واکاویِ مشکلاتِ درون گفتمانیِ حادثۀ تروریستی اخیر تهران

چرا حملات تروریستی در قلب پایتخت و در ساختمان مجلس شورای اسلامی مُحتمل بود؟! / آیا این هشدارها جدی گرفته خواهد شد؟!

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۲
Share/Save/Bookmark
 
حالا حضراتی که برای یک جمله یا یک حرکت احمدی‌نژاد دنیا را به هم می‌ریختند باز بنشینند و در کمال خونسردی وضع موجود را مشاهده کنند و به جای نگرانی و واکنش مناسب برای هر اتفاقی از جنس آنچه در بالا ذکر شد ابرو بالا بیندازند و بگویند طوری نیست ! ان شاءالله گربه است!
گروه صفحات مجازی راهکارنیوز/محسن فنی: وقتی اسنادی وجود دارد که رئیس‌جمهور امروز کشور در بحرانی‌ترین روزهای جنگ تحمیلی با نمایندۀ اسرائیل مذاکراتی پنهانی داشته و طی آن مذاکرات از دشمنان انقلاب و مردم می‌خواهد که به [امام] خمینی چنگ و دندان نشان دهند !(اینجا)

وقتی رئیس جمهور کشور از برگزاری رزمایش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جلوگیری می‌کند و سپاه مجبور می‌شود در سکوت خبری رزمایشش را برگزار کند!

وقتی رئیس‌جمهور به هر مناسبت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مورد هجمه قرار می‌دهد و از داشتن تریبون و سلاح و پول این ارگان حافظ انقلاب انتقاد کرده و سپاه را تلویحاً به فساد متهم می‌کند !

وقتی رئیس‌جمهور مشاور اقوامی به نام علی یونسی دارد که در حساس‌ترین لحظات عملیات جبهۀ مقاومت بر علیه داعش در عراق، ایران را متهم به تلاش برای ساخت امپراتوری به پایتختی بغداد می‌کند !

وقتی وزیر اطلاعات دولت به اذعان خودش هیچ سابقۀ اطلاعاتی امنیتی نداشته و صرفاً به خاطر اصرار روحانی مسئولیت این وزارتخانۀ حساس را عهده‌دار می‌شود !

وقتی رئیس‌جمهور کشور علناً در برابر رهبر معظم انقلاب موضع‌گیری کرده و پیام وجود حاکمیت دوگانه و شکاف را مدام به افکار عمومی و از آن مهمتر دشمنان انقلاب و ملت مخابره می‌کند !

وقتی رفت و آمد بیشمار جاسوس‌تراز اول در مملکت مثل آب خوردن انجام شده و هر روز خبری از دستگیری یک جاسوس در عالیترین رده‌های مدیریتی کشور منتشر می‌شود !

وقتی بعد از دستگیری اعضای یک سفارت خارجی در نقاط مرزی کشور وزارت خارجه سریعاً از ایشان دفاع می‌کند و تردد آنها را با هماهنگی قبلی اعلام می‌نماید !

وقتی هاشمی‌رفسنجانی علناً از تمام شدن دورۀ موشک می‌گوید و بعد در یک کنفرانس رسمی پشرفت ژاپن و آلمان را به خاطر کنار گذاشتن نیروی نظامی عنوان کرده و صراحتاً اعلام می‌کند این مسیر (کنار گذاشتن نیروی نظامی) در دولت روحانی باز شده و در دولت بعدی (دولت کنونی) به انجام می‌رسد و حضار همگی وی را تشویق می‌کنند !

وقتی مجازات اعدام مجاهدین خلق که دستشان تا کتف به خون ملت ایران آلوده است و پدرجد داعش محسوب می‌شوند، از سوی رئیس‌جمهور کشور مورد تخطئه قرار می‌گیرد !

وقتی بعد از خط و نشان کشیدن سرداران سپاه برای وهابی های سعودی مبنی بر عدم اجازۀ بازرسی از کشتی نجات، دولت کاری می‌کند که کشتی نجات توسط سعودی‌ها بازرسی شده و سرداران سپاه در برابر سعودی‌های جنایتکار سنگ روی یخ شوند !

وقتی مقامات سعودی هروقت اراده می‌کنند دهان کثیفشان را باز کرده و هر نوع تهمت و توهینی که دلشان خواست به ایران و ایرانی می‌کنند و هیچ واکنش قابل اعتنایی از سوی مقامات دولت ایران به گزافه‌گویی‌های آنها مشاهده نمی‌شود !

وقتی سعودی‌ها حجاج مظلوم مارا به آن شکل فجیع به قتل می‌رسانند و حتی حاضر به صدور ویزا برای مقامات دولت ایران نمی‌شوند و به جای واکنش قاطع از موضع اقتدار، وزیر خارجۀ خندان ما جلوی یک مقام کویتی زانو می‌زند تا شاید وی میانجگری کرده و سعودی‌ها با ایشان همکاری کنند !

باید هم منتظر حملات تروریستی در قلب پایتخت و در ساختمان مجلس شورای اسلامی بود!.

حالا حضراتی که برای یک جمله یا یک حرکت احمدی‌نژاد دنیا را به هم می‌ریختند باز بنشینند و در کمال خونسردی وضع موجود را مشاهده کنند و به جای نگرانی و واکنش مناسب برای هر اتفاقی از جنس آنچه در بالا ذکر شد ابرو بالا بیندازند و بگویند طوری نیست ! ان شاءالله گربه است!
کد مطلب: 21617