دکتر مهدی کوچک زاده نمایندۀ مردم تهران؛

هدیۀ گران قیمت سازمان تبلیغات را با نامه ای ضمیمه و ارسال کردم به دفتر حضرت امام خامنه ای + فیلم

2 اسفند 1394 ساعت 13:16

علی رغم این ،هنوز هم آدمیان بر غربت خوبان تاریخ ناله سر می دهند و اما خود به غربت سازی مشغول و مشعوفند تا به راحتی بازی خور بازی های رسانه ای شوند و فرق حقیقت را با ادعای دفاع از آن و با شمشیر جهل بشکافند!


گروه سیاسی راهکارنیوز: تبلیغات و رسانه در عصر رسانه چنانچه منبع شناخت انسان از وقایع و افراد تلقی شود به آسانی شناخت را به آن سمت و سو می برد که اراده تبلیغاتی و رسانه ایست. تجربه تاریخی و علمی و توصیه های دینی همواره انسان ها را برای جلوگیری از خطا در شناخت و قضاوت، به محور قرار دادن حس و تجربه با نگاه عقلانی توصیه میکند؛ امری که درست در نقطه مقابل خواست رسانه می باشد و آن محور قرار دادن گفته و شنیده ها با نگاه هیجانی است!

این مسئله اساسی در طول تاریخ انسان داستان های پرفراز و نشیب و در موارد بسیار جگر سوزی را به یادگار گذارده تا به عنوان یکی از هزاران آن مردمان از نمازخواندن! علی (علیه السلام) بر اثر ضربت شمشیر در محراب! آگاه شوند و یا حسین (علیه السلام) را کافر! و یزید میمون باز را مسلمان مخلص بنامند!

علی رغم این ،هنوز هم آدمیان بر غربت خوبان تاریخ ناله سر می دهند و اما خود به غربت سازی مشغول و مشعوفند تا به راحتی بازی خور بازی های رسانه ای شوند و فرق حقیقت را با ادعای دفاع از آن و با شمشیر جهل بشکافند!

این داستان پرفراز و نشیب از جمله طی سی و چند سال گذشته نیز پرده های گوناگونی را به نمایش گذارده تا در دوره ای مردمان "دورد بر بنی صدر" سر دهند و مشعوف از انتخاب او باشند و در مقابل فریاد "مرگ بر بهشتی شان" پس از شهادت او خاموش شود تا امام امت "مظلومیت او را جانسوزتر از شهادتش" بنامد!
لذا اگر این چرخه نامیمون بناباشد روزگاری از چرخیدن باز ایستد بدون شک می بایست به دست مردمانی باشد که امام امت آن ها را بهتر از عصر رسول الله نامید!

طی سالیان اخیر نقشه تاریخی "قلب حقیقت" با ابزارهای رسانه ای مدرن و با محصول دروغ پراکنی و پرده دری و جنجال سازی و هیجان سازی با برنامه ای هدفمند و طراحی شده از مراکز شیطانی استکبار و اجرا شده به واسطۀ نوکران داخلی اش بیش از همیشه چهره سیاه خود را جلوه گر نمود. بازیگران رسانه ای با هدف قبح شکنی و پرده دری به وسیله شاگردان این مکتب تاریخی هر روز در محیط های مختلف مجازی و شبکه های اجتماعی به شیوه ای دست به انتشار دروغ های بزرگ و حقیقت های آمیخته به دروغ می زنند. این روش نشر اکاذیب در صنوف رسانه ای البته بر اساس قاعده صهیونیستی «دروغ هرچه بزرگ تر باور پذیرتر» صورت می گیرد. 
و به این طریق و با فریادهای خیابانی و رسانه ای به اجرای این طرح صهیونیستی پرداختند تا خادمان و دلسوزان و خون به دلان و خون دادگان حقیقی کشور اسلامی را خائن؛ و خائنین و خائفینی را که با اولین گلوله فرار را بر قرار ترجیح می دهند خادم معرفی کنند. مقدمه فوق به صورت کلی جهت معرفی یک سیر تاریخی است و نویسنده به هیچ عنوان قصد قیاس شخصیت ها و مصادیق خاص را ندارد بلکه از دایره ای سخن می گوید که مشمول آن قوانینند!

از جمله چهره هایی که آرمان های بلند مظلومان تاریخ و حقیقت جویان را دنبال می کند و طی چند سال اخیر در این دایره واقع شده است نماینده استان تهران طی سه دوره مجلس شورای اسلامی دکتر مهدی کوچک زاده است. فردی که از جمله قلیل مردان نماینده پایدار بر اصول اصیل انقلاب در طول سال های نمایندگی خویش بود و همین استحکام و پایداری او بر خطوط قرمز راه امام، او را از جمله مراکز سیبل هدف گذاری حملات رسانه ای نمود. حال علی رغم حضور نمایندگان کلکسیونی چون علی مطهری که در نمایش های خود صاحب انواع سخنان و رفتارهای توهین آمیز به انقلاب و نمایندگان و مردم هستند برای دکتر مهدی کوچک زاده بهانه هایی مضحکی همچون فریاد و بلند سخن گفتن (که اتفاقاً از نقاط مثبت روحیۀ دلسوزانۀ این نمایندۀ دلسوز است)، تنها حربۀ مخالفان جهت تخریب ایشان بشمار می آید!.

اگر نگاهی کوتاه به تاریخچه نطق های میان دستور و تذکرات این نمایندۀ انقلابی در صحن علنی مجلس داشته باشیم با مستندات متقن مشخص می شود که قریب به اکثر تریبون های نامبرده در دورۀ اخیر زمانی که مطالبات حق ملت را فریاد زده است از سوی رئیس مجلس و یا نائب رئیس آن (لاریجانی و ابوترابی فرد) قطع شده است! و نکتۀ مضحک اینجاست که در چندین مورد تریبونی "عامدانه!" و به قصد فحاشی و تخریب این شخصیت انقلابی در همان زمان برای نماینده ای دیگر باز می گردد(!). این اقدامات مستبدانۀ رئیس و نائب رئیس مجلس که عموماً در راستای انجام نقش وکیل الدوله ای بودن لاریجانی صورت پذیرفته است، همواره مجموعۀ حامیان عدالتخواهی را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

جستجوی مختصری در اینترنت با نام مهدی کوچک زاده، شما را با صفحات وبلاگی و خبری زیادی از حمله و هجمۀ شدید رسانه ای علیه ایشان مواجه خواهد کرد. به راستی چرا رسانه های مدعی "ادب مرد به ز دولت اوست" در برابر هتاکی ها و مواضع ضد انقلابی علنی برخی از نمایندگان مجلس یا دولتمردان که مردم را با انواع جملات تحقیر آمیز خطاب می کنند و یا در تریبون های علنی و یا غیر علنی توهین های آشکار روا می دارند زبان به کام گرفته اند و حتی در نشریات هرزه نگارشان می توانید در تعریف و تایید این افراد وجیزه های زیادی بیابید اما نسبت به افرادی چون مهدی کوچک زاده با تکرار و تکرارهای مکرر دروغ ها و راست های کم اهمیتِ بزک شده با اکاذیب، شایسته دریافت جایزه فعال ترین رسانه ها در عرصه دروغ پراکنی می شوند؟!

پُرواضح است که برای انسان هایی که از اساس با انقلاب و یا مبانی اسلام مشکل دارند و یا اشرافی گریشان با چنین سبک های فکری به مخاطره می افتد و یا غرب لیبرال آنان را بارانداز فکری کرده است و یا سطحی اندیشانی سراپا متاثر از قیل و قال رسانه به شمار می روند!؛ وصف حکایت «جهل مرکب» گویاترین ایجاز قلمداد می گردد!.

چه چیز دکتر کوچک زاده را شایسته هجمه های رسانه های خاص و معلوم الحال، کرده است؟ برخی از مهمترین دلایل آن را در سه دسته به طور خلاصه می توان چنین برشمرد:

1- پرهیز از مصاحبه با رسانه هایی که در پیشینه دور و نزدیکشان سابقه توهین به ولایت و امام و شهدا را دارند؛

2- عدالتخواهی و حمایت از "بهترین دولت پس از مشروطه" به فرمودۀ حضرت امام خامنه ای (مدظله)

3- مبارزه با اشرافیت و در نهایت مقابله با کسانی که سعی در تحریف شخصیت امام و انقلاب را دارند در هر لباس و هر مقام!.


نامبرده در دوره های مختلف تاریخ انقلاب همواره به دور از سکوت ساکتین! یا دشمنی معاندین! در صف مدافعین دلسوز و البته شجاع ولایت قرار داشته که به دور از ملاک هایی چون قدرت و ثروت و حب و بغض نسبت به تخلف متخلفان سیاسی و اقتصادی؛ آزادمنشانه اعتراض کرده و فریاد برآورده و همین امر زمینه دشمنی و کینه ورزی عده ای و دروغ پراکنی در فضای رسانه ای جهت فرار به جلو  آن ها از رسواییشان را فراهم نموده است. امری که در نهایت عده ای از مردم خوب و حقیقت طلب اما کم اطلاع از بازی های کثیف سیاست لیبرالی را فریب داده تا تصوری برخلاف حقیقت از او داشته باشند و با تکرار "تاریخ" دوستانشان را دشمن و دشمنانشان را دوست بپندارند و تیرهایشان را به غلط رها کنند!

دكتر مهدي كوچك زاده در سال ١٣٣٧ در خانواده اي مذهبي در تهران متولد شد. وي تحصيلات خود را در مقاطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكترا به ترتيب در دانشگاههاي تهران، دلفت هلند و تربيت مدرس تهران به پايان رساند و هم اكنون دانشيار دانشگاه تربيت مدرس مي باشد و ضمن تدريس و راهنمايي دهها دانشجوي كارشناسي ارشد و دكترا، تا كنون بيش از ٦٠ مقاله در مجلات و كنفرانس هاي داخلي و بين المللي ارائه نموده است.

دكتر كوچك زاده در دوران جنگ تحميلي در عملياتهاي مختلف حضور يافت و در جهاد سازندگي كردستان مسئوليت امور آب را برعهده داشت وي در سال ١٣٦٥ در عمليات كربلاي ٥ در حاليكه مسئوليت جانشيني كميته آب قرارگاه كربلا را برعهده داشت مجروح و به افتخار جانبازي نائل گرديد.

مهدي كوچك زاده در سال ١٣٨٣ با راي مردم تهران به نمايندگي مجلس هفتم برگزيده شد و اين اعتماد در دوره هاي هشتم و نهم مجلس نيز ادامه يافت. كوچك زاده با اين باور كه اشرافيگري و فساد مسئولان، مهم ترين عامل ايجاد بي اعتمادي و يأس در بين مردم به عنوان اصلي ترين استوانه پشتيبان نظام اسلامي است در دوران نمايندگي علاوه بر ارائه طرحهاي قانوني پيگير پرونده هاي مهمي نظير تركسل، كرسنت، تاو و زمين خواري و مفاسد اقتصادي بوده است. وي در مجلس نهم در اعتراض به دفن ١٧٠٠ تن سيب زميني و عدم رعايت قانون از سوي رئيس مجلس از سمت نمايندگي استعفا داد كه از سوي هيئت رئيسه پذيرفته نشد و اعلام وصول نگرديد.

دكتر كوچك زاده كه به صورت مستقل در انتخابات مجلس دهم نامزد شده است ، متعهد مي شود در صورت جلب اعتماد مجدد مردم ، براي رفع مشكلات مردم و جلب اعتماد آنان به نظام، مقابله با جريان اشرافي و غير انقلابي درون نظام را همچون سه دوره قبل سرلوحه فعاليت هاي خود در مجلس قرار دهد
 

دانلود 


پوستر حمایت تبلیغات مردمی دکتر کوچک زادهتوصیۀ حضرت امام خامنه ای به دکتر کوچک زاده+صوت


کد مطلب: 20408

آدرس مطلب: http://www.rahkarnews.ir/fa/doc/news/20408/هدیۀ-گران-قیمت-سازمان-تبلیغات-نامه-ضمیمه-ارسال-کردم-دفتر-حضرت-امام-خامنه-فیلم

راهکارنیوز
  http://www.rahkarnews.ir