۱
 
وقتی بی حیایی از حد بگذرد؛

شوم شمایید! نه فرمایش و تاییدات مقام معظم رهبری!

تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۹
Share/Save/Bookmark
 
امام خامنه‌ای دربارۀ مخالفت دولت تدبیر با طرح مسکن مهر، می فرماید: اکنون چند میلیون نفر چشم‌انتظار تکمیل مسکن مهر هستند و باید این کار به‌ طور جدی پیگیری شود و به اتمام برسد
 
به گزارش گروه صفحات مجازی راهکارنیوز، مهران موزون در واکنش به تکرار روند بی حیاییِ برخی مسئولین در تلنگری قابل تامل با عنوان «شوم شمایید نه فرمایش و تاییدات رهبری!» نوشت: سایت بیشرم تابناک در بازنشر گزارشی از ابتکار، طرحهای هدفمندی یارانه ها و مسکن مهر را "شوم" خواند.  +

به بیانات ولی امر مسلمین در نوروز سال 1391 (در باره هدفمندی یارانه ها) توجه فرمایید :

 (( این کار، کار بزرگی است؛ کار مهمی است. یکی از هدفهای این قانون عبارت است از توزیع عادلانه‌ی یارانه‌هائی که نظام و دولت به مردم میدهد. من قبلاً در یک صحبتی شرح دادم که یارانه‌ها همیشه به صورت نامتعادل و غیر عادلانه در بین قشرهای مختلف مردم تقسیم میشده است؛ طبیعت کار یارانه‌ی عمومی همین است. با هدفمندی یارانه‌ها، در واقع یک تعادلی، یک اجرای عدالتی در تقسیم و توزیع یارانه‌ها وجود پیدا کرده است. و من خبرهای موثقی از سراسر کشور دارم که حاکی از آن است که این کار در بهبود زندگی طبقات ضعیف نقش مؤثر داشته است. این یکی از هدفهاست، که مهمترین هدف و مقصد از این قانون هم همین است.

 یک هدف دیگر، اصلاح ساختار تولید و اصلاح ساختار اقتصاد کشور است. چرخه‌ی تولید در کشور، چرخه‌ی معیوبی بوده است. آنچه را که ما در مجموعه‌ی تولیدی کشور به دست می‌آوردیم، با مصرف بیشتر، هزینه‌ی بیشتر و دستاورد و بازدهِ کمتر بوده است. طبق تشخیص کارشناسان اقتصادی - که همه بر آن اتفاق نظر دارند - هدفمندی یارانه‌ها میتواند این را اصلاح کند؛ حالت پرمصرف و کم‌بازده را از تولید کشور بستاند و مصرف و بازده را در تولید متعادل کند.
))

و ایضا درباره مخالفت دولت یازدهم با مسکن مهر در شهریور 1393 :

(( اگر احتمالاً با اصل طرح مسکن مهر و یا نحوه‌ی تزریق اعتبارهای بانکی به آن مخالفتی وجود دارد، اما این را هم بدانیم که اکنون چند میلیون نفر چشم‌انتظار تکمیل مسکن مهر هستند و باید این کار به‌ طور جدی پیگیری شود و به اتمام برسد.))
کد مطلب: 20987
 


 
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۳۰ ۲۱:۴۱:۰۸
تابناک که منسوب به محسن رضایی است. (77013)