۱
 
هماهنگی قوای سه گانه و بِرَندهای دولت همه در یک مسیر!

اگر بِرَند باشی و با همه کنار بیایی همه چیز حل خواهد شد! / تا معمای احمدی‌نژاد حل نشود منویاتِ رهبر معظم انقلاب همچنان لگدمال خواهد شد!

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۲
Share/Save/Bookmark
 
تا "معمای احمدی‌نژاد" حل نشود و مردم به دنبال پاسخی قانع کننده برای این همه "استاندارد دوگانه" نباشند، رهبری همچنان تنها خواهد ماند و منویات ایشان هر روز لگد مال خواهد شد و "عدالت" هر روز جلوی پای "اشراف" ذبح خواهد گردید!
 
گروه سیاسی راهکارنیوز/محسن فنی: "مروارید" و "صدف" هم "بِرَند"هایی معروف با اسم‌هایی زیبا و دهان پُر کن هستند، منتهی در صنعتِ ساختِ "سنگِ مستراح" !
 
"قاجار" هم نوعی "بِرَند" است اما "برندی" که با عهدنامه‌های ننگین "ترکمنچای" و "گلستان" و "حرم سرا"ی ناصرالدین شاه معروف شده است به طوریکه پس از آن دولتمردانِ "زنباره" و "احمق" و "اجنبی‌پرست" و "خائن" و "بی‌خاصیت" را به "رجال قاجاری" و "توافقنامه‌های ننگینی" مانندِ "استات اویل" و "کرسنت" و "برجام" را به "عهدنامه‌های قجری" تشبیه می‌کنند.
 
اما در همان دوران "قاجار" "بِرَندِ" دیگری به نام "جنگلی" نیز وجود داشت که علیرغم اسمِ به قول امروزی‌ها "چیپ" و "بی‌کلاس"ی که داشت، معروفِ به "مردانگی" و "شجاعت" و "مقاومت" و "وطن‌پرستی" بود.
 
این "بِرَند" بودن یا نبودن نیست که اهمیت دارد، بلکه این علّتِ "بِرَند" شدن و "بِرَندِ چه چیز" شدن است که اهمیت دارد.
 
"زنگنه" و "ظریف" هم به گفتۀ حسن روحانی در دنیا "بِرند" هستند اما باید پرسید که در "چه چیز" "بِرَند" شده‌اند ؟ "ایستادگی" در برابر زیاده‌خواهیِ دشمن، وطن‌پرستی، حفاظت از ثروت و سرمایۀ ملی، خدمت صادقانه به مردم، تکیه به قدرت درونی یا اعتماد ساده لوحانه به دشمن، غرب‌باوری، پذیرفتنِ رعیت‌بودن در برابر کدخدایی امریکا، لبخند و غش و ضعف در برابر اخم دشمنان، حراج سرمایه‌های نفت و گاز کشور با قیمتِ ناچیز، بستنِ قراردادهای استعماری، نداشتن اعتماد به نفس و چشم داشتن به دست بیگانگان؟
 
و این شد که "همه با هم کنار آمده اند"؛ (خلاصه وضعیتِ "نظام" در نبود احمدی نژاد از زبان سعید حجاریان!)
 
دیگر نه حرف رهبری روی زمین مانده است، نه انحرافی وجود دارد، نه اوضاع اقتصادی کشور فاجعه بار است، نه وزیر کوتوله و ناکارامد وجود دارد، نه اسلام در خطر است، نه اختلاس می‌شود، نه ورزشگاه رفتنِ بانوان دین مردم را به خطر می‌اندازد، نه تحریم هستیم، نه قاچاق کالا داریم، نه تولید متوقف شده است و نه رکود بر بازار حاکم است!.
 
احمدی‌نژاد هم اگر "با همه کنار می‌آمد" امروز "ذخیرۀ نظام" بود و حتی اگر از قیام عاشورا درسِ تعامل سازنده و مذاکره می‌گرفت، وزیر خارجه‌اش با وزیر خارجۀ امریکا در خیابان‌های لوزان قدم می‌زد، جاسوس از کنار مدیران ارشد دولتش توسط سپاه دستگیر می‌شد، از "اعدام" مجاهدین خلق انتقاد می‌کرد، سندِ 2030 را می‌پذیرفت و فرهنگ جهاد و شهادت را از کتب درسی حذف می‌کرد، از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با عنوانِ "دولت با تفنگ" نام می‌برد و از برگزاری رزمایش‌های سپاه جلوگیری می‌نمود و اقتدار موشکی کشور را تخطئه می‌کرد، محبوبِ "سامانۀ مخفی" بود و نزدیکانش حتی اگر رهبری بارها بر محاکمه و برخورد با آنها تأکید می‌کردند، "ذخیرۀ" نظام نامیده شده و از ایشان در بالاترین رده های حکومتی استفاده می‌شد.
 
تا "معمای احمدی‌نژاد" حل نشود و مردم به دنبال پاسخی قانع کننده برای این همه "استاندارد دوگانه" نباشند، رهبری همچنان تنها خواهد ماند و منویات ایشان هر روز لگد مال خواهد شد و "عدالت" هر روز جلوی پای "اشراف" ذبح خواهد گردید!
کد مطلب: 21771
 


 
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۳ ۱۱:۳۱:۳۴
نوشته زیبایی بود واقعا (77818)