۲
 
هر دم از این باغ بری می وزد!

اهانت بی سابقه به صحابۀ پیغمبر در حضور استاندار

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۶
Share/Save/Bookmark
 
انتظار بود تا جناب استاندار در این جلسه بعنوان رئیس جلسه با قاطعیت پاسخ فرد هتاک و کم اطلاع را می داد! سکوت در برابر هتاکی به ارزشهای اسلامی و گستاخی به صحابه پیامبر اسلام معنا ندارد. قسمتی از دینداری دفاع قاطع از ارزشهای آن است و گرنه تسبیح گرفتن و دائم الذکر بودن اما در مقابل هتاکی به یکی از مهم ترین صحابه پیغمبر که افتخار ایرانیان است بی تفاوت بودن که ارزش ندارد،لذا انتظار است با توجه به شناخت از استاندارمحترم ضمن عذرخواهی از ملت دوستدار اهل بیت رسول الله،از دستگاههای مسئول بخواهد با فرد هتاک برخورد نمایند.
گروه صفحات مجازی راهکارنیوز: خائن خواندن صحابه بزرگ پیامبر اسلام (ص) در نشست استانداری خوزستان با حضور شخص استاندار هم به فضائل دولت تدبیر و امید افزوده شد

پیش از ظهر سه شنبه ۱۳ تیر نشست مشترک اعضای ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر روحانی با شریعتی استاندار خوزستان در سالن کنفرانس مهمانسرای استانداری برگزار شد.

در این جلسه که تعداد زیادی از چهره ها و فعالان سیاسی حضور داشته اند ، "ورناصری" رئیس ستاد مسجدسلیمان با بیان دلایل قداست کوروش و توهین به صحابه بزرگ رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم گفت : *"سلمان فارسی خائن به ایران و تاریخ است"* و در پایان وی را بعنوان مزدور قوم دیگر معرفی کرد. متاسفانه واکنش شایسته ای نسبت به توهین و جسارت این فرد به ساحت سلمان محمدی از سوی رئیس جلسه صورت نگرفت.

لازم به یادآوری است سلمان فارسی از جمله صحابه بزرگوار و با کرامت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم است که بدلیل جایگاه و عظمت ایشان،  پیامبر از او بعنوان "سلمان محمدی" تعبیر کرده است.

انتظار بود تا جناب استاندار  در این جلسه بعنوان رئیس جلسه با قاطعیت پاسخ فرد هتاک و کم اطلاع را می داد! سکوت در برابر هتاکی به ارزشهای اسلامی و گستاخی به صحابه پیامبر اسلام معنا ندارد. قسمتی از دینداری دفاع قاطع از ارزشهای آن است و گرنه تسبیح گرفتن و دائم الذکر بودن اما در مقابل هتاکی به یکی از مهم ترین صحابه پیغمبر که افتخار ایرانیان است بی تفاوت بودن که ارزش ندارد،لذا انتظار است با توجه به شناخت از استاندارمحترم ضمن عذرخواهی از ملت دوستدار اهل بیت رسول الله،از دستگاههای مسئول بخواهد با فرد هتاک برخورد نمایند.

امروز مطالبه جدی  مدعی العموم و دادستان انقلاب خوزستان  و دستگاههای مسئول این است تا به این قضیه ورود پیدا کرده و با فرد هتاک برخورد نمایند!
اینجا خوزستان است مهد عاشقان رسول الله. و مگر نه این است که رسول اکرم خطاب به حضرت سلمان فرمود که: "سلمان منا اهل البیت"!

بی تفاوتی به این امر از هیچ کس مورد قبول نخواهد بود! انتظار است که دولت محترم ،همانطور که برای توهین به آقای روحانی در روز قدس حساسیت نشان دادند و دستور پی گیری قاطع و سریع دادند در خصوص توهین به صحابه رسول الله به مراتب بیشتر حساسیت داشته باشند و پی گیری نمایند

لازم به ذکر است آیت الله کعبی عضو خبرگان رهبری توهین به سلمان فارسی را قابل پیگرد قضایی دانسته واعلام داشت: توهین به صحابه بزرگ پیامبر سلمان فارسی قابل پیگرد قضائی است.پذیرفته نیست که در خوزستان با حضور استاندار و سایر مسؤولان در استانداري به این شخصيت بزرگ و افتخار اسلام  و شیعه و ایران که به لقب سلمان محمدی و «سلمان منا اهل البیت» مفتخر است آشکارا توهین صریح شود.

*حمید رسایی
کد مطلب: 21727
 


 
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۶ ۰۱:۰۸:۲۱
متأسفانه استاندار جدید ما ماکته (77756)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۷ ۱۱:۱۲:۲۱
اینها اسلام را قبول ندارند شما نگران شان سلمان هستید؟ (77797)