پوشک های خود را آماده کنید!

احمدی‌نژاد همچنان دلباخته‌ی رابطه با آمریکاست(!)

تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۰
Share/Save/Bookmark
 
در نظر این افراد آیا رابطه با آمریکا خوب است یا بد است؟! اگر خوب است پس چرا در مورد احمدی‌نژاد بد بود (است)؟! اگر بد است پس چرا در مورد شیخ حسن روحانی خوب است؟!
به گزارش گروه صفحات مجازی راهکارنیوز، تیترهای مضحک و هماهنگِ برخی رسانه های مدعیِ "اصولگرایی و اصلاح طلبی" در واکنش به نامۀ مقتدرانۀ رئیس جمهور سابق کشورمان به باراک اوباما، آنقدر کم سابقه بود برخی از آنها به طنز این روزها مبدل شده است!
در یکی از این هنرنمایی ها یک رسانه اصلاح‌طلب تیتر زده که "احمدی‌نژاد همچنان دلباخته‌ی رابطه با آمریکاست"؟!
 

نگاهی نو به احمدی نژاد با طرح این سوال که برای شما عجیب نیست که رسانه‌های اصلاح‌طلب تیتر می‌زنند که "احمدی‌نژاد همچنان دلباخته‌ی رابطه با آمریکاست"!؟ می نویسد:

معنی ضمنی این تیتر این است که احمدی‌نژاد در گذشته نیز دلباخته و به‌دنبال رابطه با آمریکا بود!
** خارج از بحث درستی یا نادرستی این ادعا به‌نظر شما حق نداریم از این رسانه‌ها بپرسیم که پس به چه دلیلی در تمام آن 8 سال تیتر زدید که احمدی‌نژاد بدنبال ستیز و دشمنی با آمریکاست؟!

**پرسش بعدی که مطرح می‌شود اینست که در نظر این افراد آیا رابطه با آمریکا خوب است یا بد است؟!
اگر خوب است پس چرا در مورد احمدی‌نژاد بد بود (است)؟!
اگر بد است پس چرا در مورد شیخ حسن روحانی خوب است؟!

**پرسش دیگری که مطرح می‌شود اینست که اگر واقعا احمدی‌نژاد دلباخته رابطه با آمریکا بود این افراد در آن 8 سال در جهت جلوگیری از برقراری این رابطه چه اقداماتی انجام‌دادند؟!

**اقداماتی از این قبیل که مهدی‌هاشمی را با ماموریت خاص به غرب فرستاده‌باشند تا با ارائه اطلاعات غلط از نیات هسته‌ای جمهوری اسلامی به طرفهای غربی پرونده هسته‌ای جمهوری اسلامی را به شورای امنیت ببرند؟
ویا با براه انداختن شورش‌های خیابانی به بهانه تقلب در نتیجه انتخابات سال 88 احمدی‌نژاد را بعنوان یک رییس‌جمهور غیرمشروع و مردمی در جهت برقراری مذاکره و رابطه معرفی‌کنند؟

**و یا با کمک دوستان اصولگرای‌شان وجهه‌ی احمدی‌نژاد را در بین حزب‌اللهی‌ها تخریب کنند؟!

**و یا با کمک و تحریک دوستان اصولگرای‌شان جمعی را راهی اشغال سفارت انگلیس در تهران کنند تا پروژه‌ی تحریمهای فلج کننده از آن نقطه کلید بخورد؟
کد مطلب: 21142