نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
داریم   سائو پائولو  می شویم!
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۹

داریم سائو پائولو می شویم!

«سائو پائولو»(شهری در برزیل) جامعه‌ای‌ است که گروه خیلی ثروتمندی در آن وجود داشته که در مناطق خصوصی با امکانات فراوان زندگی می‌کنند و بقیه جامعه هم دوزخیان زمین هستند و به حال خود رها شده‌اند.»

 
نقد گفتار انتخاباتی آیت الله مصباح یزذی
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۴

نقد گفتار انتخاباتی آیت الله مصباح یزدی

رهبر انقلاب درباره ی علت توجه مردم به کاندیدای انقلابی در سال 88 ، می فرمایند : رأی قاطع و بی سابقه ‌ی مردم به رئیس‌جمهور منتخب و محترم، رأی به ویژگی هائی است که کارنامه ‌ی چهارساله ‌ی دولت نهم بدانها زینت یافته است و سمت و سوی گرایشهای اکثریتِ بیچون و چرای ملت را آشکار می سازد.

 
چرا احمدی نژاد تخریب می شود؟
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۴

چرا احمدی نژاد تخریب می شود؟

احمدی نژاد تخریب می شود، چون در دل و قلب مردم نفوذ زیادی کرد. و بالاخره این که احمدی نژاد تخریب می شود، چون راه بازگشت به قدرت خیلی ها آنقدر سخت شده که وحشت نرسیدن به صندلی ها، خواب را از چشم ایشان گرفته است. هموطن رای تو به احمدی نژاد، رای به خدمت، رای به حذف فاصله ها، رای به شجاعت، رای به اقتدار ملی،...

 
همه چیز مهیای فتنه ای جدید غیر از سناریو
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۱

همه چیز مهیای فتنه ای جدید غیر از سناریو

سناریو اجماع باور نکردنی مراجع، حوزوی، سلطنت طلب، اصلاح طلب، منافق، اصولگرا و غیره حول محور "مقابله با خطر احمدی نژاد" بود که با هوشیاری بی نظیر رهبری معظم انقلاب و دکتر احمدی نژاد نقش بر آب شد و این تلاش های مذبوحانه صرفاً در راستای پیدا کردن سناریویی جایگزین صورت میگیرد.

 
بخت سیاه اهل هنر سبز می شود؟!
۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۳

بخت سیاه اهل هنر سبز می شود؟!

هم بالاتنه ی اصلاح طلبان مرده است. وهم بالاتنه ی اصولکرایان. و هردو جریان سالهاست دچار مرگ مغزی شده اند ودرکما به سر میبرند. فقط اشکال دراین است که سر قفلی داران و قیم هاوکفیل های هردو جنازه. اجازه ی اهدای عضو را به یک بدن معیوب اما دارای مغز سالم سیاسی غیر وابسته رانمیدهند.

 
هیلاری ٬ ترامپ ؛ استفراغ دموکراسی یا پیش لرزه فروپاشی ؟!
۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۱

هیلاری ٬ ترامپ ؛ استفراغ دموکراسی یا پیش لرزه فروپاشی ؟!

شایسته است با بیداری های جهانی در پیش رو همراه باشیم که با دیپلماسی کدخدا (شیطان بزرگ) پرست این امر سخت و نزدیک به محال می شود

 
شما نگران توهین به رهبر انقلاب نیستید! / تلنگری به مدعیان انحصاری حمایت از رهبری!
۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۱

شما نگران توهین به رهبر انقلاب نیستید! / تلنگری به مدعیان انحصاری حمایت از رهبری!

این قبیل دوستان مدعی ولایت، رگهای گردنشان در برابر موضوع توهین به رهبر انقلاب هنگامی ورم می کند که اعتراض به آن توهین، "دستاوردی سیاسی" برایشان به ارمغان داشته باشد.

 
آقای ظریف! تدبیر دیپلماسی به توصیه عمه و خاله نیست!
۱۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۲

آقای ظریف! تدبیر دیپلماسی به توصیه عمه و خاله نیست!

ابجد خوانان دنیای دیپلماسی هم می دانند که بنا به سنت سیاسی معمول نانوشته اما برسمیت شناخته شده ،عرف حاکم در ماجرای تبادل و آزاد سازی جاسوس بین دو کشور استوار بر اخذ تعهد طرفینی از جواسیس یا جاسوس مورد معامله مبنی بر اجتناب از شکایت و تشکیل پرونده در فردای آزادی است.

 
نفی حاکمیت دوگانه توسط احمدی نژاد
۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۲

نفی حاکمیت دوگانه توسط احمدی نژاد

رهبر انقلاب احتمالا از طراحی هایی مطلع شده اند که بنا دارند صحنه انتخابات 96 را به رفراندمی علیه نظام تبدیل نمایند.

 
قیام اصولگرانمایان برای بقای دولت روحانی؛
۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۵

قیام اصولگرانمایان برای بقای دولت روحانی؛

این روزها قیام اصولگرانمایان برای بقای دولت برجام ٬ متأسفانه با سخنگویان و نقل قول های کودکانه از ساحت ولایت همراه شده است .

 
چرا خاک به سرت نریختی؟!
۲۵ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۳

چرا خاک به سرت نریختی؟!

والله اگر من در مجلس بودم فرياد مي زدم و هيئت رئيسه مجلس را كه در كوتاه كردن دست مجلس از حقوق اساسيش براي حفظ حقوق ملت و استقلال كشور ، بر دولت پيشي گرفته اند را رسوا مي كردم.

 
این بار امنیت کشور را به حراج می‌گذارند؟
۱۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۹

این بار امنیت کشور را به حراج می‌گذارند؟

یکی از خوش‌خیالی‌های تیم اقتصادی دولت تدبیر و امید این است که این ماجرا را تا نیمه راه بروند و اگر دیدند امنیت کشور به خطر می‌افتد، متوقفش کنند. چنین رویکردی دقیقا مثل این است که انسان باتلاق وسیعی را تا نیمه بپیماید و اگر دید دارد فرومی‌رود، تلاش کند بیرون بیاید!

 
جناب روحانی! این راه، رفتنی نیست!
۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۵۸

جناب روحانی! این راه، رفتنی نیست!

جناب رئیس‌جمهور برای عبور از تلخی‌هایی که امروزه با آن روبرو هستند و ملت را نیز با آن روبرو کرده‌اند، تنها یک راه در پیش ‌روی دارند و آن اعلام صریح و بی‌پرده انزجار از آمریکا و بازگشت عزتمندانه از راهی است که تاکنون در پیش گرفته بودند.

 
شما باید گوش کنید آقای رئیس‌جمهور!
۳۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۵

شما باید گوش کنید آقای رئیس‌جمهور!

آقای رئیس‌جمهور! قرار نبود فقط شما بگویید و مردم گوش کنند، حالا نوبت شماست که گوش کنید. اگر اعتراضات مردم برای‌تان ناخوشایند است، اگر توقع دارید این‌همه فشار و نابرابری را تاب بیاورند و دم نزنند، اگر خیال می‌کنید مردم تا ابد موظفند به وعده‌های شما دل خوش کنند، بدانید که جایگاه ریاست قوه مجریه را با ...

 
مسئولین محترم ـ حالم از شما به هم می خورد!
۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۲

مسئولین محترم ـ حالم از شما به هم می خورد!

سازمان مدیریت کشور بیرون از جناح بندی های سیاسی آغشته به مشتی تازه به دوران رسیده است که درک و باور داشت شان از مسئولیت بمثابه فرصتی است بمنظور بستن بار خود!

 
چرا آخوندی به طرح خودش فحش می دهد؟!
۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۲

چرا آخوندی به طرح خودش فحش می دهد؟!

کسی در دنیا پیدا می‌شود که طرح خودش را(!) مزخرف و فاجعه‌آمیز بنامد!؟ بله پیدا می‌شود! همه این حرف‌ها، اظهارات آقای آخوندی، وزیر مسکن دولت یازدهم است!

 
آقای روحانی شما که درس های امنیتی را خوب بلدید!
۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۷

آقای روحانی شما که درس های امنیتی را خوب بلدید!

آیا خدشه وارد نمودن به انگیزه های دفاعی مردم و تضعیف حس پایداری و سلحشوری آنان، لا اقل از دیدگاه پدافند غیر عامل (در زمان صلح) و پدافند عامل (در زمان جنگ) نامعقول به نظر نمی رسد؟ شما که درس های امنیت ملی را خوب بلدید!

 
دولت با دوگانه جلوه دادنِ سیاست خود و  سپاه پاسداران به کدام آسیاب آب می ریزد؟!
۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۶

دولت با دوگانه جلوه دادنِ سیاست خود و سپاه پاسداران به کدام آسیاب آب می ریزد؟!

مگر در این دو سال‌ و اندی که از عمر دولت یازدهم می‌گذرد آمریکاییان در تعاملات و نشست و برخاست‌های پنهان و آشکار کثیر خود با مقامات دولت ایران از آنها چه دیده‌اند و چه شنیده‌اند که اینک علنی و رسمی بودجه‌های راهبردی امنیتی ما را به تفکیک جویا می‌شوند؟

 
حاج قاسم و  دو بازی کثیف مدعیان اصلاحات / از شایعه کاندیداتوری تا ادعای هواداری
۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۷

حاج قاسم و دو بازی کثیف مدعیان اصلاحات / از شایعه کاندیداتوری تا ادعای هواداری

آری، این است نتیجه سیاستی که عین دیاثت است.

 
دیوث های سیاسی خود را نشان دادند!
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۱

دیوث های سیاسی خود را نشان دادند!

شاید فلان خانم نامزد حتی بی‌خبر باشد که کجای بازی بی‌غیرتی است اما آنها که عکس کشف حجاب وی در یک جمع عمومی در خارج کشور در حضور مرد نامحرم را دسترسی دارند چرا همین عکس حرمت‌شکنانه را تا پس از انتخابات نگه می‌دارند و بعد به خیال اینکه او به مجلس راه یافته و نمی‌شود مانع رفتنش به مجلس شد، منتشر می‌کنند؟...