۲
 
با اعلام رسمی کفاشیان:

کناره‌گیری کی‌روش از سرمربیگری تیم ملی/دلایل استعفا از زبان کی‌روش/ از مردم عذرخواهی می‌کنم

تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۵
Share/Save/Bookmark
 
رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان از سمت خود در این تیم استعفا کرده است. سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: به دلیل فشارهایی که روی من و رئیس فدراسیون فوتبال بود، از سمت خود استعفا کردم.
به گزارش راهکارنیوز، علی کفاشیان با تأیید این خبر اظهار داشت: کی‌روش فقط در دو بازی دوستانه پیش رو مقابل سوئد و شیلی روی نیمکت تیم ملی می‌نشیند و پس از آن باید به دنبال یک مربی جدید برای هدایت تیم ملی فوتبال باشیم.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان نیز اعلام کرد: به دلیل فشارهایی که روی من و رئیس فدراسیون فوتبال بود، از سمت خود استعفا کردم.

کارلوس کی‌روش بعد از جلسه با علی کفاشیان اظهار داشت: بله من امروز استعفا دادم. دلیل آن هم فشارهایی بود که روی من و کفاشیان وجود داشت.

وی درباره اینکه فشارها از سوی چه کسانی بوده است، گفت: نیازی به صحبت در این مورد نیست و همه مردم می‌دانند که موضوع چه بوده است.

سرمربی مستعفی تیم ملی ادامه داد: کسی نمی‌تواند بگوید من قصد ادامه همکاری با تیم ملی را نداشتم. این جدایی خواسته و تصمیم من نبود حتی رئیس فدراسیون فوتبال هم این موضوع را نمی‌خواست اما برخلاف آرزوها و خواسته‌های خود ناچار به این کار شدیم.

کی‌روش در پاسخ به اینکه آیا صحبت‌های وزیر ورزش را شنیده و آیا منظورش وزیر ورزش است، تصریح کرد: ما و همه مردم می‌دانیم چه کسی و به خاطر چه چیزی این کارها را انجام داده است. باید دید تکلیف خواسته مردم که موافق ماندنم بودند چه می‌شود؟ این سؤالات را باید از کسی بپرسید که به ما فشار آورد تا من کنار بروم. بیش از این در این باره صحبت نمی‌کنم.

وی درباره اینکه درباره جدایی از ایران غرامتی خواهد گرفت، تأکید کرد: جدایی من کاملاً محترمانه و صلح‌آمیز بود، چرا که با کفاشیان دوست هستم. اتفاقی که افتاد بر خلاف افکار و انتظاراتم بود.

کی‌روش در پایان خاطر نشان کرد: شرمنده مردم هستم اگر با این خبر نوروزشان خراب شد اما آنها بدانند که این جدایی خارج از حیطه اختیارات من بوده است و همین‌جا از همه مردم و دوستان عذرخواهی می‌کنم.
 
کد مطلب: 18825
 


 
 
عاشق ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۴:۵۳:۲۲
به هیچ وجه نوروزمان خراب نشد
بسیار هم شاد و خرسند شدیم و این اتفاق مبارک، بزرگترین هدیه در حیطه ورزش به ایرانیان محسوب خواهد شد چرا که الحمدلله بیش از این بیخود و بی جهت پول مفت میلیاری بیت المال به جیب شما نمی رود و امیدواریم که یک مربی ایرانی زمام امور را به دست بگیرد. (75704)
 
بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۰۱ ۲۳:۳۹:۴۵
برای اظهارنظر دررابطه بااین موضوع عاشق ایران بودن کافی نیست.باید برای پیشرفت فوتبال ایران دلسوز بود و حداقل مقداری از فوتبال سررشته داشت.سوابق کارلوس نیازی به بازگو کردن ندارد. مربیری در بزرگترین تیمهای جهان مانند رئال و منچستر و تیم ملی پرتقال تجربه هایی به کارلوس آموخته که ما حالا حالاها باید یاد می گرفتیم. (75711)