۵۳
 

علی مطهری: نظر رهبری درباره حصر خلاف عدالت است!+فایل صوتی حمله مطهری به ارگانهای نظام

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۰
Share/Save/Bookmark
 
مطهری گفت: رهبری از نظر خودشان می گویند براساس عدالت حرف می زنند و بلکه به آنها لطف می کنند، اما من این نظر را در اینجا قبول ندارم.
علی مطهری: نظر رهبری درباره حصر خلاف عدالت است!+فایل صوتی حمله مطهری به ارگانهای نظام
 
به گزارش راهکارنیوز، علی مطهری نمایندۀ مردم تهران در مجلس که پیش از این نیز به داشتن سد پولادین در مقابل برخورد نظام و دستگاه قضا با خود نیز معترف بوده است!  این بار با صراحت تمام نظر رهبر انقلاب در مورد سران فتنه آمریکایی اسرائیلی 88 را خلاف عدالت خواند و کما فی سابق با حمله به ارگان های نظام از جمله قوه قضائیه، شورای نگهبان، مجلس خبرگان رهبری، سپاه و بسیج به تبیین و معرفی هرچه بیشتر ماهیت واقعی خویش پرداخت!.

بخش های غیر توهین آمیز و قابل انتشار از این سخنرانی را در ادامه از نظر می گذرانید. لکن جهت استماع و دریافت فایل کامل صوتی این گزارش به انتهای خبر مراجعه کنید.

بر اساس این گزارش، علی مطهری بعدازظهر دوشنبه در همایش تبیین حماسه حسینی که توسط انجمن اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد در دانشکده ریاضی این دانشگاه برگزار شد، در پاسخ به سوالی درباه فتنه ۸۸ اظهار کرد: معتقدم فتنه دو طرف دارد؛ یک طرف اینکه اعلام کنیم حادثه‌ای بوده که از سال‌ها پیش برای آن برنامه‌ریزی‌شده و ارتباط مستقیم با کشورهای خارجی داشته است. این طرف قضیه برای من قابل قبول نیست، مگر اینکه دلایل قابل قبولی برای من بیاورند. اما طرف دوم این است که اعتراض به نتایج انتخابات وجود داشته و عواملی در قبل و بعد از انتخابات نقش مؤثری داشته‌اند.
http://rahkarnews.ir/wp-content/uploads/Picture2.png

وی ادامه داد: اینکه از چند ماه قبل از انتخابات گفتند نظر رهبری روی احمدی‌نژاد است، یکی از زمینه‌های فتنه شد و باعث شد جامعه دو قطبی شود. نحوه اعمال نتیجه انتخابات شبهه تقلب را تقویت کرد، اینکه موسوی خود را برنده بداند و بعد طرفداران احمدی‌نژاد جشن پیروزی بگیرند و بعد از آن راهپیمایی‌ها شروع شود، اختلافات را شعله‌ور کرد. اگر ما خوب مدیریت می‌کردیم، این مسئله آنچنان هم مهم نبود. اگر متخلفان دو طرف قضیه محاکمه می‌شدند و نقش احمدی‌نژاد، شورای نگهبان، سپاه و بسیج در زمینه دخالت در اوضاع مشخص می‌شد اوضاع این‌گونه نبود.

مطهری با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در سال ۹۲ گفت: آن زمان عده ای راه افتادند که رهبری نظرشان روی احمدی‌نژاد است و همین ریشه فتنه بود، بلاخره آنهایی که به نظر خودشان خیلی متدین بودند می گفتند نظر ایشان باید اجرا بشود. نحوه اعلام رای شبهه تقلب را تقویت می کرد، اینکه گفتند جشن ملی بگیریم برای پیروز انتخابات و برخورد خشونت آمیز با متعرضان، از عوامل گسترش این داستان بود.

به نظر من مسئله آنچنان مهمی نبود، باید دو طرف بدون رودبایستی محاکمه می شدند. نقشی که آقای احمدی نژاد، شورای نگهبان، احیانا سپاه و بسیج در دخالت در انتخابات داشتند در انتخابات سال ۹۲ آسیب شناسی شد. شما دیدید در سال ۹۲ رهبری گفتند نظر من را حتی فرزندان من هم نمیدانند، چرا؟ چون ایشان متوجه شدند که عده ای در ۸۸ گفتند “نظر آقا به فلان کس است از ریشه های فتنه بود” یا اینکه ایشان چند بار به سپاه توصیه کردند که در انتخابات دخالت نکنید حتی در دفعه آخر! ایشان با تندی به نماینده خودشان در سپاه گفتند که سپاه حق دخالت در انتخابات را ندارد، پس معلوم می شود که یک کاستی های در سال ۸۸ وجود داشته که برطرف شد. اینکه هرکسی معترض هست را بگوییم فتنه گر درست نیست.

 
http://rahkarnews.ir/wp-content/uploads/Picture3.png

وی تصریح کرد: ما در فتنه ۸۸ قاضی نیستیم و برای حل موضوع تلاش می‌کنیم. باید اجازه صحبت به همه داده شود. در مسائل سال ۸۸، در روز رأی‌گیری دستگیری اعضای ستادها، قطع اینترنت، قطع پیامک‌ها و عدم اجازه ورود ناظران حرف‌هایی است که طرف مقابل باید بشنود و پاسخ دهد. مسئله این است که در شمارش آرا تخلف بوده و در مبانی انتخابات که همان مناظره بود. مردم باید بشنوند و اگر لازم است متخلفان محاکمه شوند و حکم قانونی برای آنها صادر شود؛ این بهتر از آن است که عده‌ای را بدون حکم قضایی زندانی کنند و غربی‌ها برای ما مشکل‌ساز شوند و بگویند که ما حقوق بشر را رعایت نمی‌کنیم؛ اگر کسی در این حال از دنیا برود، اگر یکی از اینها در حصر از دنیا برود عقده چرکینی است که مناسب انقلاب اسلامی نیست.

مطهری در پاسخ به اینکه چرا در امور مربوط به مجلس خبرگان دخالت می‌کند، گفت: من شهروند معمولی هستم و هرکس حق اظهارنظر دارد؛ما جایگاه غیر قابل انتقاد نداریم هرکسی که در مقام انتقاد قرار بگیرد دچار فساد می شود، اینکه فکر کنیم خبرگان مجتهدانی هستند که کسی حق ندارد در مسائل‌شان دخالت کند اشتباه است، وظیفه اصلی مجلس خبرگان نظارت بر عملکرد رهبری و زیرمجموعه‌های رهبری است، این در حالی است که مجلس خبرگان وارد هر موضوعی غیر از این وظایف اصلی می شوند، تا حالا شده اینها بحث کنند در مورد نهاد رهبری و ستاد اجرایی فرامین امام که تبدیل به یک کارتل اقتصادی شده است. اینها بررسی شده؟

خبرگان رهبری کارشان نباید فقط انتخاب رهبری باشد بلکه باید تحقیق و تفحص کنند بازررسی کنند اینها دارند چکار میکنند گاهی در اقتصاد کشور نقش مخربی دارد. ایت الله دستغیب( از عناصر حامی فتنه) همان موقع گفتند که اجازه سخن گفتن به اقایان موسوی و کروبی در داخل خبرگان داده شود خب بلافاصه ایشان را اخراج کردند، مسجدش را اتش زدند! چه معنی دارد که از روز انتخابات فضا بسته باشد. فوقش میگفتند اجازه نمی دهیم نه اینکه بگویند تو اگر بیایی تو را می زنیم! زشت است برای خبرگانی ها! راجع به رفع حصر، نظر رهبری به حصر است و می‌گویند جرم این‌ها سنگین است و اگر محاکمه شوند حکم‌شان سنگین می‌شود. یک وقت هست در این مسائل حکم حکومتی صادر می‌شود که اگر قبول هم نداشته باشی باید در مقابل آن ساکت باشی و یک بار هم شرایط این است که بنده نظر خودم را نسبت به رفع حصر بیان کنم؛ بازهم اصرار دارم که حصر بدون محاکمه ظلم است و عادلانه نیست، اگر هم محاکمه شوند و حکم محارب بگیرند، من نظری ندارم چون روال قضایی خود را طی کرده است.

 
http://rahkarnews.ir/wp-content/uploads/Picture4.png

نماینده مردم تهران افزود: جشن گرفتن احمدی‌نژاد پس از انتخابات ۸۸ و اینکه ایشان در جشن شرکت کردند و شال سبز به گردن خود انداختند، چیزی جز تحریک معترضان نبود؛ پیروز انتخابات نباید خودش را ظاهر و طرف مقابل را تحریک کند و موضوع باید به شورای نگهبان موکول می‌شد تا اوضاع آرام شود. مگر در انتخابات ۸۴ و ۹۲ تقلب نبود؟! در خصوص اردشیر امیر ارجمند( عضو منافقین) نیز اگر الان ایران می‌بود سرش را بریده بودند. به خاطر عدالت باید به اوضاع در حصر رسیدگی شود، تمام جوانب و طرف های دخیل در فتنه از قبیل تیراندازی‌ها و زندانی‌کردن‌ها باید معلوم شود. آن ۳۰ ۴۰ نفری  که در ۳۰ خرداد ۸۸ کشته شد کار چه کسانی بوده؟ همش کار منافقین بود!؟ اینها باید مشخص شود که چه کسی تیراندازی می کرد.

مطهری ادامه داد: رهبری از نظر خودشان می‌گویند که در مورد حصر موسوی و کروبی، عدالت را رعایت کرده و به آنها لطف می‌کنند ولی از نظر من این مخالف عدالت است و نظر ایشان را قبول ندارم. رهبر معصوم که نیست؛ من در این مورد نظر ایشان را قبول ندارم. وجود ولایت فقیه هیچ تکلیفی را از ما ساقط نمی‌کند. اگر شهید مطهری زنده بود حوادث به شکل دیگری اداره می‌شد، اگر نظر ما مخالف ولایت فقیه است، این دلیلی بر قبول نداشتن ایشان نیست. فکر می‌کردیم حصر محدود است و زمانی‌که این مسئله خیلی طولانی شد ما برای رفع حصر وارد شدیم. اینکه کسی چهار سال در حصر باشد، آن‌هم بدون محاکمه نیاز به حکم قضایی دارد و ما به این اعتراض داریم. در روزهای اول انتخابات، در ۲۵ خرداد حدود سه میلیون نفر به خیابان‌ها آمدند و مردم احساس کردند تقلب شده، این باید درس عبرتی برای ایران باشد، جمهوری اسلامی تجربه کافی برای مقابله با این اعتراضات نداشت و غافلگیر شد و اشتباهاتی صورت گرفت و عده‌ای که می‌دیدند انقلاب در خطر است، مردم را به شدت مورد هجمه قرار دادند و افرادی که عکس امام را پاره کردند و به بسیج حمله بردند، از خودشان بودند. همه این مسائل را نمی‌شود به اسرائیل نسبت داد.

نماینده مردم تهران در مجلس پیرامون استیضاح وزیر علوم و رای اعتماد به وزرای پیشنهادی اظهار کرد: این گزینه‌های پیشنهادی وزارت علوم اگر نامه‌ای را امضا کرده‌اند، نشان‌دهنده این بوده که حق اظهارنظر در کشور را داشته‌اند. در حادثه کوی دانشگاه، عده‌ای تحصن کردند و عده‌ای را زدند که برخی از نمایندگان در جریان ماجرا قرار گرفتند، به صورتی که فیلم گزینه‌های پیشنهادی که در آن ماجرا حضور داشتند را هم در مجلس نشان دادند. این کار، کار درستی نیست؛ جوری نباید نشان دهیم که جمهوری اسلامی فاقد آزادی بیان است. وی تصریح کرد: من با تندروی‌ها موافق نیستم؛ عده‌ای که این تندروی‌ها را انجام می‌دهند، با گرفتن ایدئولوژی‌هایی از آقای مصباح عقاید خود را بیان می‌کنند. آقای مصباح، فردی ایدئولوگ هستند و دقت نظرهای‌شان قابل ارزش است اما نباید احساس شود که فقط یک گروه حق اظهارنظر دارند.

مطهری در خصوص ماجرای استیضاح و برکناری عبدالرضا شیخ‌الاسلامی، وزیر کار دولت محمود احمدی‌نژاد نیز گفت: در این جلسه آقای احمدی‌نژاد لوح فشرده مربوط به ماجرای فاضل لاریجانی را گذاشتند و کاری کردند که استیضاح رأی بیاورد و احمدی‌نژاد از جلسه استیضاح استفاده دیگری کرد. رهبری هم در آن خصوص گفتند استیضاح غلط بود؛ به نظر من استیضاح درست بود چون وزیر کار قانون‌گریزی وقانون ستیزی می‌کرد. هر کسی باید نظر خودش را به راحتی بیان کند، ما نباید از ولایت فقیه چهره‌ای بسازیم که مخالف آزادی و دموکراسی باشد، در جایی که حکم حکومتی نباشد، باید اظهارنظرها صورت گیرد. پیغمبر هم که معصوم بودند اینجور نبود. ما ساکت نمی شویم حرف خودمان را می زنیم.

رهبری از نظر خودشان می گویند براساس عدالت حرف می زنند و بلکه به آنها لطف می کنند، اما من این نظر را در اینجا قبول ندارم و نظر متفاوتی دارم.

اگر مجلس بخواهد در مورد مسئله فتنه مثل قبل عمل کند نباید به فرهادی رای بدهد اما فضای مجلس نشان می دهد که می خواهند رای بدهند. گزینه های قبلی هم نامه در مورد فتنه را تکذیب کردند، اما بنظر می اید که میخواهند به فرهادی رای مثبت بدهند. البته به نظر من این نامه نگاری ها عیب نیست بلکه نکته مثبتی نیز می باشد! اگر مجلس بخواهد رای بدهد باید پاسخگو باشد که آیا معیارش را عوض کرده است؟ چرا که اگر مجلس رای دهد دچار تناقض می شود.

مطهری در ادامه سخنان خود گفت: معترضین ۸۸ بر حرف خودشان مبنی بر تقلب هستند که باید اجازه صحبت به انها داده شود. آقای کروبی بارها پیغام داده ما را محاکمه کنید. انها خطای خود را قبول ندارند.  نگاه ما به اینکه معترضین برانداز هستند اشتباه است و همین مسئله باعث شد که بر علیه آنان خشونت بشود، باید تلوزیون صحبت های آنان را پخش کنند.

قبل هر انتخاباتی مسئله تقلب مطرح می شود، حالا اگر در سال ۸۸ بیشتر مطرح شد بخاطر شناختی است که از اقای احمدی نژاد داشتند! آزادی بیان در این دولت خیلی فرقی با دولت قبلی نکرده بلکه بدتر هم شده است.

گفتنی است چندی پیش مطهری خبر از دیدار خود با رهبر انقلاب داد که با پاسخ قابل تامل ایشان همراه بود. وی در این خصوص گفته بود:” چند نفر صحبت کردند و مقام رهبری در ارتباط با صحبت آنها مطالبی گفتند. من هم درخواست وقت کردم و دو مطلب را گفتم، یک مطلب فرهنگی و دیگر درباره مسئله حصر خانگی. گفتم از نظر من و بسیاری از افراد، ادامه حصر خانگی آقایان موسوی و کروبی به نفع کشور و انقلاب نیست و ضرورتی ندارد. اگر یکی از این دو در این حال از دنیا برود، مسئله به صورت یک غده چرکین برای جمهوری اسلامی باقی می‌ماند. از جناب عالی درخواست می‌کنم که به قوه قضائیه دستور بدهید که این موضوع را تمام کنند. اگر لازم است محاکمه شوند، ‌همراه سایر اطراف ماجرا محاکمه شوند و به قضیه خاتمه داده شود. ایشان فرمودند: «من قبلا درباره بصیرت صحبت کرده‌ام و اینکه نباید راه شهدا و راه انقلاب را گم کنیم. جرم اینها بزرگ است و اگر امام (ره) بودند شدیدتر برخورد می‌کردند. اگر اینها محاکمه شوند حکمشان خیلی سنگین خواهد بود و قطعا شما راضی نخواهید بود. ما اکنون به اینها ملاطفت کرده‌ایم.» البته آن جلسه برای گفت‌و گوی بیشتر مناسب نبود.

به علت برخی موانع قانونی بخش هایی از این سخنرانی که به هتک حرمت برخی از ارگان های حساس نظام و اهانت و تمسخر رهبر معظم انقلاب پرداخته شده است مکتوب نگردیده است لذا فایل سخنرانی را می توانید به صورت کامل از در ذیل مطلب استماع و یا دریافت نمایید:

 
صوت

 

کد مطلب: 14559
 


 
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۲-۰۶ ۱۲:۰۹:۵۵
نوكر . نوكر است و بايد چيزي را بگويد كه اربابش را خوش آيد
بخضوص كه اگر آن ارباب . مستر خاطره باشد كه حق حيات اقتصادي به گردن خيلي ازين جماعت مفسداتي دارد
بخصوص كه اگر آن مفسداتي . بي عقل هم باشد

و مسلم است كه اين جماعت دنيا زده به هيچ وجهي . مطيع ولايت فقيه نمي شوند و از او اطاعت نمي كنند !!! (76010)
 
ابوالفضل کرمانشاه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۲-۰۸ ۰۸:۰۰:۰۰
واقعا آدم نمیتونه فحش بده چون پدرشون زحمات زیادی غیرانقلابی کشیدند،اما خدا[...] بده عوضیه نفهم رو (76019)
 
شهلا ترابی نژاد
۱۳۹۴-۰۲-۱۰ ۰۴:۱۹:۰۴
حیف اون پدرتان اقای مطهری خدا لعنتت کنه لعنت بر فتنه سبز تو غصه خودتو بخور غده چرکین خودتی (76039)
 
احمد رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۳ ۰۲:۵۰:۴۱
علی مطهری این هسته بی مغز آبروی پدر خود را وثیقه آبروی نداشته خود کرده است آقای علی مطهری اگه راست می گی جواب بده چرا سران فتنه اعتراف نمی کنن که تقلبی نبوده تا مورد رافت نظام قرار بگیرند و آزاد شوند ؟ چون هنوز هم اعتقاد دارند تقلب شده و تو از طرف آنها خوردم نخوردم دروغکی راه انداختی آقای علی مطهری خدا را شاهد می گیرم که دلت برای آنها نسوخته و فقط می خواهی از آنها پلکانی بسازی برای جلب توجه قرار دادن خودت تا جهل خودت را عیان تر کنی همه مردم می دونن که تو فقط دنبال تضعیف مقام معظم رهبری هستی و خوب می شناسنت که یک هسته بی مغز و کرمو هستی وقتی آدم هسته بی مغز را باز کنه استفاده نمی کنه ولی هسته بی مغز و کرمو را باز کنه که داخلش کرم ببینه بلافاصله اونو دور می ندازه و تو یک هسته بی مغز و کرمو هستی که زبان تیزی داری در حالی که همه می دانند که تیزی زبان از کندی عقل است (77180)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۶:۵۸:۵۷
قشنگ معلومه تندروها اومدن تواین سایت اقلیت پرسروصداوفحاش خدامطهری روحفظ کنه (77275)
 
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۲-۱۲ ۰۱:۵۹:۱۴
این بنده خدا نظر شخصی خودشو گفته...خلاف قانون هم حرف نزده...طبق قانون میشه از رهبر هم انتقاد کرد که این آقا همین کارو کرده...این نشان دهنده آزادی بیان در کشور ماست که مخالفان یه موضوع هم حق اظهار نظر دارند حتی اگر اون موضوع مورد تایید رهبر معظم باشد..این آقا که قدرت اجرایی ندارد که بخواهد خلاف حکم رهبر عمل کند...فقط اعتراض کرده که کار بسیار شجاعانه ای انجام داده...فقط ای کاش این آقا کمی از این شجاعتش رو در مسایل دیگر هم به کار میبردن نه اینکه فقط با حرف زدن مخالف رهبر بخوان خودشون رو سر زبونها بندازن.. (76044)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۲-۱۴ ۲۲:۳۵:۳۵
درود خداوندبرپیروان حقیقت کربلا که اگردین ندارید حداقل ازاده باشید.این شجاعت پسر بزرگ مردی چون مطهری است که موجب صلابت ایران اسلامی بخصوص دراین همه هجمهای بیگانگان برنبود ازادی بیان است ودوراندیشی و ازادگی مطهری ستودنی است.بهتره شنیدن حرف مخالف را تبدیل به فهم کنیم تا نفرت و فحش.کوچکترین خدشه ایی بر درایت رهبری نیست چراکه افزایش محبوبیت ایشان است که همواره سعی بر جذب حداکثری داشته اند،درود بر هاشمی عزیز که قبل از اتفاقات این ازادگی را انجام دادند. (76056)
 
هدایت الله حبیبی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۴ ۰۰:۱۴:۲۴
علی مطهری نماینده مردم است یا نماینده فتنه گران آشوبگر که به دین وقرآن وامام حسین وارزشها و ایران وهمه چیزما حمله کرند؟ علی مطهری چرا درمقبال جنایات آل سعود وآمریکا موضع نمی گیرد؟ چرا تریبون فتنه گران خائن شده است؟ راستی ایشون جز حمایت ازفتنه گران تاکنون حرفی درمجلس نزده ؟ چرا درباره گرانی وبیکاری ومشکلات لال شده است؟ راستی ایشان چه ماموریتی دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (77222)
 
Italy
۱۳۹۵-۱۱-۲۲ ۱۲:۴۸:۱۱
کار خودشان بود ، بازی کردن گذاشتن پای مردم عادی ، (77374)
 
رضایی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۲:۵۰:۰۶
توهم ازهمون دار ودسته هستی بیچاره اگررهبری نبودتو وامثال تواینجانبودی با اربابانت!!! (76128)
 
Romania
۱۳۹۴-۰۷-۰۸ ۲۳:۰۹:۴۱
از رانت ابوی و لطفی که رهبری بهشون دارن کمال استفاده رو برای مطرح کردن خودشون میکنن. حرفاش ضد و نقیضه. اگه رهبری صراحتا از کسی حمایت کنه به این معنا نیست که مردم هم به اون رای میدن. (76440)
 
احمد
Romania
۱۳۹۴-۰۷-۲۸ ۱۳:۴۲:۵۶
این اقا قصد رواج دادن و عادی کردن مخالفت با فقیه عالم با بصیرت را داردوگرنه کسی مخالف حرف شما نیست. (76480)
 
Romania
۱۳۹۴-۰۲-۳۱ ۲۲:۴۵:۵۲
خاک بر سرت که مایه ننگ پدرت شدی ?از فضل پدر تو را چه حاصل??????? (76112)
 
عابد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۰۳ ۰۹:۳۷:۴۳
خاک بر سر تو ی نفهم (76287)
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۷-۲۲ ۲۰:۰۲:۱۱
شیطان هم عابد بود.
پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد.
سگ اصحاب کهف روزی چند پی مرد گرفت و مردم شد. (76456)
 
ماری
Romania
۱۳۹۴-۰۳-۰۲ ۲۱:۴۷:۱۱
ان انکرالصوات لصوت الحمیر
روسفید کردی پسر نوح رو در تاریخ ........ برادر (76124)
 
نقی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۲:۵۳:۱۷
این یارو [...]شده ایشون ببرند پیش همون موسوی وکروبی ...حیف مجلس برای این جورآدما!!!! (76129)
 
انقلابی
Spain
۱۳۹۴-۰۳-۰۷ ۱۶:۲۲:۰۱
سلام.
یک پیزبرایم عجیب است!
اینکه روسای جمهوری که روحانی هستندماننداقای رفسنجانی واقای خاتمی واقای روحانی ..
اصلاح طلب ومعتدل بشوندوصحبت ازمذاکره ومصالحه باغرب کنند!
پسرچنان پدری بزرگ بیایدوازفتنه منسوخ شده٨٨صحبت کن ومدام انرایاداوری کند.
ولی مردانی مثل دکتراحمدی نژادواقای رجایی برای حفاظت ازانقلاب ومصالحه نکردن باغرب سینه سپرکنند!!!
اقای مطهری
داستان فتنه ٨٨یک چیزفراموش شده ومنسوخ شده است...
تاریخ مصرفش گذشته...
اینقدرفکرتان مشغول ان نکنیدوبه بدبختیهای مردم برسید.
اقای روحانی شماامدیدتاقفلهارابازکنید
نیامدیدکه به افسردگی مردم اضافه کنیدومدام بگویید:دولت قبل دولت قبل...
اقای احمدی نژادکی ازحرکت ایستادوگفت دولت قبل...یافتنه گران٨٨...یا....

دستتان راروی زانوهایتان بگذارید
یک یاعلی بگوییدوبلندشوید...

مدام نگوییددولت قبل
گذشته گذشته است
باانچه داریدبسم الله بگویید.

دیده ایدبعضیهاتابهشان میرسیدمیگویند:
اگرقبلااینطوری میشد!!!

مردامروزازخاک بایک تخم برای اینده یک درخت میکارد...

اقای مطهری واقای روحانی گذشته رافراموش کنیدوانقدردران غرق نشوید.

امروزرادریابید

گذشته رابه انهایی بسپاریدکه دوست دارندبیلیاقتیهایشان راگردن گذشته بیاندازندوگذشته ای تلخ برای ایندگان شوند.

خوب شدشمادرجنگ نبودید
وگرنه مدام اه وناله میکردیدکه:تجهیزات نداریم
نفرنداریم
غذانداریم
سرپناه نداریم
اب نداریم
فشنگ نداریم
تفنگ نداریم
......
وای به روزی که درمحاصره میافتید
قبل ازاینکه شهیدیااسیرشویداز
نداریم ها
سکته میکردید!!!

اگرشمادرجنگ بودید مدام سعی میکردیدبادشمن مذاکره ومصالحه کنید چون هیچ چیزبرای جنگیدن نداشتید...

یادتان میایدبعضیهامیگفتند:
زمین بدهیم زمان بخریم!!!!!

حالامیفهمم ایثارگران بادست خالی برایمان چه کردند!
وقتی به انهامیگویند:
مردان روزهای سخت یعنی چه؟!

مردان مابا
نداریم ها
٨سال باگوشت وخونشان ازمردمشان دفاع کردند..
ویک لحظه بخاطر
نداریم ها
بادشمن مصالحه نکردند!!
و
یک وجب ازخاکشان رابه دشمن ندادند!!! (76137)
 
احمد
Romania
۱۳۹۴-۰۷-۲۸ ۱۳:۴۶:۲۷
برادر گرامی واویلا اینها و تکرار و سیاه نمایی گذشته از ترس اینده و از دست دادن پست و مقاموو جیفه دنیوی است ضمنا این ها جز دروغگویی و حرافی عرضه کار کردن ندارند و سوادش را هم ندارند. (76481)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۱۲ ۱۴:۴۵:۵۹
ایشان وکیل الرعایا نیستن وکیل الفتانا هستن. بیچاره شهید مطهری چه زجری میکشه به خاطر این فرزند سفیهش. (76167)
 
صادق ریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۱۵ ۱۷:۵۷:۳۳
سلام فکرکنم آقای مطهری فراموش کرده دخترمردم درفتنه 88به چه علت کشته شد شایدهم این آقامعتقداست کشته شدن دخترمردم کارطرفداران این آقایونی که دم ازآنها می زنه نبوده آقای مطهری عدالت توچه میگه اگه دختر یاخواهرت خودت هم بود همینطور صحبت می کردی شماکه حرف ازعدالت می زنی جناحی صحبت نکن (76184)
 
amir
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۲۷ ۰۹:۵۹:۲۴
چرا پیام ها رو یک طرفه می گذارید؟؟؟
چرا به خودتان اجازه می دهید به جای یک ملت اظهار نظر کنید
هتک حرمت کجا بود؟؟ایشان انتقاد کرده و صحیح است
مگر رهبر معصوم است که اینگونه سخنرانی آقای مطهری را مورد طعنه قرار می ذهید
[...] پس حق با آقای مطهری است و اگر خلاف این است پس این طرز برخورد و طعنه زنی چیست؟؟؟ (76237)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۷ ۱۲:۲۱:۲۱
چطور به احمدی نژاد به خاطر یک خانه نشینی ضد ولایت میگید اما به خودتون که میرسه حق همه کاری رو دارید واسمشو میزارید ازادی

دیکتاتورتر از اصلاح طلبها ندیدم. (76837)
 
amir
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۲۷ ۱۹:۰۳:۲۱
چرا پیامم رو کامل نذاشتی [...] (76240)
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۳۱ ۰۳:۰۸:۳۵
فکر کنم ایشان باید به یک دکتر روانشناس مراجعه کنند (76266)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۰۱ ۱۶:۵۱:۰۰
خدا پدرت را رحمت کند که تو را از روی فرش جمع کرد (76276)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۰۳ ۰۸:۱۹:۲۳
ای عقل کل چقدر همیشه درست میگی
پاشو دوباره بیا شیراز (76286)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۰۴ ۱۴:۰۱:۴۲
علی نامطهر [...] برتوکه رهبرعزیزرابی عدالت میخوانی حق داری چون مزدورخاتمی یاغی هستی (76293)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۷-۲۸ ۱۳:۲۶:۵۹
با سلام اگر شورای نگهبان صلاحیت ایشان را تایید کند به همه خیانت کرده است. (76477)
 
کیهانی ازکرمانشاه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۷-۲۹ ۲۱:۲۱:۲۵
بسیارمتاسغم اقای علی مطهری برای موصعگیری هایی بی موردوابکیتان اگردوست شماراست میگوید چراحساب خودشان با امریکا واسراییل جدا نکردند ٬ چرا تن به قانون ندادند چرا به پشتیبانیهای بیگانگان افتخارکردند چرالااقل به هتک حرمت به عاشورا وولایت فقیه اعتراض نکردند کوتاه بیا مردم شکر خدا بیدارند اینهایی که شما ازانها پشتیبانی میکنید هرکدام چندبارباید اعدام شوند (76484)
 
دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۹-۲۵ ۱۰:۴۲:۱۰
باسلام خدمت دوستان عزیز
این آقای مطهری عزیز که چیزی نگفته، مگر ما شیعه ها معتقد نیستیم که 14 معصوم بیشتر نداریم، حتی حضرت زینب و ابالفضل نیز طبق اعتقادات ما معصوم نیستند، پس بعضی دوستان چطور به خودشون اجازه میدن با نام اسلام و تشیع ایشون رو نقد(هناکی بیشتر شبیه است) کنند.. (76546)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۷ ۱۲:۲۳:۰۹
چطور تا دیروز این اقا میگفت من با مردمم و جلو به رییس جمهور هر دری وری میگفت حالا یعنی اوضاع فرهنگی و اقتصادی خوب شده که ایشون سکوت پیشه کرده اند (76838)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۰۵ ۰۸:۰۷:۵۷
فقط مشکلش با عوض کردن فامیلیش حل میشه بزار همون کروبی، خاتمی،شیمون پرز،اوباما درست در خط منافقین حرکت میکنه. (76603)
 
سهيل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۱۴ ۱۸:۲۶:۰۸
اگر فقط و فقط يك إنسان واقعي و يك اصولگراي واقعي شجاع و سالم و فارغ از مال و قدرت دنيا در مجلس وجود داشته باشد جناب مطهري هستند الكي حرف هاي ارباب هاتون رو تحويل هم ندين با همه تونم چه اينوريا چه اونوريا خودتون به جاي خودتون فكر كنين بس نيست اينقدر ديگران به جاي ما فكر كردن و اون فكر رو از دهان من و شما اشاعه دادن بسه ديگه بابا تا كي ميخواين خون به دل اين سيد مظلوم بكنين
به روح رسول الله كه اگر نگم هممون در فدائي رهبر بودن دروغ ميگيم ولي درصد بالايي از ما دروغ ميگيم
كجا حرف اين سيد سينه سوخته روگوش كرديم به علي قسم كه اگر خدايي نكرده بلايي بر سر سيد علي بياد همين من و شما كرديم هيچ ارادتي هم نداريم دروغ ميگيم مظلوميت اين سيد هم اندازه مظلوميت حسين جد بررگوارش هست بسه ديگه دارين دستي دستي آقا رو دق ميدين ايشالله دردش بخوره تو سر همتون اوليش من (76617)
 
ظهوری
Germany
۱۳۹۴-۱۲-۰۱ ۱۱:۲۴:۵۸
پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد0
خدارحمت کند استاد فرزانه شهید مطهری را که خوب این آقایان را به نان و نوایی رساند.
به نظر شما اگه برخی شهدا و مسئولین نبودند فرزندان و نزدیکانشان چه وضعیتی داشتند امروز ؟!
گیرم که پدرتورابودفاضل-ازفضل پدر توراچه حاصل ؟؟؟؟؟ (76640)
 
م ج
Romania
۱۳۹۴-۱۲-۰۱ ۲۰:۰۰:۰۷
بنظر من،آقای مطهری اصولگرا ،مومن و متعهد و اهل فکر و منطق هستند، و نظر خود را به رهبری اعلام کرده اند،تا اینجای کار خیلی هم خوب است،اما به خیر و صلاح کشور آ به عدالت نزدیکتر این است که همه گوش به فرمان رهبر باشندو با او همراه و همدل بوده و اینقدر با ایشان مقابله و مخالفت نکرده و برای نظام اسلامی هزینه ایجاد نکنیم،بنظر من حصر خانگی بهیچ وجه حکم سنگینی نیست ،آنهم در مقابل مسببان اغتشاش و قانون شکنی که مقابله با آن واقعا دشوار بود (76642)
 
بهمن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۲ ۱۷:۲۹:۴۵
عامل اصلی فتنه نامه بی سلام و دروغ بزرگ تغلب بود نه این چرندیات مطهری (76968)
 
رضا
۱۳۹۵-۰۳-۲۲ ۱۷:۳۲:۱۷
البته آقای مطهری شدند کاسه ی داغ تر آش خود bbc که دشمن قسم خورده ی انقلاب اسلامی هست اعتراف کرد.که هیچ تقلبی در انتخابات انجام نگرفته است و خود مردم هم در عاشورای همان سال مشتی محکم بر دهان این یاوه گویان زدند و نشان دادن که÷ایبند به رهبری هستن .البته چهرهی واقعی و ضد دینی جریاناصلاحات هم در آن ماجرا رو شد (76969)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۲ ۲۲:۰۸:۴۱
درود و سلام بر علی مطهری عزیز که در این جو رعب و وحشت و حصر و زندان این همه شهامت و شجاعت دارند (77112)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۵ ۱۳:۲۲:۲۲
عدالت را بشناسید تا طرفداران عدالت را تشخیص دهید .حق را بشناسید تا طرفداران حق را بشسید .این آدم ها که نون این مملکت رو می خورن و طرفدار دشمن هستند الگویشان گربه صفتی است .مردم ساده نیستند که با وعده های چرت و پرت و استفاده از نقطه ضعفشان از قبیل حزف هایی از جمله آزادی بیان و آزادی خیلی چیزهای شیطانی پشت رهبرشون و خالی کنن.تو اگر درست تربیت می شدی و پدر بالای سرت بود و نمیگذاشت با دوستای بدت و دشمنای پدرت بگردی اینطوری بر خلاف پدرت که عاشق و پشتیبان ولایت بود حرف نمیزدی.فکر کنم کانون اصلاح تربیت بتونه شمارو تربیت کنه (77153)
 
رامین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۷ ۲۲:۰۰:۱۷
اون بدبخت هایی که از حرفای این اقا قندتودلشون اب میشه به خدا قسم که ولایت رو اصلا قبول ندارند.خدا لعنت کنه این چاپلوس های بی ظرفیت رو که اینچنین گستاخی های ایشان خوراک تبلیغاتی را برای دشمنان نظام مقدس ما تهیه میکنند.ولی اینها بدونند که عشق به رهبر به کوری چشمان ناپاک ایشان روز به روز در دلهای مردم جهان بیشتر میشه .بریدون لیطفئونورا...... (77156)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۲ ۰۸:۰۲:۳۷
توی دعوای انتخاباتی امریکا که یواش یواش روشن میشه با سران فتنه ارتباط داشتن... علی مطهری جون لطفا دانلود کن نظرت عوض شه... (77163)
 
حسین
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۶-۲۶ ۱۵:۵۹:۰۰
یه نفرم که داره حرف دل مردما میزنه شد آدم بده.
احمدی نژاد که دودمانمون را به باد داد و این همه دزدا بهشون پرو بال داد, همونه که دیگاهاش به رهبر نزدیک بود. یه کم از تعصب بیجا دست بر دارید. (77198)
 
هدایت الله حبیبی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۴ ۰۰:۱۷:۱۲
درود براحمدی نژاد پاک دست آزاده قهرمان وبیدار وشجاع ومستضعف محور یاور محرومان ودشمن ظالمان / لیبرالها وسکولارها وهرزه ها را دوست نداشت . ومحبوبیت زیادی بین مردم تا ابد دارد چون ازجنس مردم بود (77223)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۶ ۰۷:۱۶:۲۹
همچنین بد هم حرف نمیزنه (77269)
 
حقگو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۳ ۱۴:۵۳:۴۸
سلام
همیشه حرف حق تلخ است و بزرگترین عیب جمهوری اسلامی همین است که دائما هر کاری که انجام میدهد را حق میداند و هرگونه اعتراضی را به آن بر نمیتابد
من در تاریخ حتی پیامبر اکرم و حضرت علی را نیز اینچنین ندیده ام
تمام سخنان مطهری واقعیتی تلخ است که متاسفانه تلخی آن جمهوری اسلامی را وادار به واکنش نا عادلانه می کند
در قانون اساسی کشور کفته شده که هیچ کس را بدون محاکمه در دادگاه نمی توان زندانی یا بازداشت کرد
حالابه زندانی کردن موسوی و کروبی مخالف با اصل قانون اساسی است که به کفته ی خودتان خونبهای صد ها هزار شهید می باشد و طبیعتا مخالفت صریح با اصل قانون اسایی خلاف عدالت است از طرف هرکسی که باشد (77306)
 
خان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۴ ۱۹:۱۸:۵۷
سلام یک حرف دارم مگه دیگر مجرمان و افراد فاسد که دستگیر میشوند میارنش توی رسانه و جلوی مردم محاکمش میکنند که افراد بی بصیرتی چون علی مطهری خواهان محاکمه سران فتنه در حصر در رسانه هستند.مگه قراره مردم حکم بدهند که مجازات بشن یا آزاد بشن (77313)
 
Italy
۱۳۹۵-۱۱-۲۲ ۱۲:۵۹:۳۲
اینا فرق دارن ،سیاستمدار بودن از قدیمیهای این انقلاب بودن بهشون ب چسب زده شده ولی خودشون قبول ندارن مدعین که ساسنادی دارند که مشخص میکنه فتنه و نانجیب کیه ، باید رسانه ای و عادلانه و ازاد محاکمه بشن بدون سانسور ،خیلی جرات میخواد بصیرت دارا جراتشو دارید (77378)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۲ ۱۰:۲۳:۳۹
آقای مطهری چقدر از فتنه گران پول گرفتی که از آنها حمایت میکنی چرا از دزدی اصلاح طلبان و برادر کلید ساز و فیشهای نجومی و خیانت فتنه گران و سران فتنه حمایت میکنی بس است کسانی که از سران فتنه و فتنه گران حمایت میکنند خائن به این ملت و مملکت و شهدا هستند لعنت خدا بر فته گران و حامیان فتنه (77373)
 
فرزانه کریمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۱:۴۷:۲۹
باسلام خدمت آقای مطهری
آقای مطهری کاش به اندازه خردلی بصیرت پدر را به ارث می بردید .
اگر بنا باشد شما نظرتان را در مورد رفع حصر در بوق و کرنا کنید و از آزادی بیان دم بزنید ما هم محاکمه آنها را می خواهیم ولی ما گوش به فرمان ولایتیم .وشما مواظب گفتار و رفترتان باشید که جزو اصحاب سقیفه خوارج نشوید . (77393)
 
۱۳۹۶-۰۱-۰۲ ۱۵:۴۲:۴۹
از مطهری و اکثر فرزندان بزرگان نمیشه زیاد انتظار داشت که نرمال عمل کنند چون اونها همیشه در پرتو نور پر فروغ پدرانشون هستند و کسی اونها رو نمی بینه لاجرم دست به اقدامات عجیب می زنند تا بگن ما هم هستیم (77418)
 
محمدحسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۹ ۰۴:۰۸:۰۱
اینقدر مطهری ، مطهری کردند که فرزند لاقید یک شیخ سخنران که آن هم به واسطه عنایات مرحوم امام و علامه طباطبایی مطرح شده امروز می تونه واسه ما نظر پوسیده و سراسر کینه و جهل خودش رو القا کنه ، آقا جمع کنید مطهری ها را که ، این انقلاب بی نام خمینی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست ، این شاید از زرنگی این مرد چموش است که دائم از شهید مطهری میگه تا اون رو بزرگ کنه و خودش بتونه تو باغ بزرگ شده باباش آلبالو بچینه ، اگر مطهری همچین بچه ای داشته اصلا مطهری مفتش هم گرونه . والسلام علیکم و رحمت الله (77668)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۹ ۰۴:۱۲:۳۲
صدها شهید مطهری باید بیاید و برود تا یک امام خامنه ای برایمان بماند ، تنها ایدئولوک ما در این عصر شاگرد خلف امام خمینی ، امام خامنه ای است و بس . نظراتش بصیرت است ، کلامش علم است و نصایحش نور و معرفت تنها اوست که منجی ما در روزهای سخت بوده و هست تحت عنایات حضرت ولی عصر عجل الله انشاالله رحمن (77669)