۱
 
جهت تنویر افکار عمومی منتشر شد؛

واکنش دکتر احمدی‌نژاد به اظهاراتِ کذبِ دادستان دیوان محاسبات

تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۵
Share/Save/Bookmark
 
ضمن تکذیب قاطع این ادعاها ، اعلام میدارد که اظهارات این فرد، مصداق مجرمانه اشاعه اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و رفتار و اقدامات این فرد که به پشتیبانی صاحبان قدرت تکرار می شود بر خلاف قانون اساسی و مستوجب تعقیب قضایی است.
 
به گزارش راهکارنیوز، رئیس جمهور سابق کشورمان در پاسخ به اتهامات و نشر اکاذیبِ دادستان دیوان محاسبات با انتشار اطلاعیه ای تمامی اتهاماتِ دادستان دیوان محاسبات را کذب محض خواند.

متن نامه دکتر احمدی نژاد خطاب به ملت ایران:

بسم الله الرحمن الرحیم

«اللّهمّ عجّل لوليّك الفرج والعافيه والنّصر واجعلنا من خير انصاره و اعوانه والمستشهدين بين يديه»

ملت عزیز و بزرگوار ایران

سلام و درود خدا بر شما و همه مومنان و موحدان و آزادی خواهان و عدالت طلبان

متاسفانه و در شرایطی که کشور با تهدیدات فراوان خارجی و داخلی مواجه است و مردم تحت شدید ترین فشارهای اقتصادی و سیاسی و تبلیغاتی قرار دارند ، باندهای قدرت و ثروت با سواستفاده از شرایط به دنبال اجرای سناریویی ناجوانمردانه علیه جمعی از خادمان شما در دولت های نهم و دهم هستند.

پرده اول این سناریو با دستگیری بلاوجه آقای بقایی اجرا شد و پرده دوم در اظهارات غیرقانونی دادستان دیوان محاسبات و اتهامات سراسر کذب ایشان رونمایی شد.

اینجانب اصرار داشته و دارم که مانند 12 سال گذشته به خاطر مصالح کشور در برابر این رفتارهای ضداخلاقی و ضد مردمی به سکوت خود ادامه دهم لیکن امروز احساس وظیفه می کنم تا پشت پرده این نقشه شوم و این اقدامات زشت را برملا نمایم.

ضمن تکذیب قاطع این ادعاها ، اعلام میدارد که اظهارات این فرد، مصداق مجرمانه اشاعه اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و رفتار و اقدامات این فرد که به پشتیبانی صاحبان قدرت تکرار می شود بر خلاف قانون اساسی و مستوجب تعقیب قضایی است.

اما از آنجا که طی سالهای اخیر شکایت ما از افترا و اتهام زنندگان تا کنون رسیدگی نشده است ، به ناچار باید این مسائل را با شما در میان بگذارم. به لطف خداوند و به زودی شرح کاملی از اصل ماجرا و توطئه های غیر اخلاقی طراحی شده را با شما در میان خواهم گذاشت.

از خداوند متعال سلامتی و عزت ملت را تحت عنایات حضرت ولی عصر(عج) مسئلت دارم

خادم ملت ایران

محمود احمدی نژاد
کد مطلب: 21765
 


 
 
مردمی نژاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۴:۳۲:۳۰
دوست دارم بدانم قضای محترم نیز مثل هفته پیش 24 ساعته نقش مدعی العموم را به عده میگیرد تا علیه دادستان دیوان محاسبات اعلام جرم کند یا تنها سرعت عمل برای اعلام جرمه نزدیکان دکتر احمدی نژاده؟ (77804)