پس از امضای قرداد نهایی؛

سهمیه فولادنوین به استقلال اهواز رسید

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۵۵
Share/Save/Bookmark
 
در پایان جلسه ای که تا بعد از ظهر امروز در باشکاه فولاد خوزستان با موضوعیت تعیین تکلیف انتقال امتیاز لیگ برتری تیم فولادنوین خوزستان ادامه داشت؛ طرفین توافق نامه ای برای انتقال امتیاز فولادنوین به باشگاه استقلال اهواز برای شرکت در پانزدهمین دوره از مسابقات لیگ برتر را به امضاء رساندند.
سهمیه فولادنوین به استقلال اهواز رسید
 
به گزارش راهکارنیوز ، در پایان جلسه ای که تا بعد از ظهر امروز در باشکاه فولاد خوزستان با موضوعیت تعیین تکلیف انتقال امتیاز لیگ برتری تیم فولادنوین خوزستان ادامه داشت؛ طرفین توافق نامه ای برای انتقال امتیاز فولادنوین به باشگاه استقلال اهواز برای شرکت در پانزدهمین دوره از مسابقات لیگ برتر را به  امضاء رساندند.
به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، در این جلسه دکتر بابازاده (رئیس هیات مدیره باشگاه فولاد)، علیرضا اژدری زاده (سرپرست باشگاه فولاد و مدیرعامل فولادنوین)، حبیب الله رضایی و چهارلنگی (اعضای هیات مدیره باشگاه فولاد) پس از ساعت ها گفتگو با ارسطو جهانداری (مدیرعامل استقلال اهواز) و همراهان ایشان بر سر انتقال امتیاز فولادنوین خوزستان به تیم با سابقه استقلال اهواز به توافق دست یافته و برای ثبت رسمی این قرارداد راهی ساختمان هیات فوتبال استان خوزستان شدند.
اکنون با تصمیمگیری نهایی مدیران باشگاه فولاد دیگر می توان استقلال اهواز را به عنوان سومین سهمیه خوزستانی لیگ برتر برشمرد.

گفتنی است؛ تیم فوتبال فولادنوین خوزستان در فصل گذشته مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور با تکیه بر توانایی بازیکنان جویای نام و همچنین علم و درایت کادر فنی و دلسوز خود توانست علاوه بر حفظ یک سهمیه ارزشمند برای فوتبال خوزستان در لیگ برتر، عنوان ارزشمند قهرمانی لیگ را نیز به خود اختصاص دهد.
کد مطلب: 19628