۱
 
یادداشت مهم علی اکبر جوانفکر؛

این اشتباهی بزرگ و غیرقابل جبران است که تصور شود قدرتی مافوق اراده الهی و رای مردم در این کشور حاکمیت دارد؛ دادستان کل کشور که خود را معادل نظام فرض کرده؛ بهتر است است اندکی دربارۀ پیشینۀ فرزندشان به مردم اطلاع‌رسانی کنند!

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۴
Share/Save/Bookmark
 
اگر استدلال دادستان مشهد را که ادعا کرده است اختیارات او یک بند انگشت از خدا پایین تر است ، مبنای قضاوت قرار دهیم ، احتمالا اختیارات دادستان کل کشور چند متر جلوتر از خداست و اگر کسی به آقای منتظری انتقاد کند، به جرم اقدام علیه خدا ، محاکمه خواهد شد و حکمش هم که از قبل معلوم است!
 
به گزارش راهکارنیوز، علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه ای دکتر محمود احمدی نژاد در یادداشتی به سخنان دادستان کل کشور واکنش نشان داد و نوشت: آقای منتظری دادستان کل کشور به تازگی گفته است کسانی که برانداز نظام هستند قوه قضاییه را هدف قرار داده اند.

در این ارتباط بیان چند نکته را ضرروی می دانم:

1-  آقای منتظری از کجا به این نتیجه رسیده است که اگر کسی از قوه قضاییه انتقاد کرد، او برانداز نظام است؟

2-  این ادعای آقای منتظری ناشی از آن است که مقامات قوه قضاییه خودشان را معادل نظام فرض  کرده اند و در تلاش هستند تا به بهانه دفاع از نظام ، دهان منتقدان را به روی مقامات قضایی ببندند و اگر زورشان نرسید با زدن مهر ضدیت با نظام و انقلاب ، با آنها برخورد کنند.

3-  اگر استدلال دادستان مشهد را که ادعا کرده است اختیارات او یک بند انگشت از خدا پایین تر است ، مبنای قضاوت قرار دهیم ، احتمالا اختیارات دادستان کل کشور چند متر جلوتر از خداست و اگر کسی به آقای منتظری انتقاد کند، به جرم اقدام علیه خدا ، محاکمه خواهد شد و حکمش هم که از قبل معلوم است!

4-  قوه قضاییه تنها قوه ای است که هیچ ناظری را بالای سر خود نمی پذیرد و مدعی است که هر کس از این قوه شکایت دارد باید به همین قوه شکایت کند. یعنی از متهم به خودش شکایت ببرد. این اشتباهی بزرگ و غیرقابل جبران است که تصور شود قدرتی مافوق اراده الهی و رای مردم در این کشور حاکمیت دارد.

5-  اکنون که جناب آقای منتظری خودشان را معادل نظام فرض کرده اند، بهتر است کمی هم در باره پیشینه فرزندشان به مردم اطلاع رسانی کنند.
کد مطلب: 21803
 


 
 
Romania
۱۳۹۶-۰۷-۲۰ ۱۲:۱۸:۳۹
درود و سلام بر مرد استوار جبهه عدالت (77827)