۱
 
سیدکاظم موسوی طهرانی؛

اتحاد بزرگ علیه الیگارشی

تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۸
Share/Save/Bookmark
 
با نگاهی دقیق و بازخوانی مواضع آیت الله خمینی(ره) میتوان دریافت که قرار انقلابیون با ملت رفع تمام موارد بالا و ایجاد عدالت به معنای حقیقی کلمه در جمیع شئون بوده است.
راهکارنیوز/سیدکاظم موسوی طهرانی: انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران با رهبری عالم ربانی و مجاهد نستوه آیت الله سید روح الله خمینی (ره) فصل تازه ای در تاریخ ایران باز کرد و توانست با ایجاد  اتحاد و  یگپارچگی همه نیروهای خواهان تغییر، حکومت طاغوتی پهلوی را ساقط و نظام جمهوری اسلامی را با رای اکثریت قریب به اتفاق مردم ایران بر کرسی بنشاند.

آنچه که عامل اتحاد و همبستگی مردم و فعالان سیاسی و اجتماعی شد علاوه بر رهبری واحد، نقدها و ایرادات جدی بود که به حکومت پهلوی وارد بود.

زور و اختناق، فساد سیستمی و گسترده در بخشهای حاکمیتی ، نابرابری و از بین رفتن حقوق اساسی ملت، وجود دادگاه های نظامی و دستگاه قضایی فرمایشی ،  خودکامگی در میان درباریان ،  تبعیض و  ظلم فاحش و آشکار و جرم تراشی علیه منتقدان حکومت، برخورد خشن و سخت با متفکران و نظریه پردازان و موارد دیگر مواردی بودند که آحاد ملت را علیه حاکمیت بسیج کرد و در نهایت موجب اسقاط نظام شاهنشاهی شد.

با نگاهی دقیق و بازخوانی مواضع آیت الله خمینی(ره) میتوان دریافت که قرار انقلابیون با ملت رفع تمام موارد بالا و ایجاد عدالت به معنای حقیقی کلمه در جمیع شئون بوده است.

امروز در آستانه چهل سالگی جمهوری اسلامی شاهد بازگشت عوامل انقلاب ۵٧ هستیم.

بدون شک این وضعیت بخاطر زاویه پیدا کردن و انحراف از مواضع و آرمانهای اصیل انقلاب است.

البته ریشه کلمه "انحراف" را باید در میان کسانی پیدا کنیم که غرق در عوامل انقلاب ۵٧ هستند و بر مصادر و مناسب کشور چنبره زده اند و سعی دارند از انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی بسازند.

نکته مهم اینجاست که بعد از بازداشتهای برادرمان حمید بقای چه در مرحله اول و چه در مرحله دوم و از طرفی اعلام جرم جدید علیه ایشان گویا اتحادی در حال شکل گیری است.

اتحادی مبارک که همه علاقمندان به ایران و انقلاب اسلامی را زیر سایه پرچم عدالتخواهی و ظلم ستیزی جمع خواهد کرد.
به نظر من این واقعه غیرقابل انکار و حتمی است و ظرفیتی عظیم در حال شکل گیری است.

دوباره همه سلایق و اندیشه ها که در بحث عدالتخواهی و ظلم ستیزی اشتراکات زیادی دارند در حال یافتن وجوه مشترک و تقریب به یکدیگر هستند.

از همینجا به الیگارشی و اقلیت حاکم بر مصادر امور اعلام می کنم پیش از آنکه هشدار خمینی بزرگ، درباره انفجار سیاسی محقق شود به آرامی و بدون زور و فشار زمینه ی تصمیم گیری ملت بر سرنوشت خویش را فراهم کنند و بجای دست و پا زدن برای بقای در قدرت و چریدن در ثروت ملت، تسلیم خواست انقلابی و اسلامی ملت باشند.

اگر این اتحاد بین مخالفان ظلم و تبعیض در کشور شکل بگیرد که قطعا خواهد گرفت به فرموده بنیانگذار این نهضت فاتحه همه شما خوانده است.
کد مطلب: 21763
 


 
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۴:۲۵:۱۰
فعلاً که اتحادی عمیق؛ ناگسستنی و ریشه دار بین این حضرات و ایلیگاریشی حاکم با مخلفان خرجی و شیمون پرز ها بسته شده است که امید به گسست آن و بازگشت این حضرات به دامن انقلاب را دشوار کرده است!! (77803)