۲
 
هر دم از این باغ بری می‌وزد!

دکتر احمدی‌نژاد حتی نتوانست یک بیمار بستری در بیمارستان را ملاقات کند! / احمدی‌نژاد: امکان ملاقات که نشد، تماس تلفنی که نشد، گواهی سلامت هم که نشد، اینجا که می‌توانیم در حیاط بمانیم تا صبح! + فیلم

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۱
Share/Save/Bookmark
 
آقای بقایی هنوز در اختیار مقامات قضایی است و هیچ خبری از آخرین وضعیت جسمانی وی در دست نیست. آقای بقایی به علت وخامت حالش به یک بیمارستان انتقال یافته است
به گزارش راهکارنیوز، با اعلام وضعیت نامساعد حمید بقایی، دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان برای عیادت به بیمارستان بقیه الله مراجعه کرد که مامورین اجازۀ ورود به وی را ندادند!

دانلود فیلم (1)


دانلود فیلم (2)


 دانلود فیلم (3)

علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه ای رئیس دولت های نهم و دهم در یادداشتی نوشت: امروز سه شنبه به همراه شمار دیگری از کسانی که سند ملکی خود را جهت آزادی آقای حمید بقایی به دادسرای فرهنگ و رسانه برده اند جهت تکمیل فرم ارزیابی کارشناسی به دفتر بازپرس پرونده مراجعه کردیم . در آنجا به ما گفته شد که برای پیگیری کارها چهارشنبه مراجعه شود.

همچنین اطلاع یافتیم که آقای بقایی به علت وخامت حالش به یک بیمارستان انتقال یافته است . دسترسی به این بیمارستان برای کسب اطلاع از وضعیت جسمانی آقای بقایی برای ما امکانپذیر نبوده است.

توئیتر خبرگزاری فارس از قبول وثیقه بیست میلیاردی در دادسرای فرهنگ و رسانه خبرداده و اعلام کرده است که وی تا ساعاتی دیگر آزاد خواهد شد.

در لحظه مخابره این یادداشت ، ساعت ٢٠ و ٤٥ دقیقه سه شنبه شب آقای بقایی هنوز در اختیار مقامات قضایی است و هیچ خبری از آخرین وضعیت جسمانی وی در دست نیست.
آقای بقایی به علت وخامت حالش به یک بیمارستان انتقال یافته است . دسترسی به این بیمارستان برای کسب اطلاع از وضعیت جسمانی آقای بقایی برای ما امکانپذیر نبوده است.

درها را بستند!

از عصر روز سه شنبه اخبار ضد و نقیضی از وضعیت جسمانی آقای بقایی دریافت می شد ، بویژه خانواده وی وقتی مطلع شدند که ایشان با فشار خون بسیار پایین به بیمارستان منتقل شده است خیلی نگران شدند و در صدد برامدند که از وی عیادت کنند اما اجازه ملاقات به آنها داده نشد.

این نگرانی زمانی تشدید شد که در بیمارستان اجازه تماس تلفنی نیز به خانواده آقای بقایی داده نشد و هنگامی که خانواده ایشان به منزل بازگشتند بازهم به دلیل مشکلات تنفسی ، موفق به گفت و گو با وی نشدند.

اخبار ضد و نقیضی که در باره وضعیت جسمانی آقای بقایی شنیده می شد، دکتر احمدی نژاد را به شدت نگران ساخت تا آنجا که تصمیم گرفت برای اطمینان از وضعیت جسمانی وی مستقیما راهی بیمارستان شود.

از آنجا که همه ارتباطات دکتر احمدی نژاد و اطرافیان و همکاران ایشان از سوی دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی کنترل می شود ، عوامل انتظامی و اطلاعاتی پیش از دکتر احمدی نژاد در محل بیمارستان حضور داشتند و تمامی درهای اصلی بیمارستان را به روی دکتر احمدی نژاد مسدود کرده بودند.

دکتر احمدی نژاد به صورت پیاده از قسمت اورژانس وارد شد. فردی که خود را مسئول انتظامات بیمارستان معرفی کرد جلو آمد و گفت که عوامل دادستانی در بیمارستان حضور دارند و گفته اند که هیچکس اجازه ندارد از آقای بقایی عیادت کند. اصرار دکتر احمدی نژاد نتیجه بخش نبود و حتی حاضر به همکاری جهت تماس تلفنی ایشان با آقای بقایی نیز نشدند.

در نتیجه اصرار ایشان ، فردی را که می گفتند مسئول کشیک بیمارستان است نزد دکتر آوردند که می گفت حال ایشان بهتر شده است و الان مشکلی ندارند. دکتر احمدی نژاد خواستار آن شد که همین مطالب را به صورت مکتوب ارائه دهند تا به خانواده ایشان ارائه شود که از این کار هم سر باز زدند.

دکتر احمدی نژاد پس از هفتاد دقیقه حضور در محوطه بیمارستان این محل را به قصد منزل خویش ترک کرد.

خبر تکمیلی:
حمید بقایی دقایقی پیش آزاد شد. هواداران مردمی دکتر احمدی نژاد وثیقه لازم را جهت آزادی معاون اجرایی دولت دهم که در بازداشت بلاوجه به سر میبرد را تامین کردند
 
کد مطلب: 21758
 


 
 
کاظم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۵ ۲۰:۰۱:۴۳
نمی خواهم بر روی زخم طرفداران احمدی نژاد نمک بپاشم اما این وضعیتی که امروز دارید گوشه کوچکی از فشارهایی است که اصلاح طلبان در ۸ سال شما تحمل کردند. می بینید چقدر سخت است؟! پس چرا در آن ۸ سال علیه اصلاح طلبان هرکاری کردید و حتی از ایجاد محدودیتها حمایت کردید؟! مرحوم هاشمی راست میگفت آسیاب به نوبت است و امروز نوبت جناب احمدی نژاد و طرفدارانش است. (77787)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۶:۴۴:۱۷
برادر عزیز اصلاح طلبها بدلیل مرتکب شدن به جرمهای امنیتی آن وضعیت را داشتند نه یاران بی گناه دکتر احمدی نژادکه بی گناه بازداشت می شوند چون به مردم خدمت کرده اند و مردم را صاحب مملکت می دانند پس این افراد شریف را با اصلاح طلبها که قصد براندازی نظام راداشتند مقایسه نکنید (77812)