در یادداشتی از دکتر مهدی کوچک زاده؛

هیچیک از اقشار مردم که با تفکر مذاکره و تعامل با کدخدا به نیت رفع مشکلات همراهی کرده بودند، مستحق سرزنش نیستند!

تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۰
Share/Save/Bookmark
 
اکنون هيچيك از اقشار مردم از جمله آنان كه صادقانه و به نيت رفع مشكلات مردم با تفكر مذاكره و تعامل با كدخدا همراهي نمودند، مستحق سرزنش و ملامت نيستند.
به گزارش راهکارنیوز، دکتر مهدی کوچک زاده نمایندۀ مردم تهران در دوره های هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی در واکنش به تصویب تمدید قانون تحریم های ایران (قانون داماتو) نوشت: با روشن تر شدن حقيقت ماهيت استكباري دولت جنايتكار آمريكا براي همه مردم اين زمان بهترين زمان براي تحكيم وحدت و پيوستگي بيشتر آحاد و اقشار مردم با يكديگر به عنوان رمز پيروزي و بقاي آن است.

متن یادداشت این استاد دانشگاه تربیت مدرس در ادامه از نظر می گذرد:

بسم الله الرحمن الرحيم

وحدت ملت رمز پيروزي و ضامن بقاي آن است!
در دو سه سال گذشته ديدگاهي كه باور داشت در حل معضلات كشور و و در رأس آنها مشكلات اقتصادي و معيشتي مردم، حتي آب خوردن، مي شود به مستكبران قلدر اميد داشت، عليرغم هشدارهاي رهبر حكيم و فرزانه انقلاب ، بر انجام مذاكرات با  ١+٥ و در رأس آن آمريكاي جنايتكار اصرار ورزيد و در همراه ساختن افكار بخشي از مردم كه مشكلات اقتصادي و معيشتي طاقت فرسا به حق مثل عموم جامعه آنان را به ستوه آورده بود نيز موفق بودند.
 و همين امر با موذيگري شارلاتانيزم رسانه اي توانسته بود تا حدودي در صفوف متحد ملت خدشه ايجاد نمايد.

اكنون با مصوبات مجلسين آمريكا بعد از بد عهدي هاي مكرر بر همه آنان كه صادقانه نگران مشكلات جامعه و درصدد رفع آنها هستند بيش از پيش روشن شده است كه از ديدگاه و روش همراهي و تعامل با قلدران آبي براي مردم به دست نمي آيد كه هيچ بلكه عزت و اقتدار ملت نيز در معرض لگد مال شدن مستكبران قلدر است!

با روشن شدن تر شدن اين حقيقت:

اولا: هيچيك از آحاد و اقشار مردم (تأكيد مي كنم مردم نه كانون هاي قدرت و ثروت) از جمله آنان كه صادقانه و به نيت رفع مشكلات مردم با تفكر مذاكره و تعامل با كدخدا همراهي نمودند، مستحق سرزنش و ملامت نيستند

ثانيا: با روشن تر شدن حقيقت ماهيت استكباري دولت جنايتكار آمريكا براي همه مردم اين زمان بهترين زمان براي تحكيم وحدت و پيوستگي بيشتر آحاد و اقشار مردم با يكديگر به عنوان رمز پيروزي و بقاي آن است.

ثالثا: لازمه تحقق وحدت وجود محوري است كه همه حول آن مجتمع شوند و چه محوري بالاتر و بهتر از ريسمان الهي كه فرمود : واعتصموا به حبل الله جميعا و لاتفرقوا ! و حبل الهي نيست جز دو ميراث گرانسنگ پيامبر اكرم صلي الله عليه و آله وسلم كه مصداق تطبيق يافته اين دو گوهر سعادتبخش با شرايط زمان و مكان بدون شك در بيانات و رهنمود هاي جانشين برحق حضرت ولي عصر ارواحنا له الفدا و ولي فقيه زمان حضرت آيت الله امام خامنه اي متجلي است

رابعا: همه مومنان و متدينان به اسلام و انقلاب بايد بدانند كه تحقير و سركوفت مردمي كه روشي غير از روش آنان را براي اصلاح امور انتخاب كردند ثمري جز تفرقه و شكست در بر ندارد.

خامسا: اكنون و با روشن شدن حقايق بهترين شرايط براي وحدت و تمسك به حبل الله براي رفع مشكلات مردم با تكيه برهمين مردم و به اميد رحمت و فضل الهي و به كوري چشم بدخواهان و مستكبران و ايادي داخلي آنها و شيفتگان قدرت و ثروت است
يا علي
کد مطلب: 21319