۲
 
مسعود شفیعی کیا؛

قیام اصولگرانمایان برای بقای دولت روحانی؛

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۵
Share/Save/Bookmark
 
این روزها قیام اصولگرانمایان برای بقای دولت برجام ٬ متأسفانه با سخنگویان و نقل قول های کودکانه از ساحت ولایت همراه شده است .
به گزارش راهکارنیوز، حجت الاسلام مسعود شفیعی کیا در واکنش به شایعۀ نهیِ کاندیداتوریِ احمدی نژاد توسط رهبری در یادداشتی نوشت: دکتر احمدی نژادی که اذن عدم حضور در انتخابات خواسته ٬ چگونه ممکن است چنین ناشیانه اذن ورود بخواهد؟!

این روزها قیام اصولگرانمایان برای بقای دولت برجام ٬ متأسفانه با سخنگویان و نقل قول های کودکانه از ساحت ولایت همراه شده است .

که در این میان مهره های سوخته که تاریخ مصرفشان با رد صلاحیت در انتخابات مجلس تمام شده نیز برای تکمیل این جنگ روانی به صحنه آمده و آرزوی تمکین نظر رهبری توسط رئیس جمهور سابق را می کنند .

برای اثبات کوته بینی و حماقت این جماعت که مرتکب گناه کبیره نسبت دادن سخن مگویی به رهبری شده اند حکایت ماجرای دیگری را ضروری می دانم ٬ اگرچه همان زمان که دکتر احمدی نژاد این ماجرا را حکایت کرد میل به رسانه ای شدن آن نداشت و دوستان ایشان هیچگاه به هزینه رهبری رضایت نمی دهند ولی چون منافقان امّت بی پروا به تهمت زنی و ظلم به ایشان می پردازند آنرا اینجا می آورم :

دکتر احمدی نژاد پس از سپری شدن هشت سال دولت بی نظیرش و در همین دوره سکوت چند ساله شان خبر دادند که در دیدار مقام ارشدی از نظام ایشان به وی ایراد داشتند که چرا از عرصه کنار کشیده و خواسته بودند بیشتر در صحنه باشند ٬ که دکتر احمدی نژاد خدمت ایشان گفته بود :

اگر منظور از حضور در عرصه سیاسی تبیین آرمان های انقلاب و خط امام است که بنده هیچگاه کنار نمی کشم و همیشه سرباز این میدانم ولی اگر منظور عرضه کردن خودم در انتخابات و بازگشت به امور اجرایی است ٫ با وجود ساختار موجود اگر اجازه دهید در این عرصه وارد نشوم ٬ مگر اینکه حکم و تکلیف کنید و ...

حال کدام عقل سلیمی می پذیرد که گوینده این سخنان ولع بازگشت و آن هم چنین ناشیانه را داشته باشد ؟!

آنچه از این جنگ روانی محرز است که امثال خبرگزاری فارس آتش بیارش شده اند - همان خبرگزاری فارسی که قبل از انتخابات سال ۸۸ میرحسین را اصول گراتر از دکتر احمدی نژاد هم می دانست - چند هدف را دنبال می کنند :

۱- متهم کردن رهبری به دخالت در انتخابات ٬ در صورتی که رهبری حتّی سال ۷۶ وقتی محافل و نمازجمعه ها و نهادهای خاص خاتمی را بنی صدر معمم می دانستند و جو سنگینی علیهش بود در پاسخ شیخ مهدی کروبی که از ایشان خواسته بود:اگر با بودن خاتمی مخالفید از انتخابات انصراف می دهد ٬ که رهبری از حضورش استقبال و اصل را پر شور شدن انتخابات دانسته بود ٬ و همینگونه از آمدن موسوی ٬ منتقد تیزش در سال ۸۸ هم مانع نشد ٬ پس چگونه ممکن است مانع آمدن به قول خودشان محبوب ترین دولت مرد در صد سال گذشته شوند ؟!

۲- دوّمین هدف منافقین امّت از این جنگ روانی تحکیم پایه های دولت مورد نظر جناب رفسنجانی است چون طراحان این دسیسه می دانند با حذف دکتر احمدی نژاد که در تعهدات مخفی برجام به انگلیس خبیث و شیطان بزرگ متعهد شده اند ٬ رقیب اصلی دولت ۱۱ کنار گذاشته می شود و با وجود اینکه احتمال آمدن ایشان هم بعید بود ولی با طرح چنین نقل قولی از بلندترین مقام ٬ به نفع روحانی القای رضایت ایشان از وضع موجود را می کنند .

۳- هدف دیگر این دسیسه زمینه سازی حملات مکرر برای انزوای دکتر احمدی نژاد می باشد ٬ مثلا اگر سفرهای استانی تبیین گر انقلاب اسلامی را دنبال کند اصولگرانمایان اجاره ای و آنان که با رد صلاحیت تاریخ مصرفشان تمام شده برای احیای خود ایشان را که در جهت خواست رهبری به تبیین شعارهای انقلاب می پردازند را زاویه دار از ولایت می دانند تا دوستان ملکه ی خبیث انگلیس در داخل راحت به حراج انقلاب بپردازند .

اگر لیدر فکری این جریان امثال  صفارهرندی هایند که ایمانش را با تهمت به مؤمنان به باد قدرت طلبی داده است و دیروز پیش از خطبه های نمازجمعه قم دکتر احمدی نژاد و یارانش را بی نماز می دانست و حال مدعی است که دکتر احمدی نژاد اصلا از اسلام در سازمان ملل نمی گفت ! پس نباید از مابقی این سیاهی لشگر جهل و نفاق توقع بیشتری داشت ...


 
کد مطلب: 21255
 


 
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۳ ۱۹:۳۷:۰۸
خداوند لطفی به ملت ایران بنماید وبار دیگر دکتر احمدی نژاد برگردد چون ار وعده های توخالی وتحقیر این ملت بزرگ توسط بیگانگان خسته شده ایم (77206)
 
منوچهر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۴ ۱۴:۲۳:۴۸
خداوندا اینت مبت بزرگ وانقلابی را از این فتنه های بزرگ وخانمان سوز محافظت بفرما وبه سلامت عبور بده که تنها تویی داننده مکرهای زمینیها وخنثی کننده فتنه ها وماراضی هستیم به رضای تو . (77228)