برای خوش فرم شدن عضلات گوجه‌فرنگی بخورید

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۱۳
Share/Save/Bookmark
 
پروتئین‌های موجود در گوجه‌فرنگی به بدن کمک می‌کند تا از تحلیل ماهیچه‌ها جلوگیری کند و باعث بازسازی و خوش‌فرم شدن برخی عضلات شود.
برای خوش فرم شدن عضلات گوجه‌فرنگی بخورید
 
راهکارنیوزــ با افزایش سن تغییرات بسیاری در ظاهر و اندام افراد ظاهر می‌شود که در بیشتر موارد ناخوشایند است. تحلیل و ضعف عضلات و افتادگی ماهیچه‌ها می‌تواند بسیار غم‌انگیز باشد و اعتماد به نفس افراد را تحت تاثیر قرار دهد.

بسیاری از افراد بر این باورند که چنین اتفاق‌هایی در بدن با افزایش سن غیرقابل انکار و امتناع است و خواه و ناخواه اتفاق می‌افتد. در صورتی که با آگاهی از خواص برخی ویتامین‌ها و پروتئین‌ها می‌توان هوشمندانه این مشکل را مهار کرد.

محافظت از بدن و زیبایی آن می‌تواند کیفیت زندگی و حس رضایت را افزایش دهد. محققان سال‌های سال بر این مورد تحقیق کردند تا بتوانند راهی برای پیشگیری یا مهار تضعیف و تحلیل ماهیچه‌ها پیدا کنند. تحقیقات و مطالعات اخیر پروتئین‌هایی در گوجه‌فرنگی یافته است که می‌تواند دوای این درد باشد.

وجود دو ماده اسید اورسولیک و توماتیدین در گوجه‌فرنگی می‌تواند به استحکام، قدرت و حفظ ماهیچه‌ها بسیار کمک کند. این دو ماده نیاز ماهیچه‌ها را تامین می‌کنند و عواملی همچون کمبود مواد و بی‌تحرکی آنها را که منجر به تحلیل و تضعیف آنها می‌شود برطرف می‌کنند. این دو ماده موجب تحریک رشد و قدرت سلول‌های ماهیچه‌ها می‌شود.

علاوه بر این، اسید اورسولیک و توماتیدین از تحلیل رفتن عضلات بر اثر بیماری، جراحت یا افزایش سن جلوگیری می‌کند. تحلیل و تضعیف عضلات موجب کاهش قدرت بدنی افراد می‌شود، آنها بیشتر خسته می‌شوند، بیشتر زمین می‌خورند و شکستگی در بدن آنها ایجاد می‌شود.
کد مطلب: 20391
مرجع : کیهان