۱
 
به بهانۀ بازداشت بلاوجه حمید بقایی

عملیات‌روانی به سبک بنی‌صدر، دیگر کارساز نیست/ مردم می‌فهمند که بازداشت بقایی دهان‌کجی به رهبری است

تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۳
Share/Save/Bookmark
 
آقایان اما غافل از این موضوع‌اند که با توجه به آزادی حمیدبقایی با دستور امام‌امت، مردم بازداشت مجدد بقایی را دهان‌کجی به رهبرانقلاب تفسیر می‌کنند و نه دستور پشت‌پرده معظم‌له برای برخورد با وی.
گروه سیاسی راهکارنیوز/محمدسعید ابراهیمی: ابوالحسن بنی‌صدر چند روز پیش از اعلام کاندیداتوری در اولین دوره انتخابات ریاست جمهوری به محضر امام‌خمینی(ره) شرفیاب شد و پس از خروج از بیت معظم‌له در مصاحبه با ارباب جراید، خبر از تصمیم خود برای کاندیداتوری در انتخابات داد.

اعلام کاندیداتوری پس از ملاقات با امام(ره) این نکته را به اذهان متبادر کرد که حضرت‌امام از بنی‌صدر برای ثبت‌نام در انتخابات، دعوت فرموده اند ولذا اقبال عمومی متوجه بنی‌صدر شد و به عنوان منتخب ملت برکشیده شد.

این اقدام خدعه‌آمیز بنی‌صدر در حالی بود که حضرت امام(ره) نه تنها از وی دعوت ننموده بودند بلکه از همان ابتدای امر نیز نظر مساعدی نسبت به وی نداشتند و با صبر استراتژیک، مترصد بودند تا نقاب تزویر از چهره بنی‌صدر فرو افتد و ماهیت وی برای مردم روشن گردد.

به هر تقدیر، اقدام نفاق‌آلود بنی‌صدر، در بادی امر موجب خطای‌محاسباتی جامعه شد و مردم، میان دیدار بنی‌صدر با امام(ره) و اعلام‌کاندیداتوری بنی‌صدر، ملازمه برقرار کردند.

اخیرا یکی از مسئولین عالیرتبه قضایی با مقام‌عظمای ولایت حضرت امام‌خامنه‌ای دیدار نمود و دیری نپایید که حمیدبقایی که چندی پیش با دستور مقام معظم رهبری از بازداشت آزاد شده بود، مجددا بازداشت شد تا به‌گونه‌ای وانمود شود که گویی معظم‌له در دیدار با آن مقام قضایی این امر را مطالبه نموده‌اند.

آقایان اما غافل از این موضوع‌اند که با توجه به آزادی حمیدبقایی با دستور امام‌امت، مردم بازداشت مجدد بقایی را دهان‌کجی به رهبرانقلاب تفسیر می‌کنند و نه دستور پشت‌پرده معظم‌له برای برخورد با وی.
کد مطلب: 21744
 


 
 
مردمی نژاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۱۸:۵۱:۵۱
مردم ایران

حالا با بازداشت حسن فریدون متوجه شدید چرا آقای بقایی دوباره بازداشت شد؟

باید در جهت عدالت مظلومی را هم در بند کشید وقتی از دوستان کلفت قرار است زندانی شوند!

درست زمانی که مهدی هاشمی رفسنجانی این متهم بزرگ دستگیر شد آقای رحیمی نیز بازداشت شدند تا عدالت از قلم نیفتند. (77778)