جلب کند خود دکتراحمدی ن›ادباهمان گفتمان رائی بالا رااورد والانویسنده این مقاله نگاه کنددرانتخابات ششم مجلس اقای دکتر چقدررای اورد ۲ اداحکم میکند نام افرا مخصوصااگرعالم باشد درست برده شود ۳ ماهنوزبه شدت به دکتراحمدی ن›ادعلاقه مند یم چون هم ابشان واقای رئیسی را دردایره انقلاب وولایت می بینیم اما مطمئن باشید اینگونه قلم زدن ونگاضتن اثرش دامن شخص رامیگیرد والسلام این کامنت راهم بگذارید تا مردم قضاوت کنند (77741)
 
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۸ ۱۸:۱۵:۱۵
سیدجان دلبندم

1- اون احمدی نژاد شعارش برپایی عدالت بود و پیروز شد!!!!! و اکثریت شد و نگفت که من نمایندۀ گفتمان عدالتم!!!! که اگر میگفت هم خیلی خوب میشد!!! چون نمایندۀ یک گفتمان پیروزه نه گفتمان مغلوب!!! بحث اینه که آدم عاقل و انقلابی بعد از شکست نمیاد به اقلیت شدن افتخار کنه!!!!!!

2- این رو بذار کنار توصیۀ ابطحی و اصلاح طلبان که ذوق کردند و گفتند که اقای رئیسی شما این فرصت رو قدر بدونید و خودتون رو به عنوان نماینده ی اقلیت نگه دارید!!!!!!!!!!!!!!!!! ...

3- الان بحث بعد از انتخاباته و بحث بعد از شکست آقای رئیسی !!!! و اصرار ایشون به اینکه نماینده ی جریان انقلابی هستن!!!!!!!!!! یعنی به نوعی نماینده ی جریان مغلوب!!! کی گفته که ایشون نماینده ی گفتمان انقلابه؟؟؟؟؟ اصولگراهایی که احمدی رو حذف کردند؟؟؟؟؟؟ ... الان بحث بعد از پیروزی نیست سیدجان.......... بحث بعد از شکسته و اینکه این بابا در راستای اونهایی که میخوان ما رو اقلیت بدونن گام برمیداره و به زبانی دیگه میگه که ما اقلیتیم و نیروهای انقلابی هم یعنی فقط ما 16 میلیون!!!!!!!! (77748)
 
منوچهر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۸ ۱۵:۳۹:۲۹
شرایط وصحنه سیاسی نفاق الود کشور به گونه ای پیش می رود که به فضل الهی وخواست خداوند بزودی خطوط موازی ترسیمی دوجناح كه علی الظاهر نباید بهم برسند ، بهم خواهند رسید اما نه اینکه خطوط یکدیگر را قطع کنند بلکه به یک خط خواهند رسید و علیه انقلابیون خالص وقاطبه ملت صف ارایی خواهند کرد !! اسلام امریکایی وروسی علیه اسلام ناب و لذت بخش وقطعا به فضل الهی نصرت ازان مومنین ومستضعفین خواهد بود . نفاق و تحجر و روشنفکرنماها بهم خواهند پیوست چون راهی به غیرازاین ندارند وبا شکستشان ایران اسلامی نفسی ازته دل خواهد کشید و ازاسارت صدها ساله خواهد رهید . اه ای اسلام عزیز بیا که جانها تشنه تواند وازادی وعدالت را هدیه کن به ملت بزرگ ایران و ملتهای چشم براه . (77742)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۸ ۱۷:۳۰:۲۹
انتخاب آقای روحانی محصول مهندسی کردن انتخابات بود وقتی مردم را در تنگنا قرار میدن و اجازه به هیچ ادم قوی نمیدن که بیاد جلو برای انتخابات که جلوی روحانی وایسه همین میشود. (77746)
 
محمد
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۰۸ ۲۰:۲۷:۳۶
نویسنده محترم؛ فراموش نکنید روحانی با هزار ترفند تبلیغاتی برنده شد. از قبل هم محسوس بود که روحانی برنده انتخابات است. در چنین شرایطی رئیسی و بعد هم کنار رفتن قالیباف کمک کرد شکست راحت تبدیل به شکستی سخت شود. از طرفی هم پتانسیل 16 میلیون رای تا 4 سال آینده ظرفیت مطالبه گری ایجاد کرد. همه اینها به کمک هم نشان می دهد انقدری که شما می اندیشید اتفاق مفتضحانه نیفتاده است. شما هم بهتره همراه با اصل جریان باشید تا دامن زدن به حواشی بی آخر عاقبت (77749)
 
مردمی نژاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۹ ۰۸:۰۲:۱۰
بقایای جریان ه.ش با مهندسی انتخابات خیلی راحت برنده شدن. درست مثل سال 92

مثل همیشه هم بازنده اصلی مردم بودن (77751)