هر دم از این باغ بری می‌رسد!

توهین بی‌‌شرمانۀ علی مطهری به رهبر انقلاب که اتفاقاً مسبوق به سابقه است! / آیا تصمیمات رهبر انقلاب از روی احساس و علاقۀ شخصی است؟! / چرا نظر اپوزسیون به شورای نگهبان (و بالعکس) نزدیکتر است تا به نظر رهبر انقلاب؟!

5 آبان 1396 ساعت 16:10

علی مطهری همانند برخی از اصولگرایان و معدودی از اصلاح‌طلبان، انگِ «عاملِ علاقه» را که تنها علت حمایتِ حامیان و سیاسیون از رئیس جمهور سابق بیان می‌کنند، اکنون به رهبری هم الصاق کرده‌اند(!)


به گزارش راهکارنیوز، اخیراً نایب رئیس مجلس شورای اسلامی (که در سال 93 نیز با صراحت تمام نظر رهبر انقلاب در مورد سران فتنه آمریکایی اسرائیلی 88 را خلاف عدالت خوانده بود اینجا)؛ در اظهار نظری سخیف‌تر، انتصاباتِ رهبر انقلاب را بر پایۀ علاقۀ شخصی دانست و ضمن اشاره به وجود اختلاف نظر بین شورای نگهبان و رهبری، مدعی شد که انتصاب رئیس جمهور سابق کشورمان دکتر محمود احمدی‌نژاد به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام تنها بر اساس محبت و علاقۀ درونیِ شخصِ رهبری انجام شده است!.

علی مطهری در گفتگو با خبرآنلاین می‌گوید: شورای نگهبان احمدی‎نژاد را برای ریاست جمهوری صالح نمی‌داند ولی رهبری ایشان را برای مجمع صالح می‌دانند. ممکن است نظر رهبری یک چیزی باشد و نظر شورای نگهبان یک چیز دیگر. نباید بگوییم که لزوما باید برهم منطبق باشند. رهبری از قدیم یک علاقه خاصی به آقای احمدی‌نژاد داشتند و ظاهرا همچنان هم این علاقه باقی مانده است. محبت و علاقه را کاری نمی‌توان کرد و یک امردرونی است!.علی مطهری همانند برخی از اصولگرایان و معدودی از اصلاح‌طلبان، انگِ «عاملِ علاقه» را که تنها علت حمایتِ حامیان و سیاسیون از رئیس جمهور سابق بیان می‌کنند، اکنون به رهبری هم الصاق کرده‌اند(!)

یادآور می‌شود اصحاب ثروت و قدرت در دو جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب در فرافکنیِ گسترده و فشارهای عجیبِ رسانه‌ای خواستار عدم ورود رئیس جمهور سابق به مجمع تشخیص مصلحت شده بودند.

گفتنی است انتظار برخورد با چنین سخنانِ تابوشکنانه‌ای بسیار دور از انتظار است چرا که برای مثال همین آقای علی مطهری نمایندۀ مردم تهران در مجلس پیشتر با صراحت به داشتن سد پولادین در مقابل برخورد نظام و دستگاه قضا با خود معترف بوده است(!)


کد مطلب: 21805

آدرس مطلب: http://www.rahkarnews.ir/fa/doc/news/21805/توهین-بی-شرمانۀ-علی-مطهری-رهبر-انقلاب-اتفاقا-مسبوق-سابقه-آیا-تصمیمات-روی-احساس-علاقۀ-شخصی-چرا-نظر-اپوزسیون-شورای-نگهبان-بالعکس-نزدیکتر

راهکارنیوز
  http://www.rahkarnews.ir