فاصله هاشمی رفسنجانی از ناآگاهی تا خیانت،

هاشمی پاسخ خود را از امام خامنه ای دریافت کرد! + موج بیداری کاربران اجتماعی

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۴
Share/Save/Bookmark
 
بسیاری از کاربران با تیترهایی نظیر «فاصله هاشمی رفسنجانی از ناآگاهی تا خیانت»، «پاسخ امروز امام خامنه ای به هاشمی رفسنجانی»، «هاشمی ؛ خائن یا ناآگاه؟» «جهالت یا خیانت؟!» و غیره به استقبال بیانات رهبر معظم انقلاب شتافتند:
 
به گزارش راهکارنیوز، در روز ولادت با سعادت حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا سلام الله علیها، جمعی از مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند. در بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب آمده است: اینکه بگویند فردای دنیا، فردای مذاکره است، دنیای موشک نیست این اگر از روی ناآگاهی گفته شود که ناآگاهی است؛ اما اگر از روی آگاهی باشد خیانت است/ اگر نظام اسلامی دنبال فناوری و مذاکره باشد، اما قدرت دفاعی نداشته باشد مقابل هرکشور فزرتی که تهدید کند باید عقب نشینی کند.
این سخنان صریح امام خامنه ای را می توان پاسخی قاطع به پیام توئیتری اخیر هاشمی رفسنجانی دانست.

اکبر هاشمی رفسنجانی چند روز پیش در پیام توئیتری خود نوشته بود: «دنیای فردا، دنیای گفتمان هاست نه موشک ها...»


گفتنی است سخنان امروز رهبر معظم انقلاب با موج گستردۀ کاربران شبکه های مجازی مواجه شده است. واکنش ها از دقایقی پس از بیانات امام خامنه ای در فضای مجازی و سایت های مختلف خبری و تحلیلی شروع و لحظه به لحظه بر گسترگی آن افزوده می شود.

بسیاری از کاربران با تیترهایی نظیر «
فاصله هاشمی رفسنجانی از ناآگاهی تا خیانت»، «پاسخ امروز امام خامنه ای به هاشمی رفسنجانی»، «هاشمی ؛ خائن یا ناآگاه؟» «جهالت یا خیانت؟!» و غیره به استقبال بیانات رهبر معظم انقلاب شتافتند:

سخنان امروز امام خامنه ای "انقلاب فاطمی" است

سپهر آذرشب از فعالان فضای مجازی می نویسد: مساله "خائن" یا "جاهل" دانستن جناب هاشمی رفسنجانی در برابر خط انقلاب، بسیار فراتر از کنار زدن وی از ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام است.

اینگونه مواضع رهبر انقلاب مانند داستان شورای نگهبان، برجام2 و مساله موشک ها را باید به نحوی"انقلاب فاطمی" امام خامنه ای علیه کسانی که "حجاب انقلاب اسلامی" هستند و خط "امام خمینی" را تحریف می کنند، فهمید؛ والا "وابسته گرایان ضدموشک" در این صحنه طرف حساب اصلی نیستند تا زمانی که امریکا و غرب به این نتیجه رسیده اند که باید "دوران خمینی" را ختم کنند و در"تاریخ" خود هضم و البته نمی دانند که فرزندان خمینی کبیر و سربازان خامنه ای عزیز هنوز زنده و بر عهد خود استوارند

انقلابی یعنی این...
موسی الرضا براتی نیز می نویسد: امروز 30 ام مارس 2016 است . پس از مشاهده خبر " دیدار مداحان اهل‌بیت علیهم‌السلام با رهبر انقلاب " مطمئن بودم " شهید زنده " حرفها برای گفتن دارد . پس از گذشت دقایقی ، " بیانات انسان ساز " ایشان ؛ بخش به بخش از منابع رسمی خبری منتشر شد . اینبار تصمیم داشتم بخشی از بیانات امروز را ، بدون درج نام ایشان ؛ در برخی از گروه های تلگرامی منتسب به " جریانی خاص " منتشر نمایم . بدون وقفه " اینکه بگویند فردای دنیا ، فردای مذاکره است ، دنیای موشک نیست ، این اگر از روی ناآگاهی گفته شود که ناآگاهی است ؛ اما اگر از روی آگاهی باشد خیانت است " را در گروه های تلگرامی مذکور منتشر نمودم . واکنش ها به این جملات ، به چند توهین خلاصه شد :

- تو افراطی هستی . مرگ بر افراطی و دلواپس
- چه کسی در این مملکت به تو اجازه داده اینطور سخن بگویی ؟
- خائن خودتی و هفت جد و آبادت
- مدیر گروه ؛ این متن و این فرد را حذف کن . سریع
- اگر منطق داشتی ؛ میدانستی که " هاشمی عزیز " حرف حق را گفته و این متن " بی منطقی " تو را میرساند
- دوستان ؛ لطفاً توهین نکنید . ایشان " غلطی " کردند . گروه بزرگواری خودش می بخشد

پس از اتمام اظهار محبت ها ؛ همین متن را از کانال رسمی " KHAMENEI.IR " داخل این گروه ها قرار دادم . همان دوستان " سکوت " نمودند و پس از لحظاتی " پبام " از گروه ها " حذف " شد .

البته در کنار این " خاطره به یاد ماندنی " سخنی با " مداحان " عزیز داشتم . " دیروز " که در محضر شما عزیزان از " خطوط قرمز مذاکرات " صحبت به میان آمد ؛ در مراسمات مذهبی ، از " تبیین این بیانات " خبری نبود . امیدواریم سال 95 ؛ اینگونه نباشد . وظیفه " تبیین اقتصاد مقاومتی " و " ایجاد روحیه مطالبه گریِ اقدام و عمل میان مردم " ، بر عهده شما نیز میباشد . رزمندگان از " مساجد " به " جبهه ها " میرفتند.

 
 
کد مطلب: 20597