۲
 
اندر احوالات شیخ حسن روحانی؛

لغو سند با ابطال سند متفاوت است آقای روحانی! / ناگفته پیداست که این مصوبه هرگز بر ابطال سند ذلیلانه و استعماری ۲۰۳۰ دلالت نداشته و دستِ مجریان غرب‌گرا و غیرانقلابی را کاملاً باز می‌گذارد

تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۴۹
Share/Save/Bookmark
 
به این ترتیب قطار غرب‌گرایان غیر انقلابی و میلیاردرهای اشرافی بر روی ریل رضایت‌مندی غرب حرکت خواهد کرد و احیاناً هرگاه بخشی از اقدامات اجرایی دولت لو برود، بلافاصله در مقام قاضی رأساً وارد میدان شده و قبل از آن‌که حساسیت ملی ایجاد کند، نسبت به لغو موقتی همان قسمت اقدام خواهند کرد!
به گزارش گروه صفحات مجازی راهکارنیوز، شورای عالی انقلاب فرهنگی تحت فشار شخص حسن روحانی به جای ابطال رسمی سند۲۰۳۰ رندانه متن ذیل را مصوّب نمود:

«مبنای اقدام در آموزش و پرورش، «سند تحول بنیادین آموزش و پرورش» بوده و هرگونه موضوع مغایر با این سند ملغی اعلام می‌گردد.»

ناگفته پیداست که این مصوبه هرگز بر ابطال سند ذلیلانه و استعماری ۲۰۳۰ دلالت نداشته و دست مجریان غرب‌گرا و غیر انقلابی را کاملاً باز می‌گذارد تا نسبت به اجرای بخشی ‌(قسمت به قسمت) سند ۲۰۳۰ یا هر سند بین‌المللی دیگر با این توجیه اقدام کنند که مواردی که اجرا می‌کنیم با «سند تحول بنیادین آموزش و پرورش» مغایر نیست!

در واقع جناب رئیس جمهور نه تنها مانع از ابطال رسمی سند۲۰۳۰ شده بلکه با این مصوبه از شورای عالی انقلاب فرهنگی مجوز اجرای رسمی (جزء به جزء) سند ۲۰۳۰ را گرفته است! با این مصوبه‌ی دوپهلو و ابهام برانگیز عملا دست غرب‌گرایان غیر انقلابی و میلیاردرهای اشرافی باز شد تا علاوه بر سند ۲۰۳۰ در مجامع بین‌المللی در سایر زمینه‌ها به صورت پنهانی توافق کرده و اجرای آن را با این توجیه که با اسناد بالادستی نظیر سند تحول در آموزش و پرورش مغایرت ندارد، در دستور کار خود قرار دهند!

به این ترتیب قطار غرب‌گرایان غیر انقلابی و میلیاردرهای اشرافی بر روی ریل رضایت‌مندی غرب حرکت خواهد کرد و احیاناً هرگاه بخشی از اقدامات اجرایی دولت لو برود، بلافاصله در مقام قاضی رأساً وارد میدان شده و قبل از آن‌که حساسیت ملی ایجاد کند، نسبت به لغو موقتی همان قسمت اقدام خواهند کرد! (و صدالبته پس از کم شدن حساسیت‌ها مجددا همان قسمت را هم اجرا خواهند کرد)

خواسته نظام ، رهبری و مردم، لغو صریح سند ذلیلانه ۲۰۳۰ است

 
کد مطلب: 21660
 


 
 
farshad
Norway
۱۳۹۶-۰۳-۲۶ ۱۷:۰۹:۲۳
عالی است (77698)
 
عبدالله خدابنده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۷ ۱۲:۲۲:۱۷
سایت های منتقد دولت سند مربوط به مصوبه اجرایی سند 2030 در هیئت دولت منتشر کردند - اما هیچ سندی مبنی بر لغو ان سند که به تصویب هیئت دولت رسیده باشد منتشر نشد . یکبار سخنگوی دولت با تاسف متوقف شدن سند را اعلام کذرد و یکبار هم نه در دولت بلکه در شورای انقلاب فرهنگی ان هم بصورت شفاهی توسط رییس جمهورری اعلام لغو شد .نتیجتا از دید فرامین اداری هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است. (77699)