۲
 
پاسخی ساده به منتقدینِ رفتارِحمایتیِ احمدی‌نژاد از بقایی و مشایی

معاونینِ احمدی‌نژاد کدام دسیسۀ بزرگ را خنثی کردند؟ / ارزش کار "بقایی" و علت حمایت‌های دکتر احمدی‌نژاد از او در چیست؟

تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۳
Share/Save/Bookmark
 
در واقع "توطئه" علیه احمدی‌نژاد صرفاً به نابودیِ خودش منجر نخواهد شد و اگر نظام سلطۀ صهونیستی بتواند به هر طریق ممکن، جایگاه و عملکرد احمدی‌نژاد را نزد ملت غیور ایران کاملاً خراب نماید در حقیقت توانسته است جایگاه "رهبر معظم انقلاب" بعنوان "عمودِ خیمۀ انقلاب" و بدتر از آن "آرمان‌های امام و انقلاب" را خراب کند
 
گروه سیاسی راهکارنیوز/محسن فنی: همواره حمایت احمدی‌نژاد از مشایی و بقایی مورد انتقاد عدۀ کثیری از علاقه‌مندان به احمدی‌نژاد بوده و این روزها نیز جهت گیری‌ها و موضع‌گیری‌های احمدی‌نژاد علیه دستگاه قضایی باعث شده این انتقاد‌ها از سر گرفته شود.
 
انتقادهایی از این جنس که اصلاً مشایی و بقایی اگر معصوم هم بودند احمدی‌نژاد برای حفظ هوادارانش هم که شده و برای کاهش حاشیه‌ها می‌بایست آنها را کنار می‌گذاشت.
 
یا اینکه احمدی‌نژاد نمی‌بایست اعتبار و آبرویی که به برکت رأی مردم و حمایت رهبری از ایشان به دست آورده بود را خرج مشایی و یا بقایی می‌کرد و می‌بایست این اعتبار و آبرو خرج انقلاب و رهبری می‌شد.
 
برای پاسخ به این گونه انتقادات بسیار لازم و ضروری است که علّت هجمه‌ها و فشارهای وارد آمده به احمدی‌نژاد را به طور صحیح متوجه شویم و سپس سایز توطئه و بعد از آن پیامدهای توطئه علیه وی را به خوبی درک کنیم.
 
در خصوص علت هجمه و فشارهای وارد آمده به احمدی نژاد می‌بایست به سخنانِ شیمون پرز رئیس وقت رژیم غاصب صهیونیستی رجوع کنیم تا ببینیم وی با چه صراحتی از اینکه احمدی‌نژاد بعنوان یک "قهرمان" در دنیا مطرح شده است به ستوه آمده و اعلام می‌کند که باید کاری کنیم که "بودن با احمدی‌‌نژاد به ننگ" تبدیل شود‌!
 
در حقیقت احمدی‌نژاد با تشکیل یک دولت مقتدر و مردمی که پیشرفت لحظه به لحظۀ نظام و انقلاب را به طوریکه مدام اخبار غرور‌آفرینی مانند دستیابی به تکنولوژی‌های مختلف هسته‌ای، ارسال ماهواره و موجود زنده به فضا، دستگیری عامل آمریکا در منطقه در یک پرواز بین المللی، پیشرفت نانو‌تکنولوژی، سلول‌های بنیادی و غیره از رسانه‌های ایران به جهان منتشر می‌شد و با جهت‌گیری قرص و محکم در برابر استکبار جهانی و بیان آرمان‌ها و شعارهای انقلاب در مجامع بین المللی و حمله به شالوده‌های فکری صهیونیست که باعث منفعل شدنِ نظام سلطۀ صهیونیستی در برابر ایران انقلابی شده بود، برای ملت‌های دنیا به یک "قهرمان" تبدیل شده بود که نشانه‌های زیادی از اقبال عمومی مردم در سراسر دنیا به وی وجود داشت و دارد.
 
در چنین شرایطی بود که صهیونیسم به فکر افتاد که از تمام پتانسیل‌های خود استفاده کرده و "سلول‌های خفتۀ" درونِ حساس‌ترین ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی را با فرستادنِ "سیگنال"‌های مربوطه بیدار کند تا هریک به نحوی در فرایند تبدیلِ "بودن با احمدی‌نژاد" به "ننگ" نقش آفرینی نمایند.
 
درست است مخالفت‌های صورت گرفته با احمدی‌نژاد را با ایجاد مناقشه‌های کذایی و به موازات آن سر و صدای زیاد رسانه‌ای، از ناکارامدی و کوتولگیِ سیاسی و ایجاد بحران اقتصادی گرفته تا ایستادگی در برابر رهبری جلوه می‌دهند، اما تنها علّت و دلیل این هجمۀ تمام عیار به احمدی‌نژاد "اعتلای" کاملاً محسوس انقلاب در مدت هشت سالۀ ریاست جمهوری‌اش در بعد داخلی و خارجی و "ایستادگی" بر سر "آرمان‌ها" و "ارزش‌های" امام و انقلاب و رهبری است. چنانچه بی‌شمار مسئول در کشور وجود دارند که بینهایت نسبت به احمدی‌نژاد کوتوله‌تر و ناکارامد‌تر بوده و بارها به صورت نرم یا به طرز رسمی در برابر رهبر معظم انقلاب و خواسته‌های ایشان ایستادگی کرده‌اند و امروز هم در آرامش مشغول همان کارها هستند.
 
در واقع "توطئه" علیه احمدی‌نژاد صرفاً به نابودیِ خودش منجر نخواهد شد و اگر نظام سلطۀ صهونیستی بتواند به هر طریق ممکن، جایگاه و عملکرد احمدی‌نژاد را نزد ملت غیور ایران کاملاً خراب نماید در حقیقت توانسته است جایگاه "رهبر معظم انقلاب" بعنوان "عمودِ خیمۀ انقلاب" و بدتر از آن "آرمان‌های امام و انقلاب" را خراب کند چرا که احمدی‌نژاد کاری نکرد مگر در راستای آرمانهای انقلاب و منویات مقام معظم رهبری. همانطور که در تمام سال‌های قبل و بعد از احمدی‌نژاد "رهبری" و "انقلاب" هر روز "ضربه‌ای مهلک" را از جانب مسئولان کشور بر پیکرۀ خود تحمل می‌کنند. ضربه‌هایی از جنسِ قتل‌های زنجیره‌ای و کوی دانشگاه و رکود اقتصادی و تعطیلی هسته‌ای و فسادهای پی در پی اقتصادی و تعطیلی صنعت و بی‌شمار خیانت صورت گرفتۀ دیگر.
 
حال بهتر می‌توان فهمید اگر بقایی هفت ماه در برابر توطئۀ پیچیده‌ای که بر علیه احمدی‌نژاد چیده شده بود مقاومت نمی‌کرد تا با حکم رهبری آزاد شود و حاضر شده بود برای رهایی خود تن به اعترافاتی ساختگی داده و "احمدی‌نژاد" و "مشایی" را فرضاً "جاسوس" سرویس‌های امنیتی بیگانه معرفی کند، چه خطر بزرگی احمدی‌نژاد و از آن بدتر انقلاب و رهبری را تهدید می‌کرد.
 
کافی است فقط فرض کنید یگانه مسئولی که توانست با هشت سال خدمت و تلاش شبانه روزی دروغ بزرگِ "ناکارامدی نظام مقدس جمهوری اسلامی" و "حکومت دینی" را که می‌رفت در سالهای آخر اصلاحات به باور مردم ایران تبدیل شود را به باد فنا دهد و ثابت کند می‌توان در عین داشتن اعتقادات راسخ انقلابی و اسلامی و در حین مبارزه و تاختن به کشورهای مستکبر و زورگوی عالم پیشرفت علمی و اقتصادی کرد و رفاه داشت، و احمدی‌نژادی که تا آخرین لحظۀ دولتش از حمایت‌های بی‌نظیر و تکرار نشدنیِ رهبر معظم انقلاب برخوردار بود را با پخش "اعترافات حمید بقایی" از صدا و سیما "جاسوس" اسرائیل معرفی کنند!.
 
آنوقت است که ارزش کار "بقایی" و علت حمایت‌های احمدی‌نژاد از وی را به خوبی متوجه خواهید شد.
 
به راستی آیا اگر هرکس دیگر غیر از بقایی کنار احمدی‌نژاد بود آنقدر پاک می‌بود که نتوانند دادگاهش را علنی برگزار کنند و آنقدر ایمان داشت که حاضر نشود در برابر تهدید و تطمیع و فشار، احمدی‌نژاد را بفروشد و آنقدر ایستادگی می‌کرد تا با حکم رهبر معظم انقلاب بعد از هفت ماه بازداشت غیرقانونی آزاد شود؟!
 
اگر کسی غیر از مشایی کنار احمدی‌نژاد بود آیا تا به حال اسنادی از فسادهای اقتصادی و اخلاقی و امنیتی او منتشر نشده بود تا بتوانند با توسل به آن از سد بزرگ احمدی نژاد بگذرند؟!
 
چه کسی است که نداند اگر یک برگ سند از بقایی و مشایی و احمدی‌نژاد وجود داشت بدون محاکمه آن‌را در تمام رسانه‌های داخلی و خارجی منتشر می‌کردند و بعد با توسل به آن جوّی احساسی راه می‌انداختند و چوبه‌های اعدام آنها را در خیابان‌های تهران برپا می‌کردند؟! چه رسد به آنکه محاکمۀ غیرعلنی برگزار کنند و به فکر آرامش و امنیت ملت و آبروی آن سه مرد باشند که هیچگاه نبوده‌اند!
 
کد مطلب: 21818
 


 
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۹-۰۷ ۱۳:۱۵:۰۳
کاملا درست است درودبر شرف و همت و غیرت و عزت و مردانگی سه افتخار ایران احمدی نژاد و مشایی و بقایی (77850)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۹-۰۸ ۱۴:۲۸:۵۷
درود بر دکتر احمدی نژاد و بقایی و مشایی (77852)