مشتاقی: روحانی با نامه خادم صدای ورزشکاران را شنید/ برخی آب در آسیاب اختلافات می‌ریزند

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۵
Share/Save/Bookmark
 
رسول خادم از سر دلسوزی و با توجه به شرایط ویژه‌ای که ورزش در فاصله کوتاه تا المپیک 2016 برزیل داشت، اقدام به نوشتن نامه به رئیس جمهور کرد و همه دیدند که دکتر روحانی نیز صدای ورزشکاران را شنید و دستور رسیدگی داد.
مشتاقی: روحانی با نامه خادم صدای ورزشکاران را شنید/ برخی آب در آسیاب اختلافات می‌ریزند
 
به گزارش راهکارنیوز ، بهرام مشتاقی از پیشکسوتان کشتی با اشاره به ادامه برخی انتقادات به نامه رئیس فدراسیون کشتی به رئیس جمهور گفت: رسول خادم از سر دلسوزی و با توجه به شرایط ویژه‌ای که ورزش در فاصله کوتاه تا المپیک 2016 برزیل داشت، اقدام به نوشتن نامه به رئیس جمهور کرد و همه دیدند که دکتر روحانی نیز صدای ورزشکاران را شنید و دستور رسیدگی داد.
وی ادامه داد: برخی ادعا می‌کنند که باید با سکوت و دوری از حاشیه، کمک کرد تا ورزش در آستانه المپیک با آرامش پیش برود، اما در حالی‌که از صحبت‌های خادم زمان زیادی می‌گذرد خودشان آب در آسیاب اختلاف می‌ریزند. قطعا خادم فردی سرد و گرم چشیده است و با سابقه 10 ساله مدیریت در شورای شهر و آنهم کمیسیون برنامه و بودجه، خود به خوبی با معیارهای مدیریت و نامه نگاری آشناست و نوشتن نامه به رئیس جمهور اقدامی درست و منطقی بود.
دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی تهران خاطر نشان کرد: برخی باید به عنوان بزرگتر نقش آرامش دهنده را داشته باشند، اما با هدف می‌خواهند آتش اختلافات را بیشتر کنند. من از خادم بخاطر نامه‌اش به رئیس جمهور قدردانی می‌کنم و اگر این نامه نوشته نمی‌شد این جو حمایتی به وجود نمی‌آمد.
مشتاقی خاطر نشان کرد: از گودرزی، وزیر ورزش و جوانان، بعنوان یک عضو از خانواده کشتی می‌خواهم طوری مدیریت کند که این استنباط به وجود نیاید که وی وزیری است که با کشتی مشکل دارد. وقتی در ایام نوروز از اردوی تیم‌های مختلف بازدید می‌کند و به خانه کشتی نمی‌آید و بعد از سوی افراد وزارتخانه چنین صحبت‌هایی مطرح می‌شود این برداشت به خوبی مشخص می‌شود.
کد مطلب: 20631