دانلود و اکران؛

نامه دختر شهید محمد مهدی مقدم به رهبر معظم انقلاب + صوت

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۳۱
Share/Save/Bookmark
 
بابا آرزو داشت جشن عبادت مرا در حرم حضرت رقیه بگیرد، دعا می‌کنم عموهایم مانند عمو عباس مواظب حرم باشند و با قدرت مبارزه کنند تا دشمن فرار کند و راه حرم باز شود و من جشن عبادتم را در حرم حضرت رقیه بگیرم و بابای خوبم از آسمان به من نگاه کند.
راهکارنیوزــ نازنین رقیه دختر هفت ساله شهید محمدمهدی مقدم در مراسم یادواره شهدای راهیان نور و بزرگداشت شهیدان محمد مهدی مقدم و نریمان مددی‌ مژدهی، نامه خود به رهبر معظم انقلاب را با صدای حزن‌انگیز قرائت کرد.

 نازنین رقیه در این نامه نوشته است:
بسم‌رب‌الشهدا، سلام بابایی مهربان همه بچه‌های شهدا، سلام رهبرم، من نازنین رقیه هستم، دختر شهید محمدمهدی مقدم، کلاس اول دبستان.

رهبر مهربانم خوبی؟ می‌دانم بابا و عمو نریمانم شما را خیلی دوست داشتند، به امام حسین (ع) گفتم من و همه رقیه‌های ایران مانند رقیه شما نبود بابایی خود را خیلی تحمل می‌کنیم تا اسلام پیروز باشد و شما غصه نخورید، راستی آقاجان بابا و عمو نریمان سرباز شما بودند و من هم سرباز شما هستم و خاک‌ فکه و شلمچه را دوست دارم و می‌خواهم خادم شهدا شوم.

مادرم می‌گوید بابا آرزو داشت جشن عبادت مرا در حرم حضرت رقیه بگیرد، دعا می‌کنم عموهایم مانند عمو عباس مواظب حرم باشند و با قدرت مبارزه کنند تا دشمن فرار کند و راه حرم باز شود و من جشن عبادتم را در حرم حضرت رقیه بگیرم و بابای خوبم از آسمان به من نگاه کند.

صوت
کد مطلب: 20484