۱
 
متن کامل اطلاعیۀ مهم رئیس جمهور سابق + فیلم‌های منتشره در فضای مجازی

اطلاعیۀ دکتر احمدی‌نژاد در واکنش به هتک حرمت در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی: حمایت از مظلوم یک تکلیف انسانی و دینی است و با مسدود شدن برخی راهها ، متوقف نمی‌شود و به فضل الهی راه خود را خواهد گشود + فیلم

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۹
Share/Save/Bookmark
 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطر نشان کرد؛ ما اصرار داریم که انقلاب عظیم اسلامی و نظام برآمده از مجاهدت مردم با حفظ ارزشهای الهی و انسانی از تبعات ظلم ها و اقدامات خلاف برخی از مقامات و صاحبان قدرت، مصون و بالنده بماند. ما اصرار داریم که امید به توانایی های انقلاب و نظام در پیشبرد امور و تامین مطالبات برحق و رفع مشکلات مردم و تحقق آرمانهای بلند ملت ایران همواره شعله ور و زنده باشد.
به گزارش راهکارنیوز، در پی وقایع روز گذشته در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی رئیس جمهور سابق کشورمان با انتشار اطلاعیه ای، به هتک حرمت حرم حضرت عبدالعظیم(ع) واکنش نشان داد و خاطر نشان کرد حمایت از مظلوم یک تکلیف انسانی و دینی است و با مسدود شدن برخی راهها متوقف نمی شود

متن اطلاعیه دکتر احمدی نژاد بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اللّهمّ عجّل لوليّك الفرج والعافيه والنّصر واجعلنا من خير انصاره و اعوانه والمستشهدين بين يديه
 
مردم عزیز و شریف ایران
 سلام و درود خداوند بر شما و همه آزادیخواهان و عدالت طلبان و موحدان عالم

شهادت مظلومانه امام رئوف حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) را به همه دل بستگان به ارزشهای الهی و انسانی و عاشقان پیامبر(ص) و اهل بیت پاکش(ع) تسلیت عرض می کنم.

استحضار دارید که مقامات قضایی برخلاف تمام قوانین جاری و اصول مربوط به حقوق قطعی مردم مندرج در قانون اساسی ، اصرار دارند که دولتهای پاک و خدوم نهم و دهم را متهم و محکوم کرده و جمعی از خادمان بی گناه را به ناحق و ظالمانه مجازات نمایند.

متاسفانه حداقل خواست و حقوق قانونی و انسانی این عزیزان مندرج در اصول 140 و 165 قانون اساسی دایر بر علنی بودن دادگاه نیز مورد قبول قرار نگرفته و ظاهراً قرار است به هر ترتیب ، حکم از پیش نوشته شده در پوشش رسیدگی قضایی عملیاتی شود.
هرگونه اعتراض و شکایت از رفتار مقامات قضایی با برخورد تند وغیر قانونی و تشکیل پرونده های جدید مواجه می شود و ظاهراً راههای قانونی و اداری برای رسیدگی به تظلم مظلومین مسدود است.

مظلومین که از رسیدگی قانونی به شکایت خود مایوس شده اند، طبق سنت مالوف ایرانیان به خاندان عصمت و طهارت (ع) پناه بردند.

متاسفانه این حریم قدسی و مورد احترام همگانی نیز از تعرض عده ای از عوامل وابسته به افراد خودخواه ، زیاده طلب و دور افتاده از متن انقلاب و مردم مصون نماند.
هتک حرمت حرم ، اقدامی نیست که از افرادی ولو با حداقل ایمان به ارزشهای الهی و انسانی متصور باشد.

از عزیزان پناه برده به حرم که راه تظلم را در متن ارزشهای الهی و خاندان پیامبر گرامی اسلام (ص) جست و جو کردند و بویژه از اینکه با هوشمندی مانع از ادامه هتک حرمت به حریم اهل بیت (ع) شدند ، صمیمانه تشکر می نمایم.

همچنین از همه مومنان و عدالت طلبان از سراسر کشور که به طرق مختلف از جمله با حضور در حرم از این مظلومین حمایت کرده و خواهان اجرای عدالت شده اند، به سهم خود تقدیر می نمایم.

حمایت از مظلوم یک تکلیف انسانی و دینی است و با مسدود شدن برخی راهها ، متوقف نمی شود و به فضل الهی راه خود را خواهد گشود.

ما اصرار داریم که انقلاب عظیم اسلامی و نظام برآمده از مجاهدت مردم با حفظ ارزشهای الهی و انسانی از تبعات ظلم ها و اقدامات خلاف برخی از مقامات و صاحبان قدرت، مصون و بالنده بماند. ما اصرار داریم که امید به توانایی های انقلاب و نظام در پیشبرد امور و تامین مطالبات برحق و رفع مشکلات مردم و تحقق آرمانهای بلند ملت ایران همواره شعله ور و زنده باشد.

تردید ندارم که ملت بزرگ ایران ، با آگاهی ، همبستگی ، عشق و ایمان ، آرمانهای الهی و انسانی انقلاب را محقق خواهد کرد.

خادم ملت ایران
محمود احمدی نژاد
 28/08/1396

برخی از فیلم های منتشره از لحظات درگیری در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی
 
دانلود فیلم
کد مطلب: 21815
 


 
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۸-۳۰ ۰۹:۲۵:۲۵
درود بر عزت و شرف وغیرت احمدی نژاد که با مبارزه بر علیه باندهای مخوف مافیایی قدرت و ثروت خدمات شایسته ای را در برافراشته کردن پرچم عدالتخواهان در این کشور انجام داد. (77844)