روشنگری مدیرمسئول‌ "خبرگزاری بسیج" در خصوص پروژۀ نفوذ در شورای نگهبان

پروژۀ نفوذ در نهادهای تصمیم گیر و تصمیم ساز / چرا دکتر احمدی‌نژاد رد و دکتر روحانی تایید صلاحیت شد؟!؛ عضو حقوقدان شورای نگهبان پاسخ می‌دهد(!) / در جمهوری اسلامی ایران چه می‌گذرد؟!

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۱
Share/Save/Bookmark
 
روشنگری حسین علوی مدیرمسئول‌ "خبرگزاری بسیج" در خصوص پروژۀ نفوذ در شورای نگهبان با بیان گوشه‌ای از سخنان "محسن اسماعیلی" عضو حقوقدانان شورای نگهبان در ادامه از نظر می‌گذرد
به گزارش راهکارنیوز، در ادامه شرح مصاحبه محسن اسماعیلی عضو حقوقدان شورای نگهبان با خبرگزاری ایرنا مورخ ٩٣/۱۰/۱٢ که خود دلیلی متقن از نفوذ در نهادهای تصمیم گیر و تصمیم ساز از جمله شورای نگهبان است در ادامه از نظر می‌گذرد:

بدون کوچکترین تحلیل و توضیحی قضاوت به بینندۀ «منصف» واگذار می‌شود!


دانلود فیلم
 


شکست‌های انتخاباتیِ عده‌ای مهندس! و خودعمارپندار به آنها اجازه نخواهد داد که اعتراف کنند تقصیرِ احمدی‌نژاد است؟! (بیشتر مطالعه کنید - اینجا و اینجا و اینجا)


واکنش صریح حمید بقایی به اظهارات بهت آورِ عضو دفتر فنی نظارت شورای نگهبان/مطابق شرع خواندن نماز پشت سر کذاب جایز نیست (اینجا مطالعه کنید)

دلایل رد صلاحیت احمدی‌نژاد از زبان عضو دفتر نظارت شورای نگهبان: حلقه اصلی احمدی‌نژاد حلقه برانداز و فوق‌العاده خطرناک است و برای نابودی نظام برنامه دارند/احمدی‌نژاد سحر شده،کور شده و هیچ چیزی نمی‌فهمد!/ احمدی ‌نژاد گفته است که زمان فعلی، دوره بقیه‌الله است و بقیه‌االله همان مشایی است! + فایل صوتی (اینجا مطالعه کنید)

واکنش شورای نگهبان به اظهارات عجیب عضو دفتر نظارت و بازرسی خودش(!) (اینجا مطالعه کنید)

احمدی‌نژاد: در کشور ما در یک جا، آزادی بطور مطلق و بدون هیچ حد و مرزی وجود دارد: علیه دولت قبل، بنده و همکارانم / هرکس بخواهد توهین کند، تهمت بزند، بی ادبی کند دارای مصونیت مطلق است و این اطمینان است که از هرگونه رسیدگی در امان خواهند بود! + فیلم (اینجا مطالعه کنید)
کد مطلب: 21613