۱
 
محمدسعید ابراهیمی

Thanks Honey / تقابل آشکار پرزیدنت روحانی

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۷
Share/Save/Bookmark
 
رویکرد کج دار و مریز دولت روحانی تا کنون، اصلاح طلبان را مصمم تر به اجرای پروژه \"عبور از روحانی\" نموده است.
راهکارنیوزــ محمدسعید ابراهیمی: تقابل آشکار پرزیدت روحانی با اظهارات و منویات امام خامنه ای مبنی بر نفی آموزش انحصاری زبان انگلیسی در مدارس و استدلال های ضعیف ایشان برای مواجهه با بیانات معظم له هر چند واکنش منفی خیل عظیمی از آحاد امت ولایتمدار را در پی داشته است اما بنده بر این باورم که از این اقدام جناب پرزیدنت می بایست استقبال نمود.
امت حزب الله باید خرسند باشند که زین پس مسئولین اجرایی با زبان تزویر با آنان سخن نمی گویند؛ دیگر بار مسئولین علیرغم بکاربردن عباراتی از قبیل(منویات معظم له و...) سیاست هایی متضاد با این فرمایشات را اعمال نمی کنند بلکه آن نقاب را فروانداخته، با صراحت اعلام می دارند که در پارادایم فکریشان مفاهیم مطمح نظر زعیم حکیم انقلاب جایگاهی ندارد.

این دست اقوال و افعال هر چند زیبنده نیست لیکن بدان سبب که مبیّن ماهیت حقیقی برخی چهره هاست و تاثیر معتنابهی در تنویر افکار عمومی دارد آن را به فال نیک می گیریم؛ چه، ایشان بار سنگینی را از دوش ما برداشتند و آنچه را که اثبات آن متوقف بر ساعت ها سخنرانی و نگارش صدها کتاب و مقاله بود خود، بالصراحه متذکر شدند.

ایشان همچنین پای را از این نیز فراتر گذارده، همه مکنونات قلبی خود را که شاید عمری در نهان خانه دل، مکتوم نموده بودند در یک جمله که نمایانگر دال مرکزی تفکر ایشان است خلاصه نمود که:\"اسلام انقلابی نمی خواهیم\"

آنچه در بادی نوشتار شرح آن رفت شمه ای بود از \"چیستی\" رفتارهای جناب پرزیدنت.

اینک اما برآنیم تا به چرایی این امر بپردازیم.
همگان می دانیم که دکتر روحانی به عنوان یک چهره راست سنتی، از همان ابتدا نیز گزینه مدنظر اصلاح طلبان نبود و سوابق او، خاصه مواضع کوبنده وی در محکومیت اغتشاشات تیر ماه ۷۸، نیز مزید بر این علت بود لیکن جریان اصلاحات وی را مناسب ترین گزینه برای \"دوره گذار\" می دانستند و به تعبیری دولت وی را \"رحم اجاره ای اصلاحات\" می دانستند.

از دیگر سوی، دولت تدبیر! در این بازه زمانی سه ساله نتوانسته است اعتدال مورد نظر خود را در کنار اصولگرایی و اصلاح طلبی به یک \"گفتمان رایج\" تبدیل نماید و این بدان معناست که طیف حامی دولت در انتخابات پیش روی، فاقد پایگاه اجتماعی مکفی بوده و از این رو نیازمند تمسک مجدد به اصلاح طلان است بدان امید که با تجمیع سبد آراء خود، مجددا به یک \"پیروزی ناپلئونی\" در انتخابات ۹۶ دست یابد.


از دیگر سوی، رویکرد کج دار و مریز دولت روحانی تا کنون، اصلاح طلبان را مصمم تر به اجرای پروژه \"عبور از روحانی\" نموده است.

از مجموع عوامل فوق مستنبط می شود که سوق یافتن جناب پرزیدنت به این سمت و سوی از این جهت است که این پالس را به اردوگاه اصلاحات صادر نماید که در صورت حضور مجدد در قامت یک رئیس جمهور، پتانسیل آن را دارد که \"رادیکالیسم مد نظر این جریان را محقق سازد.

در پایان لازم می آید به عنوان یک شهروند مسلمان که دورویی را امری مذموم می دانم از جناب پرزیدنت به سبب آنکه به روند سابق خویش خاتمه داده، به جای پنهان شدن تصنعی در پس رهبری معظم انقلاب، صراحتا مکنونات قلبی خود را هویدا ابراز می دارند، سپاسگزاری نموده و با زبان مورد علاقه جناب پرزیدنت به ایشان اعلام می دارم: Thanks Honey
کد مطلب: 20853
 


 
 
یک دوست...
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۲۵ ۲۰:۱۲:۳۸
آقای روحانی کلیدی داشتید که میخواستید همه مشکلات را حل کنید!! پس چه شد؟؟ از همان ابتدا فسادهای دولت خود و دولت آقای خاتمی را به دولت نهم و دهم ربط دادید و شروع به تهمت زدن کردید!!

کلید برای گشایش است نه باز کردن قفس مشکلات و فسادها!

برجام راآوردید و گفتید گشایش است!! پس گشایش کجاست؟؟ چرا نور آفتاب برجام را فقط شما میبینید و ما نمیبینیم؟؟

بیکاری ها نسبت به دولت قبل دو برابر شد..پس از برجام قیمت ها به جای کاهش، افزایش نجومییدا کردند!

در آخر هم همه این ها را گردن دولت قبلی انداختید!!

و جدیدا هم کارتان شده ایجاد شایعه برای دکتر احمدی نژاد!!
کجا اثبات شد که گم شدن دکل های نفتی تقصیر احمدی بود؟

کجا اثبات شد که دولت قبل 3500 تا اختلاس داشته؟؟ در حالی که تنها 9 اختلاس وجود داشت که آن هم هیچ ربطی به دولت نداشت به غیر از یکی..اما شما چه؟؟
105 هزار میلیارد را کجا بردید؟؟ باز هم توضیحی ندارید یا باز هم میخواهید به گردن دولت قبلی بیندازید؟؟!!
زنده باد دکتر احمدی نژاد (76856)