۱
 
حسین قدیانی خطاب به شورای‌نگهبان و قوه‌ قضائیه:

اعصاب ما از دست خود شما خراب است/یک وقت‌هایی احساس دوری از نظام می‌کنم!

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۷
Share/Save/Bookmark
 
حضرات، مشغول اشتباه بزرگی هستند! از سویی هشدار می‌دهند «فتنه» و از دیگر سو، مصلحت نمی‌بینند برخورد با «فتنه‌گر» را! چرا؟! چون دیروز که باید جلوی طرف را می‌گرفتند، نگرفتند!
به گزارش راهکارنیوز، حسین قدیانی در یادداشتی نوشت: این بی‌بصیرتی را بر حقیر ببخشایید! گله‌ای دارم از آقایان الف و الف! یعنی چه دقیقا این‌که مدام می‌گویید «فتنه‌ی جدیدی در راه است»؟!

 اگر مصلحت در تأیید صلاحیت فتنه‌گر و عدم برخورد، حتی با برادر فتنه‌گر است، این خالی کردن دل مردم، برای چه؟!

 مع‌الاسف از بس مماشات کردید که اگر الساعه بروید و برادر طرف را بگیرید، ملت خواهند گفت «سیاسی و تسویه‌حساب با نتیجه‌یانتخابات است»!

 آری! فتنه‌ای در راه است اما «جدید» نیست! این همان فتنه‌ی شوم و البته قدیمی «به تأخیر انداختن اجرای عدالت» و «مصلحت‌سنجی بی‌خود» است که دقیقا با دست خودتان و خودهای‌تان، کاری کرده‌اید که در کلاس درس جمهوری اسلامی «حاکمیت دوگانه» برپا باشد؛ مبصر، زیرآب معلم را بزند و بالعکس!

فتنه آن‌جاست که از سویی فتنه را «خط قرمز» می‌شمارید و از دیگر سو، حکم به تأیید همان عناصری می‌دهید که از فتنه‌گران، سخن به نیکی می‌گویند!

 والله فتنه آن‌جاست که متولی، خودش حرمتی برای امام‌زاده قائل نمی‌شود! القصه! دوستان و هم‌کاران این حقیر می‌توانند شهادت دهند که من از مدت‌ها پیش ازانتخابات ۹۶ و حتی ۹۲ نظرم همین بوده است! بگذار صریح بگویم!

حضرات، مشغول اشتباه بزرگی هستند! از سویی هشدار می‌دهند «فتنه» و از دیگر سو، مصلحت نمی‌بینند برخورد با «فتنه‌گر» را! چرا؟! چون دیروز که باید جلوی طرف را می‌گرفتند، نگرفتند!

 من، امل بی‌سواد موقعیت‌نفهم زمان‌نشناس! اوکی؟! آقایان! ممکن است جواب این پرسش واضح را بدهید که «۹۲ مبتنی بر کدام مرزبندی طرف با فتنه و فتنه‌گران، صلاحیت او را تأیید کردید؟!»


۹۶ را حالا نمی‌گویم! و درک‌تان می‌کنم! بله! #شورای_نگهبان و دستگاه قضا، تاج  سر ما اما… اما یک‌وقت‌هایی راستش آن‌قدر احساس دوری از نظام می‌کنم که هیچ نمی‌فهمم چرا مرا «جدی‌ترین #اپوزیسیون جمهوری اسلامی» نمی‌خوانند!

 مخلص کلام! اعصاب ما از دست خود شما خراب است، نه آ‌ن‌که بزعم شما می‌خواهد فتنه‌ی جدیدی راه بیندازد!

بی‌خیال بابا! آن‌ روزی باید فکر امروز را می‌کردید که اجرای عدل را درباره‌ی برادرش به تأخیر انداختید! و آن روزی باید فکر امروز را می‌کردید که صلاحیت طرف را بر مبنای «مصلحت» تأیید کردید، نه «مر قانون»!

 مع‌الاسف، کارتان حتی «مصلحت‌سنجی» هم نبود که من با «سنجش مصلحت» هیچ مشکلی ندارم! گیر من به رودادن‌های زیادی است! و این‌که طرف را با دست خود وقیح کنی!

 ناخواسته خسته کرده‌اید ما را! اتفاقا همین شماها!
کد مطلب: 21734
 


 
 
منوچهر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۱۳:۰۵:۳۱
ای قربون اون زبان وقلم شجاعت حسین جان قدیانی که درد دل خون شده ملت را فریاد زده ای که سی واندی سال است خون شده و جز صبر راهی نداشته چون ریا وتظاهر و فتنه بیداد کرده !!!اما به خواست خداوند و ایستادگی ملت و موقعیت شناسی دکتر احمدی نژاد ویارانش کام رهبرمان امام سید علی را بزودی شیرین خواهیم کرد و به فضل الهی صبر سید علی عزیز بر این جماعت فتنه گر ومنحرف از انقلاب به شیرینی شهد خواهد شد انشاالله وبه مدد صاحب الزمان (عج ). (77768)