۳
 
تلنگر؛

دانلود فیلترشکن‌های جدید

تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۴
Share/Save/Bookmark
 
انسان‌ها هر اندازه که آن «ارتباط» فیلتر شده، برایشان اهمیت بیشتری داشته باشد؛ بیشتر برای یافتن فیلتر‌شکنِ آن «ارتباط »، وقت می‌گذارند. پس اهمیت برقراری ارتباط، رابطه مستقیم با اهمیت کسب فیلترشکن دارد!.
دانلود فیلترشکن‌های جدید
 
گروه فرهنگی راهکارنیوز: امروزه فیلترشکن یک نیاز بسیار مهم و حیاتی در زندگی مردم به حساب می آید. دلیل این نیاز هم موانع متعددی است که بر سر راه آدمها قرار می گیرد.

فیلتر ممکن است در محیطهای مختلفی  به صورت‌ها و شکل‌های مختلفی یافت شود مثلاً در اینترنت، کارگروه‌های مختلفی در تمامی و یا بیشتر کشورها هستند که این کار را انجام می‌دهند تا مردم نتوانند به سایت‌های خاصی دسترسی داشته باشند. به همین دلیل، فیلترشکن‏های مختلفی به وجود آمد تا این موانع و فیلترها را رفع نماید! به طور مثال  فیلترشکن‌های مختلفی برای ویندوز اعم از فری‌گیت (freegate)، سایفون (PSIPHON)، آلترا (ultrasurf)، هات اسپات شیلد (Hotspot Shield)، و یا فیلترشکن‌های سیستم عامل اندروید برای رفع این فیلترها در دنیای اینترنت موجود هستند.

انسان‌ها هر اندازه که آن «ارتباط» فیلتر شده، برایشان اهمیت بیشتری داشته باشد؛ بیشتر برای یافتن فیلتر‌شکنِ آن «ارتباط »، وقت می‌گذارند. پس اهمیت برقراری ارتباط، رابطه مستقیم با اهمیت کسب فیلترشکن دارد!. حال در بین همه ارتباط‌های این عالم، اگر بخواهیم مهمترین ارتباطی که برای انسان‌ها مطرح است را نام ببریم، بدون شک خواهیم گفت که این ارتباط، همان ارتباط با خدا است. حال اگر این ارتباط با فیلترهایی خاص، قطع شده باشد و یا مثل فیلترشکن سایفون(PSIPHON)، بعضی از مواقع قطع و بعضی از مواقع وصل شود، انسان باید دنبال فیلترشکن بگردد و اگر برای آن فیلترشکن‌ها که انسان را به یک سایت وصل می‏کرد، حاضر بود چند روز وقت بگذارد، در اینجا حتی اگر لازم باشد، باید تمام عمر خود را صرف کند چون اهمیت این دو قابل قیاس نیست!.

البته در همان ابتدا لازم نیست که فیلترشکنی پیدا کند که به یک باره و سریع از همه لایه‌های فیلتر شده عبور کند بلکه عبور از چند لایه فیلترشده در ارتباط با خدا، کافی هست و به تدریج باید این لایه‌‏ها را رفع فیلتر کند. از فیلترشکن‌های موجود در این زمینه می‏توان به موارد متعددی اشاره کرد که یکی از بهترینِ این روش‌ها، شنیدن  پند و موعظه بزرگان می باشد به همین خاطر، در این صفحه مهمترین فیلترشکن‏های دنیا را برای دانلود ارائه خواهیم کرد.

 انشالله امیدواریم که از همۀ لایه‌های فیلتر شده عبور کنی!

دانلود فیلتر شکن (1) (اینجا کلیک کنید)

دانلود فیلتر شکن (2) (اینجا کلیک کنید)

دانلود فیلتر شکن (3) (اینجا کلیک کنید)

دانلود فیلتر شکن (4) (اینجا کلیک کنید)

این صفحه با فیلترشکن‌های جدید به روز رسانی می‌شود...

  
کد مطلب: 8048
 


 
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۵-۱۷ ۱۵:۱۷:۱۶
فوق العاده بود
درووووووووووووووود (9645)
 
Samsung
Russian Federation
۱۳۹۳-۰۹-۱۴ ۲۳:۰۶:۲۶
ابله مسخره... (69734)
 
سید حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۵ ۰۶:۱۰:۲۷
سلام. این مطلب رو که گذاشتید بهانه میده دستشون تا سایتتون رو فیلتر کنند.

با تشکر
سید (77665)