۱
 
کارگردان محمد رسول‌الله(ص)

کسانی که قرار است کلیددار خانه امن خداوند باشند امروز خونریزی می‌کنند

تاریخ انتشار : شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۳۸
Share/Save/Bookmark
 
مجید مجیدی کارگردان فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» عصر امروز در نمایش ویژه این فیلم که با حضور روبرتو پرپینانی تدوینگر فیلم در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد به فاجعه منا واکنش نشان داد.
کسانی که قرار است کلیددار خانه امن خداوند باشند امروز خونریزی می‌کنند
 
به گزارش راهکارنیوز ، مجید مجیدی کارگردان فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» عصر امروز در نمایش ویژه این فیلم که با حضور روبرتو پرپینانی تدوینگر فیلم در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد به فاجعه منا واکنش نشان داد.
مجید مجیدی با اشاره به حادثه دلخراش منا و همچنین حوادث پیش از آن گفت: در این واقعه دلخراش حجاج ایرانی و سایر کشورهای مسلمان در منا بر اثر غفلت و ناخردی کلیدداران کعبه به دیدار حق شتافتند و ملت ما داغ دیدند و من این واقعه تأسف‌بار را به مردم شریف ایران و همچنین خانواده آن عزیزان تسلیت می‌گویم.
کارگردان «به‌رنگ خدا» با اشاره به واکنش‌هایی که مفتی‌های عربستان و دانشگاه الازهر در قبال فیلم محمد رسول الله نشان دادند، گفت: مفتی‌های عربستان کنار دانشگاه الازهر نسبت به این فیلم که قرائت زیبایی از اسلام ارائه می‌کند واکنش نشان دادند و آن را تحریم کردند؛ درحالی که ما سعی کردیم قطره‌ای از دریای بیکران رحمت پیامبر بزرگوار اسلام(ص) را به تصویر بکشیم و یک قرائت زیبایی از اسلام در قبال قرائت‌های زشت ارائه کنیم.
وی خاطرنشان کرد: «آنان در برابر فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» بلوا کردند و هیچ واکنشی از طرف آنان و مجامع بزرگ اسلامی و علمای آل سعود و دانشگاه الازهر در قبال اتفاقات اخیر در منا و مکه و فجایع بزرگ از خود نشان ندادند و هیچ ابراز همدردی نکردند و همان گونه رفتار کردند که پیش از این  در قبال جنایت‌های داعش و کشتار مردم یمن داشتند».
کارگردان فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» با دعوت از روبرتو پرپینانی، تدوینگر این فیلم گفت: وی بسیار صبورانه و با درایت نزدیک به یک سال روی تدوین فیلم کار کرده است. پرپینانی سابقه خوبی در سینما دارد و در بیش از نود فیلم به‌عنوان تدوینگر حضور داشته است که سی فیلم آن از آثار کلاسیک جهان است.
روبرتو پرپینانی، تدوینگر فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» نیز گفت: امروز حس عجیبی دارم از اینکه در ایران هستم. یک سال درگیر این فیلم بودم و کار کردن با مجیدی را دوست دارم و از همکاری با وی لذت بردم. برای این فیلم احترام زیادی قائلم و هرآنچه را می‌دانستم و در وجودم بود برای این فیلم خاص گذاشتم تا  فیلم خوبی شود.
امیر اسفندیاری، مدیر بین‌الملل بنیاد سینمایی فارابی نیز گفت: روبرتو پرپینانی علاوه بر مجید مجیدی با کارگردان‌های بزرگی همچون برتولوچی همکاری کرده و جوایز بسیاری را به‌دست آورده است و بعد از تماشای فیلم قصد دارد تا در جشنواره فیلم نوجوان همدان حضور پیدا کند.
مجید مجیدی کارگردان فیلم، روبرتو پرپینانی تدوینگر فیلم و محمدرضا صابری مدیرعامل شرکت سینمایی نورتابان کنار مردم به تماشای فیلم در پردیس سینمایی کوروش نشستند.
کد مطلب: 19835
 


 
 
صدیقی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۲۲:۴۸:۰۳
سلام

منتظر حکم جهاد علیه ریاض هستیم

http://sadighi-mazandarani.mihanblog.com/ (76437)